07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
4 13
В курсі діла 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Хто?
Телефон Рубика 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
Виглядає так, ніби жінці зручно в таку погоду в шортах.
Тюрюнь_Тюнь 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
Вона не буде перейматися тим, що про неї думають
Люблю джаз 07 июля 2023
Хоть в 60 носите, всем пофиг. Если говорить об эстетике, то конечно такие шорты смотрятся лучше хорошей подтянутой фигуре. Кто то и в 25 такую уже не имеет, а кто то в 45-50 еще огогого
Пи Пи Пилюля 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Я короткие шорты никогда не носила
Ок, якщо вам так принципово: ходять жінки всіх вікових категорій. Задоволені?
Ну шо не так? 07 июля 2023
В зависимости от фигуры и модели, а на пляж можно всем. До 50 например
Семицветка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
Ну и что?) При этом, всё довольны - одним весело, вторая думает, что красавица и от этого имеет хорошее настроение) кому плохо?
Не гавкаю- но охраняю 07 июля 2023
Мне 40, я ношу совсем немного длиннее.
Мэри Попкинс 07 июля 2023
Я такі не носила і в 20
Але шорти ношу 43 ( о май над)
ФрекенБок 07 июля 2023
Ответ дляСиликоночка
Ну вот я, например, хихикаю, читая Ваши аргументы, а Вы наверняка считаете, что все от Вашего мировоззрения в восторге. И что?
Ну всё.... Автор наверное ушла плакать. С такой то впечатлительностью..
Вельми шановна 07 июля 2023
Ответ дляСиликоночка
А что у нас с фриками в стране? Бьют их? Везут в милицию? Что? Чем чревато?
Полиция стиля оштрафует.
Вообще не пойму кого сейчас волнует кто как одевается. И почему короткие шорты- это сразу молодиться значит. Может человеку комфортно так.
В курсі діла 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
Невже ви думаєте , що жінку буде цікавити думка якихось обмежених перехожих ?
Ясамаякрасивая) 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Я вешу меньше при большем росте, но выгляжу упитанной. Но у меня вес концентрируется в области талии и бедер
мой вес 56 кг при росте 165 и я считаю себя жирненькой)
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляТоптунша
и шо, главное что ей хорошо?
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Хоть в 60 носите, всем пофиг. Если говорить об эстетике, то конечно такие шорты смотрятся лучше хорошей подтянутой фигуре. Кто то и в 25 такую уже не имеет, а кто то в 45-50 еще огогого
якщо казати про естетику, то погана фігура погано виглядає у будь чому. то щож тепер, жінкам з поганами фігурами взагалі не виходити з дому?
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляНу шо не так?
В зависимости от фигуры и модели, а на пляж можно всем. До 50 например
а в 51 на пляж вже не можна?
7 5
Анютины ласки 07 июля 2023
Именно такая длина, как на фото, когда часть булок торчит, лет до 30 максимум хорошо выглядит при идеальной фигуре.
Если просто короткие шорты, длиннее хотя бы см на 8-10, то вне возраста, имхо, если фигура и обстановка позволяют.
Тюрюнь_Тюнь 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
І так би ходив ваш чоловік?)
А що вам до того, як одягнений чужий чоловік
ФрекенБок 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
И что у вас в голове?...
Не гавкаю- но охраняю 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
Тю. Вообще пофиг, кто там шо думает. Мне удобно, под кепочку подходит - и ок. А в жару я без бейсболки не пойду
Бабулька 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Кто?
В курсі діла 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
Невпевненість транслюєте лише ви
21 2
Молчавочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
А при чому тут вік, як в 25 можна виглядати як гора целюліту, а в 40 стрункою і підтягнутою?
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляСиликоночка

Кошке никогда не было интересно, что о ней думают мыши (с)
Та сама кошка
8 2 4
Не гавкаю- но охраняю 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
А надо, шоб от женщины были в захвати обязательно?
Вкуси мене 07 июля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
мой вес 56 кг при росте 165 и я считаю себя жирненькой)
Ну я тоже считала свои ноги полноватыми даже тогда, когда весила 55 кг при росте 168. Но у меня ноги действительно полноваты по отношению к телу
Бабулька 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
С чего вы взяли что женщина так будет думать?
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
а ви не крутіть
бо ваші потуги диванного психолуха виглядать смішно
графиняВишенка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Да мне вообще то плевать как меня воспринимают неполноценные, у которых нет понимания, что смотреть надо исключительно за собой. Буду хоть в 80 носить сарафаны, и пить вино с сигареткой
Примарочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та сама кошка
Не впадайте в крайнощі