11 января в 23:50

Якби «Пташка» балотувалась би на пост

президента чи проголосували би Ви за неї?
показать весь текст
Леска 12 января в 11:10
Ответ дляAne4ka777
У нас вже є президент артист, який взагалі не розуміє, як керувати державою. Чим краща ’Пташка’?
то Зеленський хоч якийсь управлінський досвід мав, бізнес мав, всі свої статки сам заробив.
А Пташка просто красива, ой патріотка.
6 6
Марика-bf42 12 января в 11:10
Ответ дляlady.dziu2011
Читаю я автора і диву дивуюсь. Люди, невже ви за останні роки не зрозуміли що президент повинен бути політиком, дипломатом і з вищої освітою, яка нафіг пташка? Хай там десь щебече, а в політиці їй робити нічого, досить вже один прийшов боневтік з командою д…..Ви ще за Діанова почніть голосувати, бо він Полякову знає.. Ну це песець
І порядною людиною. Бо досвідчені політики, в нашому випадку, дуже часто супер якісно працюють на свій карман під патріотичними лозунгами.
cherry_colibry 12 января в 11:16
Нет. Хочу президента с высшим образованием и опытом управления. Уже были козак Гаврилюк, Надя Савченко и Руслана с Вакарчуком в политике.
Пляма на Сонці 12 января в 11:18
Ні!
Взагалі довбонулись? З якої радості? Чим вона це заслужила?
lasorbonne 12 января в 11:19
Ответ дляYamarisha
’Как жалок шут на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил!
Страною правит шут чуть-чуть шаля,
Народ смеется, мучаясь от боли.

Шут позабыл про то что обещал
-Он обещал народу мир и счастье,
Но первым делом землю он продал,
Всем тем кто близок оказался к власти.

Как жалок шут на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил
-Вращается по-прежнему Земля
Ну а народ - народ наш шут уволил...’
’Как жалок шут, на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил’...

Роберт Бенс, шотландский поэт XVIII века
Как точно и грустно
Спасибо
sky-labs 12 января в 11:23
Ответ дляRe1ne
Я смотрю тут в некоторых темах подталкивают к тому, что после Зеленского будет женщина, а другие прощупывают, какая именно
Люся ;)
sky-labs 12 января в 11:32
Ответ дляAlexandra
А чем мер не орган власти? Я написала, что постепенно, сначала забота о бизнес, потом желание улучшить то, что окружает ближе : город, а потом уже с опытом и бизнеса и гос идти дальше. Но постоянно вспоминаю, как мой шеф никогда не брал на работу тех, кто успел поработать в гос системе, он считал, что уже толку не будет
Представьте какими качествами человек должен обладать чтобы пройти снизу в верх
’Улучшатель’
Аппетит приходит во время еды...
автор Милая девочка Лиза 12 января в 11:34
Ответ дляЛеска
то Зеленський хоч якийсь управлінський досвід мав, бізнес мав, всі свої статки сам заробив.
А Пташка просто красива, ой патріотка.
Так, вона надзвичайно гарна, а краса врятує світ
8 2
автор Милая девочка Лиза 12 января в 11:35
Ну якщо всім так треба управлінський досвід, то є Андрій Хорольський. Золотий президент ЛР, починав з будівництва
sky-labs 12 января в 11:57
Ответ дляAmazingLady
Пусть сидит где сидел
Нет уж, пусть лучше у нас сидит!
sky-labs 12 января в 12:02
Ответ дляПодрысь
а чего еще Пивоварова не предложили здесь? самый патриотистый.
Потому что:
-Куме, а ви знаєте як ті кляті москалі називають наше пиво? -Як?! -Піііво!
AmazingLady 12 января в 12:03
Ответ дляsky-labs
Нет уж, пусть лучше у нас сидит!
У вас где то на параше, то пусть сидит
sky-labs 12 января в 12:04
Ответ дляAmazingLady
У вас где то на параше, то пусть сидит
Espresso_caffe 12 января в 12:04
Ответ дляnadia-74
Люди ,ви серйозно ??
нет, это вы серьезно

мем про ’зубожілий простий нарід’ азіровкою ви пропустили?
sky-labs 12 января в 12:08
Ответ дляnadia-74
Люди ,ви серйозно ??
ВаріЯнт?!
Вы серьезно?
sky-labs 12 января в 12:12
Ответ дляSvetlana-7070
За порадниць то був сарказм. Керувати державою мають люди, які вміють це робити.
і не бояться відповідальності. Приймати закони мають люди, які розбираються в законодавстві і вміють розраховувати наслідки прийнятих законів. А не проголосували за одне, а через 2 роки зрозуміли, що трохи грошей не вистачає.
Ответственность еще ни для кого не наступила ни разу...
Чего ж ее бояться?!
Krasivaja_ja 12 января в 12:21
Ответ дляМилая девочка Лиза
А хто краще? Дід Петро?
Віктор Павлик!
Fresh 12 января в 12:21
Ответ дляМилая девочка Лиза
Так, вона надзвичайно гарна, а краса врятує світ
отакі як автор навибирають, а потім війна в країні
Krasotka-d9fd 12 января в 12:30
У человека, который баллотируется в президенты среди прочего должны быть такие качества:
Дипломатия
Опыт в политике
Внутренний стержень (не подстилаться под кого-то)
Критическое мышление.
У пташки всего этого нет.
Мариш_ка 12 января в 12:33
Ответ дляМилая девочка Лиза
Ну от хто у нас є кращий? Юлька? Чи може Порошенко?
Вам все Порошенко спокою не дає? Ну, заради справедливості, якщо відкинути упорото-зелене ’а баба Яга проти’, то таки дійсно кращий за оте. що зараз.
Бася-Мася 12 января в 12:35
Ответ дляМилая девочка Лиза
Вона справжня патріотка України, в наших реаліях цього достатньо
Поржать можна с того что вы пишете?
аллюсик 12 января в 12:36
Ответ дляМилая девочка Лиза
Так, вона надзвичайно гарна, а краса врятує світ
Я не розумію, Ви тролите? Не вірю, що можна це все писати серйозно. Моя найбільша шана і повага зараз захисникам України. Але тоді можна обрати рандомно будь-кого з військових, хто до того ж пройшов полон, і висунути його на пост президента. Пташка гарно співає, хтось інший гарно грає на фортепіано, а ще хтось неперевершено танцює. Хоть паржом
Мариш_ка 12 января в 12:38
Ответ дляtala-li
він сказав на стадіоні що він вирок
так правду сказав, тільки наївні думали, що то він Петі каже, і билися в радісному екстазі
Мариш_ка 12 января в 12:39
Ответ дляanta_res
Ще і як можна
+1, технологія на виборах Голобородька і слуг обкатана, відшліфують - і зайде, як без вазеліну
Мариш_ка 12 января в 12:42
Ответ дляRe1ne
Я смотрю тут в некоторых темах подталкивают к тому, что после Зеленского будет женщина, а другие прощупывают, какая именно
так хіба з Михайловою не зрозуміло було? От тільки Да Вінчі надто любив Україну і не боявся за неї померти((( всі карти їм сплутав
Мариш_ка 12 января в 12:44
Ответ дляtala-li
Савченко в плену біла, может Надюху на трон?
без разницы кого, все равно завхоз главный
Помрійте-помрійте))) завхоз і його директори не для того тратились на ширму-голобородька, щоб зараз міняти декорацію
Мариш_ка 12 января в 12:47
Ответ дляTATATA1973
Я хотіла, багато з мого оточення хотіли. Так що хочу сказати. А те що лайном з тєлєка поливали, то такі самі зомбі як кацапи вуха порозвішували, крім ’барига’ нічого не могли волати.
а тепер топляться разом зі своїм ’вироком’, а все одно далі ’а Петро...’
Бася-Мася 12 января в 12:48
Ответ дляTasya-Natusya
Кому вирок?
Нам. Что не ясно теперь?
Мариш_ка 12 января в 12:48
Ответ дляNataliiazp
Вчора про це балакали. Ну це ж ні в які ворота вже. Попередній раз нічого не навчив людей?
рейтингам довіряти, особливо замовним - це себе не поважати. Я розумію. що зелені на противагу Порошенку готові навіть Юльку воскресити
sky-labs 12 января в 12:49
Ответ дляcherry_colibry
Нет. Хочу президента с высшим образованием и опытом управления. Уже были козак Гаврилюк, Надя Савченко и Руслана с Вакарчуком в политике.
Опыт управления нынешнему не помог.
Во внешней политике он полнейший ноль.
Испортил отношения с ближайшими соседями, даже с Израилем отношения усугубились.
От предложения Штатов о военном сотрудничестве без вступления в НАТО отказался.
Нагадил знатно!
И вроде ж с ВО, но и это не помогло...