11 января в 23:50

Якби «Пташка» балотувалась би на пост

президента чи проголосували би Ви за неї?
показать весь текст
Бася-Мася 12 января в 12:50
Ответ дляRe1ne
Я смотрю тут в некоторых темах подталкивают к тому, что после Зеленского будет женщина, а другие прощупывают, какая именно
Опять нам какую-то ’куклу’ хотят подсунуть.
Мариш_ка 12 января в 12:51
Ответ дляMALINA_M
Не только здесь, уже и тарологи они же астрологи и пульмонологи в одном лице 😂 тоже говорят удалённо, что видят, что какая-то женщина помогает и подсказывает.
Уже проект запущен, наверное.
))) скоро ще проктологи підтягнуться, ’третє око’ відкриють
Мариш_ка 12 января в 12:53
Ответ дляOllka
Є різниця
У Зе був досвід управління великою медіа компанією. Успішний досвід.
Досвід переговорів, укладання договорів і т.д.
У Пташки його немає.
Людина з досвідом переговорів не буде на переговорах розкидати пальцями, як кент 90-х в підворітні
Мариш_ка 12 января в 12:56
Ответ дляnightwoman
Проти Порошенко голосували, за будь кого.це вже більшість признала. Тож давайте не будем пташками ті ж самі граблі створювати. Коли вибір без вибора.
неправда, не треба тепер викручуватись і придумувати собі виправдання. Цю казочку почали тулити набагато пізніше, коли зрозуміли ЩО привели до влади. Досить відкрити теми тих часів, де писали відкрито, що голосують, бо ’молодий, красівий, нове пАкАлєніє, буде знову дружба з росією....’
14 2
Ksu160576 12 января в 12:59
ні. тупа дівка, і я вже маю сумніви щодо її полону
Мариш_ка 12 января в 12:59
Ответ дляsky-labs
Люся ;)
sky-labs 12 января в 13:00
Ответ дляМариш_ка
И я не пошутила
sky-labs 12 января в 13:01
Ответ дляМариш_ка
Людина з досвідом переговорів не буде на переговорах розкидати пальцями, як кент 90-х в підворітні
Привычка...
Erichka1 12 января в 13:02
Звичайно ні . Зі якого віку можна балотуватися в президенти ?
Оленёнок 12 января в 13:04
Ответ дляnightwoman
Проти Порошенко голосували, за будь кого.це вже більшість признала. Тож давайте не будем пташками ті ж самі граблі створювати. Коли вибір без вибора.
Ну на зло маме отморозили уши )
sky-labs 12 января в 13:04
Ответ дляErichka1
Звичайно ні . Зі якого віку можна балотуватися в президенти ?
Она и не баллотируется.
Просто замер тупости общества
Мариш_ка 12 января в 13:08
Ответ дляsky-labs
И я не пошутила
та то у мене швидше, щоб не плакати.... після останніх виборів я вже нічому не здивуюсь. До речі, спостерігала за передвиборними баталіями в Польщі. Проти Дуди і ПіСу використали той же квартильний сценарій, що і проти Порошенка, з невеличкою поправкою на польський менталітет. І привели до влади Туска. Маємо шанс у себе в тилу отримати ще одного орбана
3 2
Мариш_ка 12 января в 13:08
Ответ дляsky-labs
Привычка...
то навіть не звичка, то нутро таке
Мариш_ка 12 января в 13:10
Ответ дляsky-labs
Привычка...
як то кажуть, можна гопніка причесати/прилизати/прибріолінити, а лиш відкриє рот і....
Yamarisha 12 января в 13:22
Ответ дляlasorbonne
Как точно и грустно
Спасибо
Годы идут, а ничего не меняется, к сржалению((
Odna Takaya 12 января в 13:31
Ответ дляМилая девочка Лиза
Але ж Зеленський президент
Вам мало? За не ’ наржались’?
Odna Takaya 12 января в 13:35
Ответ дляМилая девочка Лиза
Вона справжня патріотка України, в наших реаліях цього достатньо
Патріотичними піснями буде Україну представлятимуть на міжнародній арені?
Так для цього не треба бути президентом.
cherry_colibry 12 января в 13:36
Ответ дляsky-labs
Опыт управления нынешнему не помог.
Во внешней политике он полнейший ноль.
Испортил отношения с ближайшими соседями, даже с Израилем отношения усугубились.
От предложения Штатов о военном сотрудничестве без вступления в НАТО отказался.
Нагадил знатно!
И вроде ж с ВО, но и это не помогло...
А при чем тут ныненешний? Он был вариант отчаяния. Либо он либо Порох. Из двух зол выбирали. Мне он был не по душе с момента дурацкого заявления на НГ в квартале. Сразу предупредил что всех ждёт.
sky-labs 12 января в 13:38
Ответ дляcherry_colibry
А при чем тут ныненешний? Он был вариант отчаяния. Либо он либо Порох. Из двух зол выбирали. Мне он был не по душе с момента дурацкого заявления на НГ в квартале. Сразу предупредил что всех ждёт.
При том, что на примере нынешнего указанных вами качеств УЖЕ недостаточно.
Ну или смотря какую цель преследовать делая выбор...
Киев_Елена 12 января в 13:40
Ответ дляTeonaa
Профукали ми Чорновола😭😭😭
Неизвестно что при нем бы было) его сын был долгое время в Партии регионов
1 1
cherry_colibry 12 января в 13:46
Ответ дляsky-labs
При том, что на примере нынешнего указанных вами качеств УЖЕ недостаточно.
Ну или смотря какую цель преследовать делая выбор...
Конечно не достаточно. Он брехун, это невозможно было предвидеть. Как наперёд понять, что кандидат врёт? И почему вы к этим качествам лепите упорно нынешнего. Повторюсь я никогда бы за него не голосовала будь там более адекватный кандидат. У нынешнего столько проблем и минусов, что они к сожалению перевесили базовые плюсы. Основная же надежда была, что он не допустит кумовства и коррупции.
2 1
cherry_colibry 12 января в 13:59
Ответ дляsky-labs
При том, что на примере нынешнего указанных вами качеств УЖЕ недостаточно.
Ну или смотря какую цель преследовать делая выбор...
Единственное в его защиту мне кажется, что будь на его месте Порох, мы бы уже давно были парашей. Брехун, но не сволочь. В остальном не хватило ему прозорливости и силы духа противостоять прошаренным шакалам у власти.
3 8 1 1
Tayano4ka_Tayano4ka 12 января в 14:16
Ні, військові і політика мають бути окремо.
Адвокат Пономаренко 12 января в 14:50
Ответ дляМилая девочка Лиза
Але ж Зеленський президент
Вам одного мало?
Veselka8 12 января в 14:54
Если бы изменили конституцию я бы голосовала и поддерживала Зеленского и его выдвижение на третий президентский срок. И на четвертый. И на пятый також. И его партию само собой.
InnaPlanetyanka 12 января в 14:54
Пташка? Ви в своєму розумі? Ота пафосна дитина, що тільки скиглить яка вона сувора вояка, а по суті тільки медийна ура-вояка? Що постійно самостверджується за рахунок українців та розказує хто має право бути українцем, а хто ні...
Ви бачили яким хом`яком вона повернулась з полону? подивіться релаьно полонених, як вони виглядають і як вона виглядала, коли повернулась. А чи в полоні вона була? а що вона там насправді робила, раз такою розовощокою повернулась.
Бісить нещадно іі пафос.
Ollka 12 января в 14:56
Ответ дляМариш_ка
Людина з досвідом переговорів не буде на переговорах розкидати пальцями, як кент 90-х в підворітні
Але це спрацьовує на перемовинах
1 5
Lada_333 12 января в 15:06
Ответ дляМилая девочка Лиза
Чому?
звичайно ні, кожен повинен займатись тим, що вміє. У дівчини інші таланти, але точно не блеще розумом і всім іншим, що потрібно на подібній посаді.
РойЛеля 12 января в 15:12
Мене лякають такі теми
2 9
РойЛеля 12 января в 15:19
Чи прийде час, коли на посади будуть призначатись люди з відповідною освітою і досвідом?!