18 февраля в 01:58

Якщо чоловік запрошує на побаченнях но дорогу маєш сама оплатити

Отрезвіть мене чи що. Їхати в іншу країну, питання 800€. Я їздила, сама платила, там вже він за все платив. Але я спитала якщо б не було к мене грошей, і я б не змогла оплатити щоб тоді. Він сказав що б почекав поки змогла. А перед цим казав що йому не важливо є грощі у мене чи ні. Сестра каже це нормально, що дорогу я оплатила а він все інше. Але щось якесь передчуття не хороше. Я заганяюсь? Багато хочу!
показать весь текст
45 92
Подмигашка 18 февраля в 09:34
Ответ дляВилами по воде
Він мені ось це написав зараз

from the beginning I would not fully pay everything, I took care of the expenses once you arrived
Автор, если вас устраивает - зачем вам мнение других?
автор Вилами по воде 18 февраля в 09:35
Ответ дляПодмигашка
Автор, если вас устраивает - зачем вам мнение других?
Мене не влаштовує, думаю розходитись чи ні
СережкинаЯ 18 февраля в 09:36
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Для иностранцев это нормально, так что не парьтесь. Там другой менталитет
Тогда пусть свой пиструн сунет в менталитет, а не в автора
Брюнетка в Мармеладе 18 февраля в 09:39
нет, это не нормально, но это ваш выбор и вам нужно его уважать, а не ориентироваться на нормальность других. Мы ж не знаем вашу ситуацию.
Подмигашка 18 февраля в 09:41
Ответ дляВилами по воде
Мене не влаштовує, думаю розходитись чи ні
Дивне питання тоді, які ще варіанти? Він сказав, що не буде утримувати вас на 100%
viter33 18 февраля в 09:41
Ответ дляВилами по воде
Мене не влаштовує, думаю розходитись чи ні
Блін !!!
Та ж в мультинаціональній Франції живете!!
Там Вам і європейці ( в т.ч. Українці), і негри, і араби і ....)))
А Вам так принципово до латиноса пертися на інший кінець світу за свої 800Є ?
Сорі за расизм
Невловимий Джо 18 февраля в 09:51
То емюсьють чы собираетесь тратить 800 евро и уже тратили чтобы мужик вас мог трахнкть? Вообще уже подурели
Невловимий Джо 18 февраля в 09:52
Ответ дляВилами по воде
Коли він приїхав потім до мене, я за готель платила, його якраз звільнили
Если вы не троль то вы не в себе
Фляшунька 18 февраля в 09:55
Ответ дляСережкинаЯ
Тогда пусть свой пиструн сунет в менталитет, а не в автора
Зачем, если есть такие как автор: сами приедут, сами все дадут 😂
Квітка Миру 18 февраля в 10:06
Ответ дляСумчатая кошка
Не правда))))
Это отговорки для наших дурочек
Когда то давно в 2000 моя сотрудница встречалась с иностранцев он ей высылал деньги на билет сам он с Испании
Тримаю свічку 18 февраля в 10:12
Ответ дляВилами по воде
Поки вийшло в попалам, буду питання ребром ставити що більше платити не буду
Вы же писали, что на месте он все расходы на себя берет...
ФруктЕщеТот 18 февраля в 10:46
Если паренек типажа том харди то любая даже косарь баксов заплатит и поедет
Невловимий Джо 18 февраля в 10:52
Ответ дляВилами по воде
Мене не влаштовує, думаю розходитись чи ні
А вы типа вместе чтоли?
Оксана_12 18 февраля в 10:57
Ответ дляСумчатая кошка
Не правда))))
Это отговорки для наших дурочек
Теж дивує. Менталітет у всіх чоловіків рлинаковий. Чоловіки різні. Ну і звісно хороші давно розібрані місцевими панянкам. А у того добра, що залишилось ’неприйнятно’ бо часто нічим або жлоб
Оч@ров@Шк@ 18 февраля в 11:13
ну так он и не должен все платить. Кроме как если он страшный, старый, вам неприятен и вы согласны с ним только за деньги.
Т.е. если заинтересованность только с его стороны.
Если он вам тоже нужен, интересен то платите оба.

Денежки жаль? Найдите мч на месте.
Пупс 18 февраля в 11:19
Ответ дляВилами по воде
Він мені ось це написав зараз

from the beginning I would not fully pay everything, I took care of the expenses once you arrived
Мені здається, що дорога, то саме дороге у цьому всьому))
Хай він їздить, а ви будете десь на природі на тиждень орендувати романтичний будиночок за 200 євро, а їжу пополам, і він готує)
Тим більше, це він переїхати хоче) але, як баришня, щоб його заміж взяли і пару років утримували, бо ні мови ні внж - геть нічого не буде))
Оч@ров@Шк@ 18 февраля в 11:20
Ответ дляКвітка Миру
Когда то давно в 2000 моя сотрудница встречалась с иностранцев он ей высылал деньги на билет сам он с Испании
Она была из Украины. А автор теперь из Франции)
МЧ понимает, что зарабатывают они одинаково и поэтому непонятно, почему тратиться должен только он один, будто ей это и не нужно.
Пупс 18 февраля в 11:20
Ответ дляПукимончиг
Схожі питання.
Хто має оплатити дорогу і готель, приміром, якщо вас запросили на весілля, приміром, з Києва в Мукачево.
Теж якось була така суперечка в колі друзів. Що думаєте?
Та я б ще зрозуміла з Мукачева в Київ))) Бо з Києва в Мукачеве до женихів- хіба що щось з головою трапиться))
Пупс 18 февраля в 11:34
Нещодавно одна знайома ’зїздила’ до жениха за свій кошт. А він навіть не зустрів, летіла на наступний день назад додому зла, що капець. А через тиждень зявився ’ой, мама хворіла, інфаркт, інсульт, приїжджай ще раз, люблю і т.п.’ До цього не бачилися, але спілкуватися більше року, типу наміри серйозні.
Ще одна знайома теж планувала їхати, купила квиток, а кавалер почав ставити якісь дурні запитання, типу ’а що ти тут робити будеш’, хоча до цього теж досить довга переписка, дзвінки, відео і типу ж серйозні стосунки, що розвиваються, пора зустрічатися. Друга знайома здала квиток, але йому не сказала. Типу їде)) за пару днів до гіпотетичного прибуття він щез)) Зявився через 2 тижні, ой, у мене була купа проблем, коли ти ще раз приїдеш)))
Ну і для чого ці танці з бубном, витрати, поламані плани і т.п
Купа знайомих дівчат повиходило заміж за іноземців, але у їх чоловіків було чітке розуміння, що Україна досить бідна, тому треба дівчині допомогти, якщо вона тобі дійсно подобається.
А у автора, то наче вона не заміж планує, а женитися, щоб латинос був за нею, як за кам´яною стіною. І таких легіони, до яких за свої гроші можна літати на секс, тільки який у цьому сенс...
Вареничніца 18 февраля в 11:50
Ответ дляДама-мадама
По- - моему глупо ехать к мужику, который даже дорогу не хочет \не может оплатить. Но вот есть же жненщины, которые готовы на это потратить 800 евро. А так он и с метными наверняка встречается.
Конечно глупо, я бы и не поехала никогда. Но я бы и не знакомилась с людьми из другого конца земли понимая, что адекватный взрослый человек предпочтет кого-то поближе, а если нет то есть вопросы что не так, почему с местными не складывается. Но именно то как вы написали для меня странно. Для нее он малознакомый мужик на которого глупо тратиться, а для него не глупо разве тратиться, при таких же вводных? Тут во многих темах женщины ищут мужчин издалека, хотя для меня минусы в таких отношениях очевидны, а они проблемы не понимают.
Сумчатая кошка 18 февраля в 11:51
Ответ дляЕдиная страна!
Який цей страшний недотрах у наших жінок…
Интересно почему так? Ведь и до войны и ковида такое массово было.
Может все таки дело в наших мужчинах низким либидо? На самом деле таких очень много. Каждый день здесь такие темы есть
Мол ’нет секса или раз в месяц, что мне делать? Это у всех так или нет...’
Барбітта 18 февраля в 11:56
Ответ дляБулькаю
Вот и у меня куча вопросов. Щас окажется что у него ещё и писюн маленький
уже без разницы, какой писюн, если секс одноминутный и плохой.
еще и по принуждению со стороны пьяной дамы.
Барбітта 18 февраля в 12:00
Ответ дляВилами по воде
Правільно, в мене закінчились бо я багато витратила. А я б не хотіла в такий романтичний період так тратитись це більше ніж 1000
А простите, в чём он ’хороший парень’? Жлоб-пополамщик-нищеброд.
Пусть сестра с ним сама встречается, если для неё он хороший.
Шкварочка 18 февраля в 12:18
Жесть, не норм. А еще не норм, что вы такие вопросы задаете - очевидно же, что он готов сидеть до ус»»рачки ждать пока у вас деньги появятся, вместо того, чтобы оплатить и вас увидеть. Не нужны вы ему
Покращена 18 февраля в 12:19
Ответ дляПупс
Нещодавно одна знайома ’зїздила’ до жениха за свій кошт. А він навіть не зустрів, летіла на наступний день назад додому зла, що капець. А через тиждень зявився ’ой, мама хворіла, інфаркт, інсульт, приїжджай ще раз, люблю і т.п.’ До цього не бачилися, але спілкуватися більше року, типу наміри серйозні.
Ще одна знайома теж планувала їхати, купила квиток, а кавалер почав ставити якісь дурні запитання, типу ’а що ти тут робити будеш’, хоча до цього теж досить довга переписка, дзвінки, відео і типу ж серйозні стосунки, що розвиваються, пора зустрічатися. Друга знайома здала квиток, але йому не сказала. Типу їде)) за пару днів до гіпотетичного прибуття він щез)) Зявився через 2 тижні, ой, у мене була купа проблем, коли ти ще раз приїдеш)))
Ну і для чого ці танці з бубном, витрати, поламані плани і т.п
Купа знайомих дівчат повиходило заміж за іноземців, але у їх чоловіків було чітке розуміння, що Україна досить бідна, тому треба дівчині допомогти, якщо вона тобі дійсно подобається.
А у автора, то наче вона не заміж планує, а женитися, щоб латинос був за нею, як за кам´яною стіною. І таких легіони, до яких за свої гроші можна літати на секс, тільки який у цьому сенс...
Як показали ваші приклади, оплата проізду і організація зустрічей це гарна перевірочка на серйозність, надійність і адекватність чоловіка.

Чоловік це добитчик і навіть якщо він до такого не звик, це гарний привід нарощувати яйця, відповідальність за майбутню сімʼю.
І поки дівчата це не зрозуміють будуть метаться по сумнівних пропозиціях наче і заміж хочеться, наче і в маямі пожить, заплачу разок, а там як Бог дасть🤣
Домовенок Кузя 18 февраля в 12:41
Ответ дляВилами по воде
В нас одинакові зп
800 нет точно, у меня испания 150,он вернул
Мамина корзиночка 18 февраля в 12:49
Ответ дляХвець-тець
До вашого питання
Де ви ви відповіли на питання, чому ви впевнені, що автор не може бути гарною? Чи ваші постійні смайли це вагомий аргумент?
Пишущаяся 18 февраля в 12:51
Ответ дляКоржик
То з якого дива чоловік повинен оплачувати незрозуміло кому дорогу? Зворотню так, згодна
Своей подруге
Пишущаяся 18 февраля в 12:53
Ответ дляжінка незаміжня
У меня были отношения с латиносом. Только нормальным! Он ко мне в Украину прилетал, платил за всё, абсолютно! И подарков кучу привез. И когда к себе в Канаду приглашал, готов был оплатить и визу, и перелёт и вообще все!
Это вы богатого нашли, а у автора бедный.... он автора себе нашел...
1 4
Пишущаяся 18 февраля в 12:54
Ответ длязабиякина
Бедные Витя и Павлик! Икают среди ночи и не знают, чего.
Пусть икает, такого не жалко