18 февраля в 01:58

Якщо чоловік запрошує на побаченнях но дорогу маєш сама оплатити

Отрезвіть мене чи що. Їхати в іншу країну, питання 800€. Я їздила, сама платила, там вже він за все платив. Але я спитала якщо б не було к мене грошей, і я б не змогла оплатити щоб тоді. Він сказав що б почекав поки змогла. А перед цим казав що йому не важливо є грощі у мене чи ні. Сестра каже це нормально, що дорогу я оплатила а він все інше. Але щось якесь передчуття не хороше. Я заганяюсь? Багато хочу!
показать весь текст
90 44
Директор Пляжу 29 марта в 12:16
категорично проти, але дивлячись на відео Олицької, то 99% чоловіків і жінок вважають, що це норма
sur_sur 11 апреля в 08:39
Ответ дляВилами по воде
Він старший на 6 рокив. Я дуже гарна
Ви така гарна, літаєте з Франції в США, під боком не маєте латиноамериканців? Він хоч громадянин США? Якщо його зарплата в штатах, така ж як ваша у Франції, схоже він ніщеброд)
Так усе заплутано)