18 февраля в 01:58

Якщо чоловік запрошує на побаченнях но дорогу маєш сама оплатити

Отрезвіть мене чи що. Їхати в іншу країну, питання 800€. Я їздила, сама платила, там вже він за все платив. Але я спитала якщо б не було к мене грошей, і я б не змогла оплатити щоб тоді. Він сказав що б почекав поки змогла. А перед цим казав що йому не важливо є грощі у мене чи ні. Сестра каже це нормально, що дорогу я оплатила а він все інше. Але щось якесь передчуття не хороше. Я заганяюсь? Багато хочу!
показать весь текст
45 92
Пишущаяся 18 февраля в 12:55
Ответ дляПукимончиг
Схожі питання.
Хто має оплатити дорогу і готель, приміром, якщо вас запросили на весілля, приміром, з Києва в Мукачево.
Теж якось була така суперечка в колі друзів. Що думаєте?
В Мукачево можно и самостоятельно дорогу оплатить
Пишущаяся 18 февраля в 13:07
Подружка встречалась с французом, он ей билеты оплачивал, жила у него, летом на месяц ездила к нему в его квартиру на море. Он приезжал к ней в Украину, снимал им совместное жилье, еда тоже за его счет. Зачем искать нищих латиносов?
5 1
Булькаю 18 февраля в 13:11
Ответ дляБарбітта
уже без разницы, какой писюн, если секс одноминутный и плохой.
еще и по принуждению со стороны пьяной дамы.
Секс по принуждению дамы?)) Бедный мужик опять эти нелепые телодвижения (с)
Булькаю 18 февраля в 13:13
Ответ дляМамина корзиночка
Де ви ви відповіли на питання, чому ви впевнені, що автор не може бути гарною? Чи ваші постійні смайли це вагомий аргумент?
Гарні дівчата від чоловіків відмахуються віником а не витрачають на них гроші
Іллюха Перчик 18 февраля в 14:32
В Європі рівноправ´я між чоловіками і жінками.Вони захотіли бути сильними і незалежними.Тому європейські розумні чоловіки,смикнули і вирішили,що якщо ви сильні,незалежні та рівноправні то олачуєте за себе все самі.А ви як хотіли?Доречі,я такої ж думки і так само роблю в Україні.Кожен сама за себе.
3 1
Luxurygirl 18 февраля в 14:47
Если вы во Франции то 800 € это для вас большее деньги
КрестьянинДиор 18 февраля в 14:51
Ответ дляБулькаю
Ой а правда итальянцы маменькины сыночки?
Подруга з 2 італійцями зустрічалась і мамочки їх не затвердили, тому страждала довго
Нога на ногу 18 февраля в 14:55
Я бы просто поленилась ехать за тридевять земель. У вас в Франции мужчины закончились?
По теме, с мужчиной в отношениях ни за что не плачу. Траты заканчиваются на оплате за такси на первое свидание.
Подарки делаю, сюрпризы. Если есть порыв души)
_Злата Ibra_ 18 февраля в 14:56
Дорого за член
_Злата Ibra_ 18 февраля в 14:58
Ответ дляЖинси на дитину
ну не знаю, это получается какой то эскорт-сервис, если он вам должен дорогу оплачивать )
А он ей должен дать, подставить ...за 800 € равноправие)
_Злата Ibra_ 18 февраля в 14:58
Ответ дляВилами по воде
Ні, хотіла дати бо він теж нормально потративсЯ, але в мене кінчались, я витратила мабуть більше 1000
20€ 50€ потратил?
_Злата Ibra_ 18 февраля в 15:01
Ответ дляВилами по воде
Він мені ось це написав зараз

from the beginning I would not fully pay everything, I took care of the expenses once you arrived
А что он покупает, еду и алкоголь?) И все
_Злата Ibra_ 18 февраля в 15:05
Ответ дляЖинси на дитину
так само, як і ви, жили з ним у франції - потім до сша перебралися. він на 20 років старший, алжирець.
Джек пот
пьЯНА 18 февраля в 15:10
Нехай до вас приїжджає борщу йому наварите)
Покращена 18 февраля в 15:33
Ответ дляІллюха Перчик
В Європі рівноправ´я між чоловіками і жінками.Вони захотіли бути сильними і незалежними.Тому європейські розумні чоловіки,смикнули і вирішили,що якщо ви сильні,незалежні та рівноправні то олачуєте за себе все самі.А ви як хотіли?Доречі,я такої ж думки і так само роблю в Україні.Кожен сама за себе.
В европі пропагують вільні відносини, легкий секс, геі, свінгери, груповухи, там нам тепер шо на них рівняться?
Anita123-13ef 18 февраля в 15:47
Ответ дляВилами по воде
Він старший на 6 рокив. Я дуже гарна
Гарна,але без самооцінки. Таких люблять
Маю натхнення 18 февраля в 16:32
Ответ дляВилами по воде
Поки вийшло в попалам, буду питання ребром ставити що більше платити не буду
Краще знайти когось кращого.
С цього фрукта діла не буде
Мию чакри щоденно 18 февраля в 16:35
Ответ дляВилами по воде
Коли він приїхав потім до мене, я за готель платила, його якраз звільнили
Коли він до вас приїхав ви потім оплачували все його перебування? Він тільки за дорогу, як ви?
Іллюха Перчик 18 февраля в 16:58
Ответ дляПокращена
В европі пропагують вільні відносини, легкий секс, геі, свінгери, груповухи, там нам тепер шо на них рівняться?
Ні,на всілякі дурниці,рівнятися не потрібно і прикладу брати теж не потрібно.А якщо Українські жінки,будуть сильними і незалежними і захочуть командувати то чек буде на двоє.
автор Вилами по воде 18 февраля в 18:28
Ответ дляМию чакри щоденно
Коли він до вас приїхав ви потім оплачували все його перебування? Він тільки за дорогу, як ви?
Так, він тільки дорогу ну і пару раз платив в ресторані
Покращена 18 февраля в 19:52
Ответ дляІллюха Перчик
Ні,на всілякі дурниці,рівнятися не потрібно і прикладу брати теж не потрібно.А якщо Українські жінки,будуть сильними і незалежними і захочуть командувати то чек буде на двоє.
Ви б хотіли щоб ваша донька жила з якимсь хлюпіком, який не може ні сімʼю захистить, ні забезпечить?
Сильні жінки роблять слабкими чоловіків
Іллюха Перчик 18 февраля в 20:01
Ответ дляПокращена
Ви б хотіли щоб ваша донька жила з якимсь хлюпіком, який не може ні сімʼю захистить, ні забезпечить?
Сильні жінки роблять слабкими чоловіків
Я б хотів що б моя донька,жила в хорошій сім´ї де є ми та злагода а також розум.
Рожева юбка 18 февраля в 21:01
Жоден чоловік не вартий таких витрат. Хоче - хай сам усе вирішує. За ці гроші поїдьте у хороший спа-готель, відпочиньте, а йому - фоточки і секс по вайберу ))
Просто каралева 18 февраля в 21:06
Ответ дляВилами по воде
Ні, він хоче до мене, бо США то відстій
США - високорозвинена країна
Коржик 18 февраля в 22:55
Ответ дляПокращена
Як показали ваші приклади, оплата проізду і організація зустрічей це гарна перевірочка на серйозність, надійність і адекватність чоловіка.

Чоловік це добитчик і навіть якщо він до такого не звик, це гарний привід нарощувати яйця, відповідальність за майбутню сімʼю.
І поки дівчата це не зрозуміють будуть метаться по сумнівних пропозиціях наче і заміж хочеться, наче і в маямі пожить, заплачу разок, а там як Бог дасть🤣
Часи утриманок вже в минулому
Коржик 18 февраля в 22:56
Ответ дляСумчатая кошка
В вашей реальности да, не должен. Можете и дальше платить за всё сами 😏. А в моей, такой ситуации, как у автора быть не может.
Я не утриманка і подібних не сприймаю
Барбітта 19 февраля в 05:11
Ответ дляВилами по воде
От тоді і стане все ясно
А щас типа ничего не ясно?
Глянула на фото никарагуанцев в гугле... Да уж, лучше мекс
Барбітта 19 февраля в 06:07
Ответ дляЦикавенная
Блин ,та ездите уже к мужиками за свой счёт,
Меня моя подруга пригласила к себе в Израиль и сказала ,что оплатит перелет . Знаете почему? Потому что она не только мною дорожит ,а ещё и понимает ,что у нас война и нестабильная финансовая ситуация!
А у них в Израиле нет войны и всё стабильно?
Знову Я 19 февраля в 17:10
В жизни бы не поехала. А дальше с ним какое будущее? Не пойму вообще зачем он вам?
Ірина-5025 13 марта в 22:18
Я бы за 500 грн к нему не поехала,за свои деньги
Пусть оплачивает дорогу туда и назад, неизвестно что это за человек
По интернету одно дело,а вживую может оказаться совсем другим,таких историй много