14 марта в 12:12

Найбагатша і найбідніша область України ?

Найбагатша і найбідніша область України на вашу думку до 2022 року .
1 1 3
Їжак в панчохах 14 марта в 12:14
Ой, поймала себя на мысли, что сейчас кажется, что никогда и не было этого ’до 2022’...
Завтра не пью 14 марта в 12:18
Навіть не хочу це питання обговорювати, як можна ділити?
Заздрість то погано 14 марта в 12:21
А вам навіщо така аналітика? Як будете її застосовувати в щоденному житті ?
kabatosa 14 марта в 12:23
Найбагатша Київська, найбідніша певно Донецька, по крайній мірі на 2012-2014 це був самий дотаційний регіон
5 5 1
Дюагональ 14 марта в 12:24
Жалоба на тему
Снимайте анонимов и не сталкивайте людей лбами
Вельми шановна 14 марта в 12:26
Ответ дляkabatosa
Найбагатша Київська, найбідніша певно Донецька, по крайній мірі на 2012-2014 це був самий дотаційний регіон
це неправда про найбідніший))))бо наприклад в Києві в основному квартири купують з Донецької,Харківської,Луганської областей. Ще Херсон.Але Херсон знімає більше
Мамин тріль 14 марта в 12:30
Найбідніша на мій погляд моя рідна сумська область, найбагатші західні та Київ
5 1
Умничка-помощничка 14 марта в 12:30
Ответ дляЗаздрість то погано
А вам навіщо така аналітика? Як будете її застосовувати в щоденному житті ?
А яка вам різниця ? Людина просто запитала
1 1
Ваша прЭлесть 14 марта в 12:31
Донецка найбагатша до 2014
Чернігівська найбідніша
5 1
Умничка-помощничка 14 марта в 12:33
Ответ дляДюагональ
Жалоба на тему
Снимайте анонимов и не сталкивайте людей лбами
А у людей что мозгов нет ,не ссориться из-за всякой ерунды? Или вы думаете что и так непонятно что например Киевская область намного богаче Житомирской или Хмельницкой, или например Харьковская богаче ровновской. Если люди ведутся на всякую фигню и ссорятся из-за ерунды так это их проблемы.
kabatosa 14 марта в 12:34
Ответ дляВаша прЭлесть
Донецка найбагатша до 2014
Чернігівська найбідніша
Найбагатша область до того самого 2014 року була самим дотаційним регіоном, тобто практично найбідніша, офіційно
3 1 1
Дюагональ 14 марта в 12:35
Ответ дляУмничка-помощничка
А у людей что мозгов нет ,не ссориться из-за всякой ерунды? Или вы думаете что и так непонятно что например Киевская область намного богаче Житомирской или Хмельницкой, или например Харьковская богаче ровновской. Если люди ведутся на всякую фигню и ссорятся из-за ерунды так это их проблемы.
Вы это автору пишите, это ей не понятно.
Хотя матрехам все равно им бы срач развести
Умничка-помощничка 14 марта в 12:36
Ответ дляДюагональ
Вы это автору пишите, это ей не понятно.
Хотя матрехам все равно им бы срач развести
Хорошо, только я вам скажу так если человек хочет поссориться или к чему-то доеб.... Так он найдёт повод . Как вы например.
Сіґеле-міґеле 14 марта в 12:41
Ответ дляМамин тріль
Найбідніша на мій погляд моя рідна сумська область, найбагатші західні та Київ
Тільки хотіла, написати, бо я теж з Сумщини
Заздрість то погано 14 марта в 12:45
Ответ дляУмничка-помощничка
А яка вам різниця ? Людина просто запитала
Я вас нічого не запитувала.
Без QR коду 14 марта в 12:45
Якщо ресурсами, то найбагатша Полтавська. Газ, нафта, лісові, водні ресурси, родюча земля.
Kidstaff Bot 14 марта в 12:53
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Інесса -5c9a 26 марта в 02:07
Ответ дляСіґеле-міґеле
Тільки хотіла, написати, бо я теж з Сумщини
Який дохід на сім´ю у вас?
В нас 800$, центр України.