25 марта в 10:03

Електричка аеропорт Варшава Модлін - Варшава Заходня

Підкажіть чи є Електричка аеропорт Варшава Модлін - Варшава Заходня, де знайти графік розкладу, і які нюанси.
Mrs.Sexuality 25 марта в 10:07
Ні. Там автобус, а потім електричка. Прямого немає. Це дуже далекий аеропорт 40 км.від Варшави, в який дуже складно добратися.
База_птеродактилей 25 марта в 10:07
Нет прямой. В аэропорту надо садиться на автобус. Он довезёт до станции Модлин. Затем электричкой в Варшаву. И билет стоил 25 злотых.
Ехали втроём, то нас uber за 100 зл довёз.
Смотрите в гугл картах - есть расписание
Mrs.Sexuality 25 марта в 10:08
Ответ дляБаза_птеродактилей
Нет прямой. В аэропорту надо садиться на автобус. Он довезёт до станции Модлин. Затем электричкой в Варшаву. И билет стоил 25 злотых.
Ехали втроём, то нас uber за 100 зл довёз.
Смотрите в гугл картах - есть расписание
А мені Убер туди взагалі не приїхав!
Байрактарна 25 марта в 10:09
Так, є електричка. Білет можна в касі купити або там є такі зелені бокси. Ми в касі купували. Біля 15 злотих коштує квиток. І потім ще автобус, який підвезе до аеропорту 5 злотих.
Вибачте, я вам все навпаки написала.
Коли виходите тільки з дверей аеропорту, навпроти буде така будочка з касиром. Скажите, що до Варшави заходньої вам. Він вам відразу дасть один квиток і на автобус, і на електричку. За будочкою будуть двері на вихід на вулицю і там зразу той автобус.
База_птеродактилей 25 марта в 10:09
Ответ дляMrs.Sexuality
А мені Убер туди взагалі не приїхав!
У меня тариф был 100 зл.
Забрали из под дома на левом берегу и в аэропорт привезли.
Вызывали бы другой убер. Несколько раз прилетала в Варшаву в Модлин, все ок.
1 1
Дякую_аж_підскакую 25 марта в 10:13
Все выходят и садятся на автобус до ЖД. Там микро вокзал. Опять все садятся на тот же поезд. Никуда не денетесь
Я в дамках 25 марта в 10:37
Є Флікс баси від Варшави Заходньої до Модліна (і зворотньо). Ціна близько 30 злотих. Якщо 3 людини, то таксі вигідніше.
+ можливо треба буде чекати довго автобус