27 марта в 13:35

Питання по ЦП

Підкажіть в кого є ЦП? Він приніс вам користь? З ним легше? Які підводні камені можуть очікувати?
Чи можу я його використати один раз і потім рік не користуватись?
Чи можуть його вкрасти?
Результат:
вже голосів: 3
2 (66.67%) В мене є ЦП
1 (33.33%) Думаю чи може щробити
0 (0%) Я без ЦП
0 (0%) Подивитись результати
ТигрЛьвович 27 марта в 13:37
Что это такое? Цифровая подпись?
Курочка 27 марта в 13:37
Центральний процесор
Цементний постамент
Цепний пес
Целофановий пакет
буреЛОМКА 27 марта в 13:38
Центральна податкова.
автор Вредняжка 27 марта в 13:38
Ответ дляТигрЛьвович
Что это такое? Цифровая подпись?
Так. Цифровий підпис
автор Вредняжка 27 марта в 13:38
Ответ дляКурочка
Центральний процесор
Цементний постамент
Цепний пес
Целофановий пакет
Рада, що вас розвеселила
ТигрЛьвович 27 марта в 13:39
Ответ дляВредняжка
Так. Цифровий підпис
Я не знаю людей, у которых ее нет. Даже у моей мамы 80 лет есть ЕЦП, чтоб ходить на сайт пенсионного фонда.
автор Вредняжка 27 марта в 13:41
Ответ дляТигрЛьвович
Я не знаю людей, у которых ее нет. Даже у моей мамы 80 лет есть ЕЦП, чтоб ходить на сайт пенсионного фонда.
Цікаво. А я не знаю людей у кого є ЦП.
Цікаво у вашої мами який ПК чи ноут?
ТигрЛьвович 27 марта в 13:41
Камней подводных никаких нет. Это просто файл, который лежит у вас в почте, действителен год. Чего там можно бояться я не очень понимаю.
автор Вредняжка 27 марта в 13:42
Ответ дляТигрЛьвович
Камней подводных никаких нет. Это просто файл, который лежит у вас в почте, действителен год. Чего там можно бояться я не очень понимаю.
Якщо нимзаволодіє хтось інший, то може від мого імені підписати будь які документи. І ЦПзробить вірними ці документи.
ТигрЛьвович 27 марта в 13:42
Ответ дляВредняжка
Цікаво. А я не знаю людей у кого є ЦП.
Цікаво у вашої мами який ПК чи ноут?
У нее планшет Леново. ЕЦП брала в ПБ24 на моем ноуте. А какая разница?
ТигрЛьвович 27 марта в 13:45
Ответ дляВредняжка
Якщо нимзаволодіє хтось інший, то може від мого імені підписати будь які документи. І ЦПзробить вірними ці документи.
Ну, для этого надо вскрыть вашу почту, ваш ноутбук. Если это случится, то в любом случае у вас будет куча проблем, не только с ЕЦП. А у вас часто крадут файлы с компьютера?
Невгамовна 27 марта в 13:45
Ответ дляВредняжка
Якщо нимзаволодіє хтось інший, то може від мого імені підписати будь які документи. І ЦПзробить вірними ці документи.
А як він їм заволодіє? І ви йому потім пароль продиктуєте?
автор Вредняжка 27 марта в 13:46
Ответ дляТигрЛьвович
У нее планшет Леново. ЕЦП брала в ПБ24 на моем ноуте. А какая разница?
Зрозуміло. Дякую.
автор Вредняжка 27 марта в 13:47
Ответ дляТигрЛьвович
Ну, для этого надо вскрыть вашу почту, ваш ноутбук. Если это случится, то в любом случае у вас будет куча проблем, не только с ЕЦП. А у вас часто крадут файлы с компьютера?
Ні, не крадуть. Але однак. Ноут стоїть в кабінеті без пароля. І інколизалишається без мого нагляду.
Невгамовна 27 марта в 13:47
Ответ дляВредняжка
Зрозуміло. Дякую.
Я Вам більше скажу, у мене їх штук шість цих ключів, різних АЦСК
автор Вредняжка 27 марта в 13:47
Ответ дляНевгамовна
А як він їм заволодіє? І ви йому потім пароль продиктуєте?
Пароль можна також вкрасти.
автор Вредняжка 27 марта в 13:48
Ответ дляНевгамовна
Я Вам більше скажу, у мене їх штук шість цих ключів, різних АЦСК
А навіщо вам різні?
Невгамовна 27 марта в 13:48
Ответ дляВредняжка
Пароль можна також вкрасти.
Так запамятайте його і не записуйте
буреЛОМКА 27 марта в 13:48
Ответ дляВредняжка
Якщо нимзаволодіє хтось інший, то може від мого імені підписати будь які документи. І ЦПзробить вірними ці документи.
Какие, например?
Можно ситуацию, при которой такое возможно?
Хоть вкрации?
Невгамовна 27 марта в 13:49
Ответ дляВредняжка
А навіщо вам різні?
Тому що різні програми вимагають різні ключі: Приватбанк - свій, Держказначейство свій, Меддок- свій
ТигрЛьвович 27 марта в 13:49
Ответ дляВредняжка
Зрозуміло. Дякую.
Автор, у самой подписи будет отдельный пароль. Ей не так просто воспользоваться.
Кстати, знаете сколько в Украине госслужащих? Почти полмиллиона. И у всех есть ЕЦП (они без нее не могут подать декларации о доходах). И ничего страшного, никто ничего не боится.
Невгамовна 27 марта в 13:50
Ответ дляТигрЛьвович
Автор, у самой подписи будет отдельный пароль. Ей не так просто воспользоваться.
Кстати, знаете сколько в Украине госслужащих? Почти полмиллиона. И у всех есть ЕЦП (они без нее не могут подать декларации о доходах). И ничего страшного, никто ничего не боится.
У каждого врача, и бухгалтера и руководителя есть ЕЦП и не один. И как то ни разу не слышала, чтобы кто то украл
автор Вредняжка 27 марта в 13:51
Ответ дляНевгамовна
Тому що різні програми вимагають різні ключі: Приватбанк - свій, Держказначейство свій, Меддок- свій
Тобто?
Якщо я хочу використати цифровий підпис в казначействі, і планувала оформлювати його в приватні. То не вийде?
Марафетчица 27 марта в 13:51
Ответ дляКурочка
Центральний процесор
Цементний постамент
Цепний пес
Целофановий пакет
ору
автор Вредняжка 27 марта в 13:52
Ответ длябуреЛОМКА
Какие, например?
Можно ситуацию, при которой такое возможно?
Хоть вкрации?
Якщо на моєму ноуті по працюють і щось підпишуть?
Невгамовна 27 марта в 13:52
Ответ дляВредняжка
Тобто?
Якщо я хочу використати цифровий підпис в казначействі, і планувала оформлювати його в приватні. То не вийде?
Ні, звичайно. В Казначействі свої підписи і тільки на токені. Ви як з Луни, чесне слово
автор Вредняжка 27 марта в 13:53
Ответ дляНевгамовна
Ні, звичайно. В Казначействі свої підписи і тільки на токені. Ви як з Луни, чесне слово
З якої Луни? Ви зробіть опитування і що всі знають про цифрові підписи? Чизнають різницю?

Але до теми:
Що таке токен?
Невгамовна 27 марта в 13:54
Ответ дляВредняжка
Якщо на моєму ноуті по працюють і щось підпишуть?
В Дії є курси компьютерної грамотності- пройдіть їх, і не задавайте безглуздих питань
автор Вредняжка 27 марта в 13:55
Ответ дляНевгамовна
У каждого врача, и бухгалтера и руководителя есть ЕЦП и не один. И как то ни разу не слышала, чтобы кто то украл
Дякую. Не знала, що у кожного керівника є!
Невгамовна 27 марта в 13:55
Ответ дляВредняжка
З якої Луни? Ви зробіть опитування і що всі знають про цифрові підписи? Чизнають різницю?

Але до теми:
Що таке токен?
Ну якщо Ви працюєте в сфері де це використовується, то якість елементарні знання повинні бути. Токен- це спеціальний пристрій, на який записується ЕЦП, типу флешки