Затримання для встановлення особи. На 3 години чи на 72 години?

Наприклад- на незаконні вимоги поліції надати документи для перевірки особи на вулиці і відмови цієї особи їх надати- адмін затримання на 3 години і до відділення?

Далі як воно буде, якщо людина не надасть своїх даних - її відпускають через 3 години чи затримують вже на 72 години?

При умові- що людина не скоїла ані кримінальне, ані адмін порушення, не була п´яною тощо. Тобто законних підстав у поліції не було.

Дякую.
8 1
Светка-пипетка 02 апреля в 13:48
Війна зараз. В чому проблема показати паспорт?
14 10 1
автор Каляка маляка 02 апреля в 13:48
Ответ дляСветка-пипетка
Війна зараз. В чому проблема показати паспорт?
По суті питання є що сказати?
13 10
Ухахайкина 02 апреля в 13:48
Ответ дляСветка-пипетка
Війна зараз. В чому проблема показати паспорт?
Так о чем тогда видосики для тиктока снимать?
7 5 2
Звездолётчица 02 апреля в 13:49
Ответ дляСветка-пипетка
Війна зараз. В чому проблема показати паспорт?
Разные ситуации бывают и вопрос автора в другом.
5 2
ДинамоКит 02 апреля в 13:52
Ответ дляКаляка маляка
По суті питання є що сказати?
3 доби. А далі до вияснення особистості.
6 2
Светка-пипетка 02 апреля в 13:49
Ответ дляКаляка маляка
По суті питання є що сказати?
Я по суті питання. З якою метою вивідуєш інформацію? Вас все одно всіх половлять.
7 6 1 1
Светка-пипетка 02 апреля в 13:50
Ответ дляЗвездолётчица
Разные ситуации бывают и вопрос автора в другом.
Які? Паспорт рф? Тоді зрозуміло, чого сцикотно автору)
8 7 1
ДинамоКит 02 апреля в 13:51
Ніколи не було поняття ’ незаконні вимоги поліції надати документи’.Вони були і до війни законні, а зараз тим паче. Ви обязані їх надати поліції .
13 1
Ухахайкина 02 апреля в 13:53
Ответ дляДинамоКит
Ніколи не було поняття ’ незаконні вимоги поліції надати документи’.Вони були і до війни законні, а зараз тим паче. Ви обязані їх надати поліції .
сейчас еще и телефоны в обязательном порядке тщательно проверяют.
ЭмчЭндЭм 02 апреля в 13:53
Якщо людина не надала документи, або іншим чином не встановлено її особу, то через 3 години додому не відпустять. Навіть не мрійте
Звездолётчица 02 апреля в 13:53
Ответ дляСветка-пипетка
Які? Паспорт рф? Тоді зрозуміло, чого сцикотно автору)
О, снова параноики и любители обвинять всех в матрешестве? Ну-ну.....
8 7 1
Творог для розжига 02 апреля в 13:53
До выяснерия личности будете в обезьяннике сидеть
1 1
ДинамоКит 02 апреля в 13:53
Я вверху не вірно написала, виправила. До вияснення особистості. Але зазвичай 3 доби досі, що б вияснити.
АсобеннАя 02 апреля в 13:54
Ответ дляСветка-пипетка
Війна зараз. В чому проблема показати паспорт?
Уже объявили ? Что-то нигде не написано что официально война
6 5 2 1
автор Каляка маляка 02 апреля в 13:55
Ответ дляДинамоКит
Ніколи не було поняття ’ незаконні вимоги поліції надати документи’.Вони були і до війни законні, а зараз тим паче. Ви обязані їх надати поліції .
Я знаю, що поліція часто порушувала закон. А зараз так і подавно, бо війна ж.

Просто так вимагати в людині документи (без підстав) по закону навіть у військовий час- поліція немає права. Почитайте закон та спитайте у юристів.

Питання в мене в іншому, саме до юристів - про затримання. Строки, алгоритм.
9 6
Дуняша 02 апреля в 13:57
У вас опять контрольная работа по правоведению ?
АсобеннАя 02 апреля в 13:57
Поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи, у таких випадках:

якщо особа володіє зовнішніми ознаками, схожими на зовнішні ознаки особи, яка перебуває в розшуку, або безвісно зниклої особи, або самовільно залишила місце для утримання військовополонених;
якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення;
якщо особа перебуває на території чи об’єкті із спеціальним режимом або в місці здійснення спеціального поліцейського контролю;
якщо в особи є зброя, боєприпаси, наркотичні засоби та інші речі, обіг яких обмежений або заборонений, або для зберігання, використання чи перевезення яких потрібен дозвіл, якщо встановити такі права іншим чином неможливо;
якщо особа перебуває в місці вчинення правопорушення або дорожньо-транспортної пригоди, іншої надзвичайної події;
якщо зовнішні ознаки особи чи транспортного засобу або дії особи дають достатні підстави вважати, що особа причетна до вчинення правопорушення, транспортний засіб може бути знаряддям чи об’єктом вчинення правопорушення
Звездолётчица 02 апреля в 13:58
Ответ дляСветка-пипетка
Я по суті питання. З якою метою вивідуєш інформацію? Вас все одно всіх половлять.
Расскажу свою историю, март 2022 года. У нас во дворе приняли диверсанта. Так вот, паспорт у него был и он его показал совершенно просто и легко. Но случилось то, что случилось и хорошо конечно, парень, которые его принимал, посмотрев паспорт сказал, о, да мы земляки. При внимательном рассмотрении записей, стало ясно, что они из соседних сёл и что такого человека, он не знает! Так что не обольщайтесь на счёт простого,, показать паспорт,,.
5 1
ДинамоКит 02 апреля в 13:58
Ответ дляЗвездолётчица
О, снова параноики и любители обвинять всех в матрешестве? Ну-ну.....
Відкинемо матрьох і рашиків, не будем про них.
Тепер подумайте, чого людина відмовилася показувати документи? Невже так хоче до відділку і в клітку до з´ясування? Це ж не логічно. Кругом по всім каналам писали на початку війни, носити обов´язково доки з собою, або Дія. Це ж порушення не надати доки.
Я вам скажу, щось не те з доками. І ясно, що це пов´язано може бути не з тим, що ти їх втратив.
5 4
-Ань- 02 апреля в 13:59
Ответ дляДинамоКит
Ніколи не було поняття ’ незаконні вимоги поліції надати документи’.Вони були і до війни законні, а зараз тим паче. Ви обязані їх надати поліції .
І в якому законі це написано?
У людини нема обов´язку носити з собою документи. В жодному законі це не написано.
6 3
Звездолётчица 02 апреля в 13:59
Ответ дляАсобеннАя
Уже объявили ? Что-то нигде не написано что официально война
И военное положение тоже официально не подписано.....
5 4 1
АсобеннАя 02 апреля в 13:59
Відповідно до ст. 263 КУпАП загальний строк адміністративного затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, становить не більш як 3 години. Але, наприклад, в необхідних випадках для встановлення особи та/або з’ясування обставин правопорушення, строк затримання може становити до трьох діб
автор Каляка маляка 02 апреля в 14:00
Ответ дляДинамоКит
Я вверху не вірно написала, виправила. До вияснення особистості. Але зазвичай 3 доби досі, що б вияснити.
На скільки мені відомо- на протязі 60 годин потрібно провести суд. Тобто або людину виправдати, або адмінка, або криміналка. Далі 12 годин ще. Тобто взагалі 72 години на все.

Тобто який сенс проводити суд на неправомірні дії поліції надати документи? Це ж нонсенс.

Я не знаю, щоб хтось ось так 3 доби сидів. Навіть на алкащів викликали поліцію- вони 2-3 години там і вдома вже.
3 2
Даха-сваха 02 апреля в 14:02
Ответ дляКаляка маляка
Я знаю, що поліція часто порушувала закон. А зараз так і подавно, бо війна ж.

Просто так вимагати в людині документи (без підстав) по закону навіть у військовий час- поліція немає права. Почитайте закон та спитайте у юристів.

Питання в мене в іншому, саме до юристів - про затримання. Строки, алгоритм.
Чому, ні в чому не винна людина, не може показати правоохоронцям документ, який посвідчує особу? Що боїться чи приховує?
6 2
Г@Л@В@ломка 02 апреля в 14:01
Ответ дляСветка-пипетка
Які? Паспорт рф? Тоді зрозуміло, чого сцикотно автору)
Дия глюкнула, например.
У меня так на вокзале было, при посадке на поезд. Хорошо, что был пропуск с работы бумажный. На каждый выход с собакой или за хлебом таскать с собой сумку с паспортом неудобно.
АсобеннАя 02 апреля в 14:02
Ответ дляДаха-сваха
Чому, ні в чому не винна людина, не може показати правоохоронцям документ, який посвідчує особу? Що боїться чи приховує?
Глупости. Есть люди, которые принципиально не хотят носить документы , есть кто боиться потерять, или что украдут.
8 2
ДинамоКит 02 апреля в 14:02
Ответ для-Ань-
І в якому законі це написано?
У людини нема обов´язку носити з собою документи. В жодному законі це не написано.
Не написано , що повинен носити. Але поліція має право їх у вас попросити для перевірки, це законно. Вони ж не просто підходять і покажи доки. Поліція каже:’ ми хочемо переглянути ваші документи , тому що.....’ і обов´язково називає причину, чого вас зупинив..
Звездолётчица 02 апреля в 14:03
Ответ дляДинамоКит
Відкинемо матрьох і рашиків, не будем про них.
Тепер подумайте, чого людина відмовилася показувати документи? Невже так хоче до відділку і в клітку до з´ясування? Це ж не логічно. Кругом по всім каналам писали на початку війни, носити обов´язково доки з собою, або Дія. Це ж порушення не надати доки.
Я вам скажу, щось не те з доками. І ясно, що це пов´язано може бути не з тим, що ти їх втратив.
Всё может быть, не спорю. Но автор написала свои притензии и возможную причину отказа. А столько беспредела и самоуправства беззаконного, сколько наши полицаи творили и творят, то да, не всегда хочется показывать документы и вообще с ними общаться. Да и сейчас они не прекратили заниматься этим самым беспределом и нарушениями прав граждан и прикрываются вот тем самым военным положением.
5 2
Даха-сваха 02 апреля в 14:03
Ответ дляАсобеннАя
Глупости. Есть люди, которые принципиально не хотят носить документы , есть кто боиться потерять, или что украдут.
’глупости’- не носити з собою документи, коли в країні ВС.
4 2 1
автор Каляка маляка 02 апреля в 14:04
Ответ дляДаха-сваха
Чому, ні в чому не винна людина, не може показати правоохоронцям документ, який посвідчує особу? Що боїться чи приховує?
Ви теж впускаєте додому поліцію просто так? Або показуєте всі особисті речі в кишенях, сумці просто так?

Або носите ще з собою документи на квартиру, авто тощо?

Чому юристи знають свої права і їх відстоюють, а ми- прості люди- повинні на неправомірні дії виконувати їх вказівки? А якщо не хочеш виконувати вказівки - то маніпулюють ось саме таким, що значить ти щось скриваєш тощо.