Как вы относитесь к родителям, которые сдают квартиры

И при этом их ребенок или дети живут на съёме?
показать весь текст
МеняАЖтрусит 16 апреля в 10:42
Ответ длязабиякина
Это когда она в селе жила всю жизнь, а не когда прожила вмю жизнь в квартире а в 70 её в село надо отправить чтоб квартиру освободила.
Колоть дрова из бесплатного сада, и ждать женщину из соцпомощи, когда она от Васильевны прийдет
Я в городе родилась и переехала в село в 40 лет.Живу на 2 дома-город и село.
Фляшунька 16 апреля в 10:42
Ответ длязабиякина
Мало ли шо вы хотите)
Отдавайте детям и топлр в руки и в сад
Ага, а ще завести господарство, пахати на городі, щоб діточкам продукти в місто передати
Контрольница 16 апреля в 10:49
Ответ дляМеняАЖтрусит
Села разные.Медпункт или медсестра приходит на дом,приезжает семейник и разные врачи.Лекарства бесплатно раз в 2 недели.Топят дровами или газ.Дровами дешевле,а если старый сад,так и бесплатно.Пенсонерам помогает и женщина от соц помощи.В каждом селе.
Адрес, сестра, адрес, цього чудо села
Бабка-ежика 16 апреля в 10:57
Такі батьки зазвичай живуть в квартирах своїх батьків, накопичили свою одну, але її здають. Самі живучі при цьому в батьківській, але поради роздають
1 1
забиякина 16 апреля в 10:57
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я в городе родилась и переехала в село в 40 лет.Живу на 2 дома-город и село.
Вам хочется или Вас отправили?
Разницу чувствуете?
Прилипало 16 апреля в 10:58
Нормально абсолютно. Когда-то адепты того, что родители должны из кожи вылезти, чтобы дитятке дать всё, попрекали мою маму, которая помогла мне купить офис, а я ей потом деньги отдавала. А мне отлично было - по сути беспроцентный кредит на неопределенный срок, где ещё такую помощь найдешь? Но я старалась как можно быстрее рассчитаться с мамой. Потом ей удалось ещё подсобрать денег, плюс то, что я вернула, и вот подумывает купить квартиру, чтобы на старости переехать в город (живут с папой в пригороде в доме), а пока сдавать.
5 1
Зараз все скажу 16 апреля в 11:04
Ответ дляк.Буланова
А с родителями как ?
з нашими? ми допомагаємо регулярно.
Нафаня Маня 16 апреля в 11:06
я такой родитель, правда сдаю трешку , а сыну оплачиваю однушку сьем,разницу ложу в карман,ему дорого в трешке отопление 4-ре штуки только нафига оно ему
2 1
Зараз все скажу 16 апреля в 11:07
Ответ дляЩось не спиться
Я дочь такого отца.
Он сдает две квартиры, меня это обижает. Я одна воспитываю ребенка и у меня бывают периоды когда не хватает денег на жизнь.
Папа может одолжить, если его вторая жена разрешит.
При этом , вторая жена меня попрекает, что на операцию папе я дала всего 200 долл, когда эта операция стоила почти 1000. Ее не интересует, что у меня просто не было в тот момент больше денег. При этом она забывает, что на операцию моему ребенку папа выделил 500 грн, а когда мы с ребенком провели 8 дней в реанимации папа дал 1000 грн уже после выписки из больницы, при этом ни разу не проведал внучку в больнице.
Я так понимаю, что в старости папа будет ждать от меня денег. По мнению его второй жены, дети обязаны помогать.
а навіщо ваша допомога - у нього є пасивний дохід. Ви можете допомогти добрим словом.
3 2
Шкідлива молекула 16 апреля в 11:17
Ответ дляМеняАЖтрусит
А что плохого в селе?Бабе нужна та квартира на 17том этаже?
капец, какой, я баба уже, по вашим меркам, я не хочу в село...
Злюсь до кипіння 16 апреля в 11:17
Ответ дляКотомафия
Скажите) для меня это не норма, но читаю, что это в порядке вещей. Своему ребенку изначально хотелось самого лучшего, она не просила меня в этот мир приводить. И так жизнь тяжёлая, имея возможность не помочь...
Автор нам родители помогли купить, дали деньги на первоначальный взнос, кредит на первую квартиру выплачивали сами.
Хотя брату мужа купили 2 квартиры, но они оформлены на свекровь.
Сейчас у нас есть жилье на сдаче, но детям не отдам, помогу какой частью не больше ..
Гравіцапа 16 апреля в 11:23
Ответ дляМона_Лиса
ого, це де так повезло? почитала про Крим - військовий ?
моя мати стояла в черзі 10 років, це ще повезло, що завод сам будував будинки для своїх працівників, але керівництво всіх працівників постійно ’макало обличчям в калюжі’ за ті квартири, які чекали
Саме так, в Джанкої. Вони мене виписали, щоб приватизувати житло, бо я не маю мацковитського паспорту і не збиралась його отримувати. Це було доволі неприємно. Зате рашинського військового - чоловіка сестри, вони прописали, хоча вони з батьками не жили. Сестра вже два рази розвелася, зараз живе з третім. Більше орків розуму вистачило не прописувати.
Щось не спиться 16 апреля в 11:27
Ответ дляЗараз все скажу
а навіщо ваша допомога - у нього є пасивний дохід. Ви можете допомогти добрим словом.
Його дружина вважає, що вона не має витрачати власні кошти на лікування тата. Операція + лікування після операції коштували більше, ніж дохід тата того місяця. Вона впевнена, що я маю допомогати. Але я живу набагато скромніше за них. Вони до війни могли собі дозволити подорожі до Японії, до Америці. Да і зараз вона в еміратах відпочиває зі своєю донькою.
Булку Дай 16 апреля в 11:30
Ответ дляЩось не спиться
Його дружина вважає, що вона не має витрачати власні кошти на лікування тата. Операція + лікування після операції коштували більше, ніж дохід тата того місяця. Вона впевнена, що я маю допомогати. Але я живу набагато скромніше за них. Вони до війни могли собі дозволити подорожі до Японії, до Америці. Да і зараз вона в еміратах відпочиває зі своєю донькою.
Так у вас це сімейне - чужі гроші рахувати))
4 1
Эт вернячОк 16 апреля в 11:31
Ответ дляMs. При теле
Дівчата, я зараз в Англії, в невеликому містечку, в них прийнято проблеми обговорювати на фейсбуці в групі.
В чому відмінність, коли українці щось запитують, то свої так забулять, принизять, а тут все навпаки, завжди поспівчувають і поділяться досвідом. Так от недавно було опитування де живуть їхні діти після 18 років. Я так давно не дивувалася, майже всі батьки відповіли, що діти знімають або кімнати, або ділять оренду з колегами. Лише пару чоловік відповіли, що діти поки живуть з ними, але все в них перепитали, скільки ці діти дають коштів на харчування і комунальні. І ці батьки маючи трьохповерхові будинки були прям проти щоб діти жили з ними, в них прям аргументована відповідь, щоб діти вчилися заробляти кошти. Так, діти студенти, і всі підробляють, щоб оплатити самим оренду. Доречі, минулий рік я жила в спонсорів в кімнаті старшого сина 20р, а він в цьому місті орендував кімнату сам. І ніхто батькам не тикає, я такої поваги ще ніколи не бачила, 5 хлопців, ще й вечері і десерти готують обовʼязково, коли збираються вдома. Доречі, похилі батьки спокійно катаються по курортам, в круїзах, тепер відпочивають, діляться своїми емоціями і ніхто не припинив з ними спілкуватися, бо вони зараз живуть «краще» від дітей. Ще й діти обовʼязково хоч в раз в тиждень «вигулюють» стареньку маму в макдональдс, в кафешку на десерт і просто шопінг. А у нас така ненависть до батьків, якщо вони щось поімели за все життя, заробили своїми кровними. Шкода, що такі діти. Та і нація в цілому, через заздрість ми краще відмовимся від рідних, ніж самому усвідомити, що потрібно жопу «рвати»
Так у ничьи дети не досматривают родителей в старости
Тро Нью-Йорку 16 апреля в 11:36
Ответ дляЗабобонний фрукт
А кто его таким воспитал?
Інколи навіть в одних батьків діти дуже відрізняються. А виховання одне.
Эт вернячОк 16 апреля в 11:36
Ответ дляЩось не спиться
Я дочь такого отца.
Он сдает две квартиры, меня это обижает. Я одна воспитываю ребенка и у меня бывают периоды когда не хватает денег на жизнь.
Папа может одолжить, если его вторая жена разрешит.
При этом , вторая жена меня попрекает, что на операцию папе я дала всего 200 долл, когда эта операция стоила почти 1000. Ее не интересует, что у меня просто не было в тот момент больше денег. При этом она забывает, что на операцию моему ребенку папа выделил 500 грн, а когда мы с ребенком провели 8 дней в реанимации папа дал 1000 грн уже после выписки из больницы, при этом ни разу не проведал внучку в больнице.
Я так понимаю, что в старости папа будет ждать от меня денег. По мнению его второй жены, дети обязаны помогать.
Скажите, что жена тоже должна по закону помогать )
Дама_с_караваем 16 апреля в 11:37
Ответ дляКотомафия
Лично мне родители отдали квартиру дедушки. Я заработала и отдам квартиру ребенку.
Видимо, братьев и сестер у вас нет.
Но вы представьте, что хрущик дедушкин - один, и трое детей.
Чо делаем?
Просто каралева 16 апреля в 11:39
В принципі відношусь нормально, але за умови що тій дитині бодай якийсь старт дали.
Мої батьки на новосіллі (побудували будинок) вручили ключи від квартири де жили і сказали - це тепер твоє, заїжджай користуйся.

Я після розлучення якраз була, двої шкільників на руках, грошей не вистачає ні на що на зйомі, переїхала в квартиру і через рік в мене забрали квартиру щоб продати)

Клоуни
Щось не спиться 16 апреля в 11:41
Ответ дляБулку Дай
Так у вас це сімейне - чужі гроші рахувати))
Знаєте як важко виховувати дитину самій? Мені ніхто не допомагає. Тато , це єдина рідна людина, окрім дитини.Але я знаю, що він мені не допоможе, якщо дружина не дозволить. А вона не дозволяє.
Ще відкрито говорить, що я мало грошей дала на операцію тата.

Я живу окремо, моя сім´я -це моя дитина.

Ваша іронія недоречна.

В мене дійсно є образа на тата. Він здає спільну з моєю покійною мамою квартиру, частку в якої я успадкувала. Але гроші він бере собі, бо у його дружини великі потреби.
5 1
Эт вернячОк 16 апреля в 11:49
Ответ дляЩось не спиться
Знаєте як важко виховувати дитину самій? Мені ніхто не допомагає. Тато , це єдина рідна людина, окрім дитини.Але я знаю, що він мені не допоможе, якщо дружина не дозволить. А вона не дозволяє.
Ще відкрито говорить, що я мало грошей дала на операцію тата.

Я живу окремо, моя сім´я -це моя дитина.

Ваша іронія недоречна.

В мене дійсно є образа на тата. Він здає спільну з моєю покійною мамою квартиру, частку в якої я успадкувала. Але гроші він бере собі, бо у його дружини великі потреби.
Так не отдавайте деньги, раз вы наследник тоже.

А на мачеху могут случайно напасть хулиганы и она превратится в овощ ( смекаете, что это ваша задача такой сценарий? ) отец от больной жены сбежит )
Булку Дай 16 апреля в 11:54
Ответ дляЩось не спиться
Знаєте як важко виховувати дитину самій? Мені ніхто не допомагає. Тато , це єдина рідна людина, окрім дитини.Але я знаю, що він мені не допоможе, якщо дружина не дозволить. А вона не дозволяє.
Ще відкрито говорить, що я мало грошей дала на операцію тата.

Я живу окремо, моя сім´я -це моя дитина.

Ваша іронія недоречна.

В мене дійсно є образа на тата. Він здає спільну з моєю покійною мамою квартиру, частку в якої я успадкувала. Але гроші він бере собі, бо у його дружини великі потреби.
Знаю, як моя мама двох сама виховувала, в 90-ті роки якраз.
Замість того, щоб свою образу плекати, Ви можете спробувати розібратися зі своєю часткою в квартирі. Ви як мінімум можете виставити її на продажу, першочергово запропонувавши викупити батькові. І хай крутиться, шукає гроші. Це буде доросла позиція.
Цветочница 16 апреля в 11:57
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ваш батько квартиру не видали, він її заробив!
Не всім квартири видавали направо і наліво. Потрібно було працювати на певних посадах або бути кращим, щоб дали квартиру. Простояти в черзі, пожити в гуртожитках.
Мій тато рік пропрацював дали квартиру, дачу
Цветочница 16 апреля в 11:59
Ответ дляАстоновитесь!
Жах! Що я прочитала?
Мені і в голову не прийшло б вимагати у мами будинок чи квартиру, яку вона здавала в оренду. Це житло - це її заслуга, її піт і тяжке життя.
А ви самі заробили, де працювали?
Домашка 16 апреля в 12:01
Ответ дляКотомафия
Скажите) для меня это не норма, но читаю, что это в порядке вещей. Своему ребенку изначально хотелось самого лучшего, она не просила меня в этот мир приводить. И так жизнь тяжёлая, имея возможность не помочь...
Вот я из таких же соображений продала вторую квартиру, которая приносила мне хороший доход и на те деньги купила своим двоим дочерям по небольшой квартирке. Не хочу, чтобы они потом мучались в приймах и заглядывали в рот, чтобы их не выставили на улицу. А на ещё одну квартиру, которая будет меня подкармливать в старости, я ещё заработаю, а детям нужно помочь здесь и сейчас
Мона_Лиса 16 апреля в 12:13
Ответ дляГравіцапа
Саме так, в Джанкої. Вони мене виписали, щоб приватизувати житло, бо я не маю мацковитського паспорту і не збиралась його отримувати. Це було доволі неприємно. Зате рашинського військового - чоловіка сестри, вони прописали, хоча вони з батьками не жили. Сестра вже два рази розвелася, зараз живе з третім. Більше орків розуму вистачило не прописувати.
на кого вчився Ваш батько, що одразу за направлення після ВУЗу відправили в Крим ще й дали квартиру?
Гравіцапа 16 апреля в 12:25
Дивують коментатори, які кажуть: мої квартири все одно дітям достануться після моєї смерті. Тобто вам років 80, дитині 60, років двадцять ваша дитина - вже пенсіонер- поживе у цій квартирі, якщо пощастить. А скільки зараз батьків ховають своїх дітей? Життя коротке, війна! Альо, егоїсти, прокиньтеся!
3 3
Мексиканочка 16 апреля в 12:29
Отношусь крайне негативно,
Мои родители были не бедные люди, но предпочли сдать, чем помочь мне с новорожденным ребенком,
Все изменилось,
Я стала сильная,многое чего поняла… никогда никого не упрекала)
И теперь я не бедная,
И у меня есть гораздо важнее приоритеты, чем старики)
У меня дочь, обязательно ей помогу, уже помогла, и буду помогать!
Меня упрекают, требуют, хитрят, выдавливают помощь…, я бы могла много чего дать им сейчас, но не дам,
Я дышу ровно, но это моя боль, мои родители
Булку Дай 16 апреля в 12:32
Ответ дляГравіцапа
Дивують коментатори, які кажуть: мої квартири все одно дітям достануться після моєї смерті. Тобто вам років 80, дитині 60, років двадцять ваша дитина - вже пенсіонер- поживе у цій квартирі, якщо пощастить. А скільки зараз батьків ховають своїх дітей? Життя коротке, війна! Альо, егоїсти, прокиньтеся!
Діти, які хочуть жити у власному житлі раніше 60 років, можуть на нього заробити. Чи батькам заробити квартиру собі і дітям - то норм, жили не порвуться, а дітям лише собі - нє-нє, то важко, не для того мене квіточку ростили?
Гуру троллинга 16 апреля в 12:35
Ответ дляЧупа-чупс
Так само планую, хочу щоб знайшла такого що вміє крутитися
тобто, перепхати трутня зі своєї шиї на шию віслюку, що ’вміє крутитись’?