Чи можливо позбавитись емпатії?

Дуже заважає , от прям фізично. Хочу позбутися цього відчуття і жити спокійно без всього цього
4 3
Все знаю від і до 18 апреля в 10:05
А воно у Вас є?
Мрію про космос 18 апреля в 10:06
В мене не було в юності. А під сраку років з´явилася. Якого, питається? Бо теж дуже заважає.
4 1
Бритоножка 18 апреля в 10:07
Мені здається у вас навпаки з цим проблеми. Життя у вас не цукор і я вас в цьому розумію. Але ви шукаєте корінь пробеми не там.
автор tarveldy 18 апреля в 10:07
Ответ дляБритоножка
Мені здається у вас навпаки з цим проблеми. Життя у вас не цукор і я вас в цьому розумію. Але ви шукаєте корінь пробеми не там.
В мене проблема в тому що воно є
LoroPiana 18 апреля в 10:08
Ви впевнені, що це вона? Це може бути підвищений рівень тривоги
автор tarveldy 18 апреля в 10:09
Ответ дляМрію про космос
В мене не було в юності. А під сраку років з´явилася. Якого, питається? Бо теж дуже заважає.
В мене завжди було, але вже всьо, набридло, не хочу , заважає сильно
автор tarveldy 18 апреля в 10:10
Ответ дляLoroPiana
Ви впевнені, що це вона? Це може бути підвищений рівень тривоги
Підвищений рівень тривоги у всіх українців , які живуть в Україні, це нормально , в мене не більше ніж у інших
3 2 1
Grga 18 апреля в 10:10
Я вас розумію. З власного досвіду скажу, стало легше після того, як я пішла у психотерапію. Зрозуміла, що себе мені важче підтримати і пожаліти ніж інших
2 1
LoroPiana 18 апреля в 10:11
Ответ дляtarveldy
Підвищений рівень тривоги у всіх українців , які живуть в Україні, це нормально , в мене не більше ніж у інших
ну це трохи різне) Але хай буде
Мрію про космос 18 апреля в 10:11
Ответ дляGrga
Я вас розумію. З власного досвіду скажу, стало легше після того, як я пішла у психотерапію. Зрозуміла, що себе мені важче підтримати і пожаліти ніж інших
От чому так? Я звісно розумію звідки ноги ростуть. Але цікаво, що з цього приводу каже психолог. Чому легше інших ніж себе?
очки_ннадо 18 апреля в 10:11
Ответ дляМрію про космос
В мене не було в юності. А під сраку років з´явилася. Якого, питається? Бо теж дуже заважає.
То есть есть надежда,что может с возрастом появиться. А то у моей дочери напрочь эмпатия отсутствует. У меня же ее с излишком и это правда не то, что мешает, а убивает меня
Околовита 18 апреля в 10:12
Ответ дляочки_ннадо
То есть есть надежда,что может с возрастом появиться. А то у моей дочери напрочь эмпатия отсутствует. У меня же ее с излишком и это правда не то, что мешает, а убивает меня
в чем проявляется?
Оч@ров@Шк@ 18 апреля в 10:12
Ответ дляочки_ннадо
То есть есть надежда,что может с возрастом появиться. А то у моей дочери напрочь эмпатия отсутствует. У меня же ее с излишком и это правда не то, что мешает, а убивает меня
И вы такого дочери желаете? Жесть..
3 2
автор tarveldy 18 апреля в 10:12
Ответ дляGrga
Я вас розумію. З власного досвіду скажу, стало легше після того, як я пішла у психотерапію. Зрозуміла, що себе мені важче підтримати і пожаліти ніж інших
В мене нема комплексу Чіп і Дейла, але чуже горе, біль фізично відчуваю і це мені заважає
Я не з плакальщиць-жалійок
3 1
Мрію про космос 18 апреля в 10:12
Ответ дляочки_ннадо
То есть есть надежда,что может с возрастом появиться. А то у моей дочери напрочь эмпатия отсутствует. У меня же ее с излишком и это правда не то, что мешает, а убивает меня
Є. Навіть не знаю чому. І така сильна, що стало плювати на себе, як он вище пишуть.
очки_ннадо 18 апреля в 10:13
Ответ дляОч@ров@Шк@
И вы такого дочери желаете? Жесть..
Какого такого? Я написала, что у меня её больше чем надо. Дочери хочу хоть немного эмпатии, потому что ненормально быть абсолютно равнодушной даже к самым близким людям и даже к животным, это тоже не норм
Grga 18 апреля в 10:14
Ответ дляМрію про космос
От чому так? Я звісно розумію звідки ноги ростуть. Але цікаво, що з цього приводу каже психолог. Чому легше інших ніж себе?
Які ваші гіпотези? Я тоді відштовхуючись прокоментую. Це дуже широке питання, ще і у кожного індивідуально. В загальному: ми себе не усвдомлюємо і не знаємо. Немає чутливості до себе і весь час проектуємо назовні, як в дзеркало
Мрію про космос 18 апреля в 10:14
Ответ дляочки_ннадо
Какого такого? Я написала, что у меня её больше чем надо. Дочери хочу хоть немного эмпатии, потому что ненормально быть абсолютно равнодушной даже к самым близким людям и даже к животным, это тоже не норм
Люди змінюються. А ч б хотіла, щоб моя дочка була така як ваша. Хай жаліє в житті тільки себе. Бо батьки теж бувають різні.
Grga 18 апреля в 10:14
Ответ дляtarveldy
В мене нема комплексу Чіп і Дейла, але чуже горе, біль фізично відчуваю і це мені заважає
Я не з плакальщиць-жалійок
Я не розумію, що ви написали. Можете пояснити будь ласка
Оч@ров@Шк@ 18 апреля в 10:14
Ответ дляочки_ннадо
Какого такого? Я написала, что у меня её больше чем надо. Дочери хочу хоть немного эмпатии, потому что ненормально быть абсолютно равнодушной даже к самым близким людям и даже к животным, это тоже не норм
Это защита для нее: быть равнодушной.
Немного - к сожалению это так не работает
Мрію про космос 18 апреля в 10:16
Ответ дляGrga
Які ваші гіпотези? Я тоді відштовхуючись прокоментую. Це дуже широке питання, ще і у кожного індивідуально. В загальному: ми себе не усвдомлюємо і не знаємо. Немає чутливості до себе і весь час проектуємо назовні, як в дзеркало
В дитинстві мене не любили і знецінювали. Мати знецінює і зараз. Тобто мої потреби неважливі. А от її - святе. Тобто чогось я дійсно стала переключатися на потреби інших з часом.
очки_ннадо 18 апреля в 10:17
Ответ дляМрію про космос
Люди змінюються. А ч б хотіла, щоб моя дочка була така як ваша. Хай жаліє в житті тільки себе. Бо батьки теж бувають різні.
Не жаліти до ашніх тварин, взагалі нікого? Ні, це не норма, це дуже погано. І так,це теж їй буде шкодити, бо вона живе серед людей, і при такому ставленні до оточуючих в неї не буде ні любові справжньої, ні справжніх друзів. А в житті не завжди все залежить лише від тебе
БальзаковскийВозраст 18 апреля в 10:18
Ответ дляGrga
Я вас розумію. З власного досвіду скажу, стало легше після того, як я пішла у психотерапію. Зрозуміла, що себе мені важче підтримати і пожаліти ніж інших
Так і повинно бути
Grga 18 апреля в 10:19
Ответ дляМрію про космос
В дитинстві мене не любили і знецінювали. Мати знецінює і зараз. Тобто мої потреби неважливі. А от її - святе. Тобто чогось я дійсно стала переключатися на потреби інших з часом.
Щоб вижити з матірʼю. Ви все правильно робили і робите. А тепер подумайте, ви вже доросла і можете сама себе обирати. Я недавно відчула, що моя гармонія і кайф, моє внутрішнє життя залежить лише від мене. Я доросла і я вирішую що у мене всередині відбувається
Мрію про космос 18 апреля в 10:19
Ответ дляочки_ннадо
Не жаліти до ашніх тварин, взагалі нікого? Ні, це не норма, це дуже погано. І так,це теж їй буде шкодити, бо вона живе серед людей, і при такому ставленні до оточуючих в неї не буде ні любові справжньої, ні справжніх друзів. А в житті не завжди все залежить лише від тебе
Так. Не жаліти нікого. Я жалію всіх. І в мене нема справжніх друзів. Мене використовувують знайомі, на роботі, близькі.
БальзаковскийВозраст 18 апреля в 10:19
Ответ дляМрію про космос
Люди змінюються. А ч б хотіла, щоб моя дочка була така як ваша. Хай жаліє в житті тільки себе. Бо батьки теж бувають різні.
Якщо нікого значить нікого, а не себе
Слобожаночка 18 апреля в 10:21
Можно. Нужно, чтоб выболело. Есть еще варианты, наверное, у меня этот сработал.
очки_ннадо 18 апреля в 10:21
Ответ дляМрію про космос
Так. Не жаліти нікого. Я жалію всіх. І в мене нема справжніх друзів. Мене використовувують знайомі, на роботі, близькі.
Це ви говорите так через те, що самі страждаєте через надмірну емпатію. Ви просто не розумієте,як воно з їх повною відсутністю, це не може бути нормою, і від її відсутності людина теж страждає
Мрію про космос 18 апреля в 10:21
Ответ дляGrga
Щоб вижити з матірʼю. Ви все правильно робили і робите. А тепер подумайте, ви вже доросла і можете сама себе обирати. Я недавно відчула, що моя гармонія і кайф, моє внутрішнє життя залежить лише від мене. Я доросла і я вирішую що у мене всередині відбувається
Я це розумію. Але не можу втілити в життя. Хоча з мамою майже не спілкуюся. Відносини погані бо я більше не хочу ставити її на перше місце. Звісно я стала поганою. Хоча, я такою була для неї завжди. Нічого не змінилося в її відношенні до мене.
автор tarveldy 18 апреля в 10:22
Ответ дляGrga
Я не розумію, що ви написали. Можете пояснити будь ласка
Я не рятую нікого хто про це не просить, не нав´язую допомогу, але коли іншій людині погано , то в мене як викид адреналіну, щ середини все зжимає, я не можу говорити, це все декілька секунд , а потім наступає таке пригнічення, наче це моє особисте горе , при цьому я не можу видавити з себе і слова
Ось десь так