26 сентября 2017

Близнюкам Артему і Давиду Бойкам потрібна допомога! У хлопчиків ДЦП

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

Звертаюся до вас з проханням про допомогу,з великою надією,що ви зможете допомогти моїм дітям.
на 11.12.17 р. назначено лікування,яке коштує 55000 грн в міжнародній клініці відновного лікування. Дуже важко знайти допомогу для таких підрощених діток.Важко пояснити,що по віку вони великі,а по розвитку як малесенькі дітки і все в нас дуже повільно проходитьЇ.Моі діти маленьки борці,яким дуже потрібна допомога.
У мене двоє хворих діток і вдвічі важче,бо сума на лікування велика. Вже просто руки опускаються,бо неможливо дивитися на дітей,яким можна допомогти,а коштів на це немає.
Ось тут є перевірена інформація минулорічна (тільки змінився номер карточки) https://tsn.ua/dopomoga/bliznyuki-artema-i-davida-...
Карточка ПриватБанка 5363 5420 1757 0525 ( на ім*я мами хлопчиків Бойко Любов Миколаївни)

Ось маленька історія про моїх хлопчиків.
У хлопчиків-близнят Артема і Давида Бойко- дитячий церебральний параліч, аплазія правої нирки (по одній нирці у кожного хлопчика), загальне недорозвинення мови важкої міри,. Ми відчайдушно боремося, щоб вони могли красиво ходити, говорити, розвиватися. Дітки дуже стараються, і у них є успіхи! Те, що більшості діточок дається просто так, дарма, від природи, для моїх синів є подвигом.Ці маленькі плечі винесли і пережили вже таке, що не всякий дорослий витримає. Хлопченята народилися передчасно, шестимісячними, з множинними крововиливами в мозок. Вони не мали жодного природженого рефлексу, які є у усіх діточок, не подавали ознак життя і годувалися через зонд. Усупереч усім прогнозам лікарів, що Артем і Давид ніколи не зможуть ходити, говорити, чути і навіть тримати голову,ніколи не скажуть слово "мама" і ніколи не зроблять мене щасливою,- ми добилися вже дуже багато чого. Всі лікарі просили нас залишити дітей,які не подавали признаків життя,і жити далі без них.Казали,що діти будуть лежачими і це лише тягар на все життя.А я взяла ці маленькі комочки,принесла додому і почала боротися за їхнє місце в цьому житті. Так,мені дуже важко.Так,я потребую допомоги,бо всі ресурси вичерпані,але я не зупиняюся. Я знаю,що світ не без добрих людей і люди,прочитавши нашу історію, обов*язково захочуть допомогти моїм хлопчикам.
Дуже важка,щоденна праця, правильне лікування, бажання стати краще примушує нас постійно боротися і доводити, що не можна ставити хрест на таких дітках. Ми вже уміємо самостійно ходити (хоча і порушена координація рухів, деформовані стопи погіршують ходу і хлопчикам важко ходити), починаємо говорити, навчаємося за спеціальною методикою.Можливо це і мало,але,повірте,що для нас -це великий успіх.Неможливо просто описати все те,через що ми проходимо кожен день.Не знаю де беруться сили і у мене і у дітей,для того,щоб не опускалися руки,і для того,щоб рухатися вперед.Ми не маємо права зупинятися. Нам треба йти вперед і тільки вперед.
Щоб закріпити те, що досягнуто за роки важкої роботи, нам треба продовжувати лікування. Хлопчики ростуть, з´являються контрактури, слабкі м´язи не справляються, з´являються різні деформації і їх треба усувати, щоб просунутися хоч на маленький крок до повноцінного життя.
Ми зробили Артемчику надскладні операціі на стопах в інституті ортопедіі.Дитина була 6 місяців в гіпсах.Ми по-новому вчимо його ходити.Це дуже важко.
За ці роки відчайдушноі боротьби ми перепробували вже дуже багато всього,але найкраще нам допомагає лікування за методикою проф.Козявкіна.Після лікування є позитивна динаміка,діти піднімаються на сходинку вище.Так боляче через те, що черговий крок в розвитку Артема і Давида залежить від грошей.Це гірка правда.Ніяких горошей не вистачить,якщо дітей двоє з таким діагнозом.Тут тільки допомога небайдужих і чуйних людей може врятувати.Людей,які захочуть допомогти зовсім чужим діткам стати кращими.
Але ж чужих дітей не буває і всі діти плачуть однаково.
Подивіться на моїх красенів! Це ті дітки, про яких казали,що вони будуть лежачими,сліпими,глухими і ніколи не скажуть слово "мама". Це ті,які народились шестимісячними,по 1 кг кожен і не подавали признаків життя. Це ті,в яких мозок був залитий кров*ю від множинних крововиливів в мозок.Ми пройшли дуже багато,ми тяжко працюємо щоденно,з болем,зі сльозами,але нам потрібна допомога,щоб ми не зупинилися,щоб рухалися далі,щоб стати ще кращими. Ми не можемо без лікування,яке дорого коштує і на яке в нас немає грошей. І якою б гіркою не була правда,що подальший розвиток моїх дітей залежить від грошей,але це так. Прошу вас,допоможіть моїм дітям! Я сама не справлюсь. Просто благаю вас про допомогу!
Дуже сподіваємося, що ви захочете стати для Артема і Давида добрими чарівниками, які в скрутну хвилину прийдуть на допомогу і своєю участю подарують хлопчикам шанс!Благаю вас, допоможіть моїм синочкам!
показать весь текст
Roksolana_p 21 марта в 10:55
Мирного та спокійного дня усім
Roksolana_p 22 марта в 10:21
Добрих помічників у цю тему!
Roksolana_p 23 марта в 10:43
Теплих і затишних вихідних усім!
Roksolana_p 24 марта в 10:13
Позитивного недільного дня хлопцям, пані Любі та усім-усім
Roksolana_p 25 марта в 10:59
Доброго дня!
Вітаю усіх з Благовіщенням!
Roksolana_p 26 марта в 12:24
Позитивного дня! :)
Roksolana_p 27 марта в 08:39
Нехай новий день подарує добрі новини!
Roksolana_p 28 марта в 09:57
Усім добрим помічникам чудового весняного дня!
Roksolana_p 30 марта в 09:42
Гарних вихідних! І багато позитивних емоцій!
Olenka_bum 30 марта в 15:51
Ответ дляMomma
Звітуюсь за усі надходження.
Станом на 9 жовтня було зібрано 2650 грн.
А ось усі надходження від 10 жовтня до сьогоднішнього дня 13 березня 2024.
Підгайний Юрій-500 грн
Плаксива Альбіна-200 грн
Шаповал Наталія-500 грн
Гігера Ірина-980 грн
Буяльська Алла-200 грн
Гладська Наталія-500 грн
Катронова Ірина-1000 грн
Гігера Ірина-200 грн
Гігера Ірина-900 грн
Гладська Наталія-200 грн
Yana Ohar-200 грн
Hanna Mishchenko-500 грн
Гігера Ірина-100 грн
Гладська Наталія-150 грн
Мазна Ірина-100 грн
Сайнчина Ірина-150 грн
Дейнеко Юлія -100 грн
Бродська Сніжана-500 грн
Шаповал Наталія-200 грн
Гладська Наталія-200 грн
Кондратенко Наталія-150 грн
Гігера Ірина-1900 грн
Yana Ohar-200 грн
Шевела Тетяна-200 грн
Гладська Наталія-200 грн
Inessa Maliarova-100 грн
Гладська Наталія-200 грн
Термінал самообслуговування м.Одеса, магазин «Ідеал»-298 грн
Гігера Ірина-1900 грн
Гладська Наталія-400 грн
Підгайний Юрій-400 грн
Луцикова Світлана-500 грн
Туррелл Лідія-500 грн
Гігера Ірина-1900 грн
Гуржуєнко Майя-1000 грн
Мазна Ірина-100 грн
Гладська Наталія-400 грн
Гігера Ірина-1900 грн
Мартинюк Наталія-200 грн
Сайнчина Ірина-200 грн
Загальна сума 19 728 грн + 2650 зібрані до жовтня.
22378 грн
Обіймаю кожного з вас. Дякую за кожну вашу гривню. Ви самі знаєте які це емоції, коли мати згрібає кожну копійку, щоб відвезти дітей на лікування. Дякую!
Підкажіть яку суму вам необхідно зібрати до червня щоб пройти лікування хлопцям?
Roksolana_p 31 марта в 10:12
Доброго недільного дня
Roksolana_p 01 апреля в 10:23
Нехай сюди загляне багато добрих помічників!
Roksolana_p 02 апреля в 09:31
Гарного дня та позитивного настрою! :)
Roksolana_p 03 апреля в 10:28
Тему вгору
Roksolana_p 04 апреля в 10:35
Доброго дня усім-усім! :)
Roksolana_p 05 апреля в 12:47
Нехай цей день подарує позитивні новини!
Roksolana_p 06 апреля в 11:14
Усім чудових вихідних!
Roksolana_p 07 апреля в 12:28
Доброго дня.
Гарного настрою!
Roksolana_p 08 апреля в 10:09
Нехай новий тиждень буде сповнений позитивними емоціями!
Roksolana_p 09 апреля в 11:35
Доброго дня! Тепла і сонечка усім!
Roksolana_p 10 апреля в 11:04
Щедрих помічників у цю тему!
Roksolana_p 11 апреля в 11:15
Гарного весняного дня
Roksolana_p вчера в 10:58
Усім-усім позитивного настрою і тільки хороших новин!
Roksolana_p 1 час назад
Чудових вихідних!
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Популярные вопросы!

ещё

Сейчас читают!