Спелый баклажан• 09 июля 2015
Девочки, посоветуйте пожалуйста телефон на подарок племяннице (до 2,500грн)
Ищу по сайтам...глаза разбежались...
Помогите определится.
Бабульция• 09 июля 2015
Я собі шукаю телефон.
Нокіа і Самсунг - хороші телефони. Але тут Ви платите ще й за бренд. Зараз Флай не погані телефони, вони дешевші і там фотокамера краща як на мене, і гарантійний термін 2 роки. LG теж непогані, але фотокамера мені не подоб там. Тут головне визначитись з пріоритетами.
Спелый баклажан
• 09 июля 2015
Ответ дляБабульция
Я собі шукаю телефон.
дякую за поради!!!!!!!!!!!!!!!
tanyadzhigirey1• 09 июля 2015
Я заказывала много айфонов 4 в Америке бу, но состояние супер! По нынешнему курсу где то 2500 и выходит