Плету интриги• 09 июля 2015

На Івано-Франківщині знайшлась жива дівчина 16 р, яку так довго розшукували

Подробиць ще не має, та рада що жива. Бережіть своїх дітей та підлітків. Чомусь вона гуляла в 2:00 ночі...
http://ntktv.ua/news/novyny_kolomyshcyny/na_ivano_...
Вишнёвая Леди• 09 июля 2015
нагулялась та й повернулась
Секретница• 09 июля 2015
Ответ дляВишнёвая Леди
нагулялась та й повернулась
автор Плету интриги • 09 июля 2015
Ответ дляВишнёвая Леди
нагулялась та й повернулась

Ну , ще невідомо в якому стані....
Принцепесочка• 09 июля 2015
хоть одна хорошая новость.
Вся такая растыкая• 09 июля 2015
А вам обязательно вставить ’сама виновата’?
Они с подружкой шли с местной сельской дискотеки.
Цыбулька• 09 июля 2015
С 14червня! Хорошо,что жива!
ХдеЯсь?• 09 июля 2015
Бедный подросток. Надеюсь, родственники предпримут всевозможные меры для восстановления ее физического и психического здоровья.
Гербария• 09 июля 2015
спасибо Господу Богу,что вернул родителям их ребёнка!
Слепок стопы• 09 июля 2015
Ответ дляВся такая растыкая

Цікаво, як би вона заспівала, коли б на місці тої дитини була її?
автор Плету интриги • 09 июля 2015
Ответ дляСлепок стопы

напевно так сама по ночах гуляла та й на місяць пропадала
Слепок стопы• 09 июля 2015
Ответ дляПлету интриги

Аааа... ну хіба що
Пацаааааааан• 09 июля 2015
Ответ дляГербария

+10000
волосатое стекло• 09 июля 2015
А гарнюня какая. Слава Богу что живая и как пишет здоровая. Все остальное не существенно.
былоИпрошло• 09 июля 2015
Як повідомило джерело, Юля каже, що весь цей час її тримали в підвалі. Потім відпустили. Більше подробиць наразі не відомо. Дівчину опитує міліція. Чекаємо на офіційні коментарі правоохоронців...
автор Плету интриги • 09 июля 2015
Ответ длябылоИпрошло

Звідки така інформація?
былоИпрошло• 09 июля 2015
Ответ дляПлету интриги

Звідки така інформація?

издание репортер
Брынза• 09 июля 2015
Ответ дляПлету интриги

Ну , ще невідомо в якому стані....
в нормальном состоянии, если сразу пришла села за соцсети
Yula-art• 09 июля 2015
О, я помню этот сюжет. Мама такая в шоке была. Там вроде 2 девочки шли, одна убежала. О
Секретница• 10 июля 2015
девочки нету подробностей?
Звезда в шоке• 10 июля 2015
Кажуть люди,що їздили з своїм хлопцем на море в Одесу і приїхала засмагла,з новою зачіскою і з манікюром.Для людей вигадали версію,що її тримаьти у підвалі приклвану ланцюгом а коли перевозили вона втекла.Хоча я відразу не вірила в історію зникнення,ні номерів не було в машини і подружка вполі втекла.Казки.Отакі тепер підлітки.
Звезда в шоке• 10 июля 2015
тримаьти у підвалі приклвану -тримали у підвалі приковану
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 июля 2015
Капец... Если это правда, то она совсем без мозгов. Что мать пережила!
волосатое стекло• 11 июля 2015
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK

Какие мозги в 16 лет. Живая и ладно.
автор Плету интриги • 13 июля 2015
Ответ дляЗвезда в шоке

Тут таке кажуть:
http://ntktv.ua/news/novyny_kolomyshcyny/zatrymaly...`_u_vykradenni_yuliyi_tatsyuk_video/
Ще не все відомо
Звезда в шоке• 13 июля 2015
Ответ дляПлету интриги

Тут таке кажуть:
Ще не все відомо

Люди які мають знайомих в міліції в Івано-Франківську кажуть,що їм розказали саме таку версію,що поїхала на відпочинок.Справа швиденько затихла значить не все так сумно як дехто собі науявляв.
Звезда в шоке• 13 июля 2015
Ответ дляПлету интриги

Тут таке кажуть:
Ще не все відомо

Не вірю!Мусять так говорити бо справа розголосу набула,що не вийшло що міліція нічого не робила по цій справі.
Звезда в шоке• 16 июля 2015

Вигадує на ходу.Викрадач привів додому
автор Плету интриги • 16 июля 2015
Нашлась, ну и хорошо, тему закрываю