КликОЛЬКА• 12 июля 2015
Няня подобово.яка ціна?Тернопіль.
Так складаються обставини.що потрібно залишити дитину на 3-5 днів.дитині 4місяці.проживання в мене в кварьирі.скільки це може коштувати і чи може хтось порадити порядну жінку котра обожнює жітей і не сх льна жо насилля.з
КликОЛЬКА
• 12 июля 2015
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
скільки конкретно готові заплатити і що треба робити?
так я не знаю розцінок...ввечері покупати.після какання підмити.давати теплу суміш.гуляти двічі вдень зранку і ввечері 1-2-3години як коли.робити зарядку і говорити з дитиноб.плюс почистити котячий лоток і дпти істи-пити котам.в дім нікого не приводити.
КликОЛЬКА
• 12 июля 2015
Ответ дляAnna-av
Прочтите хорошую статейку, чтобы хорошо подготовится ко встрече с няней
цч інфа для старших діток..нашому малюку чоьири місяцв