Admin• 15 июля 2015

Военные действия на востоке Украины - единая тема!

Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.

Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.

Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.

Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.

За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.

Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.

Спасибо за понимание.
19928 3
kadril• 09 ноября 2015
Ответ дляstranger-1

Ну, насчет ’центра предполагаемого месторождения’ я бы не был так уверен
Скорее, я бы сказал, одно из наиболее перспективных ’пятен’. Но территория Донецкой/Луганской областей, в целом, имеет не такую уж и большую часть запасов Днепровско-Донецкого бассейна.

Определяющими при выборе потенциального начала добычи в Краматорска/Славянска/Антрацита 2 причины:
- логическая - близость к инфраструктуре переработки и потребления, наличие незанятых трудовых ресурсов;
- реальная - добыча с территории ’крышуемой т.зв. ’донецкими’ (сорри, если что. Но обычные дончане к ТЕМ ’донецким’ относятся так, как я к балеринам )

все вірно, но я так розумію, що досить було зачепить хочь шматочок, хочь краєшок территорії шоб про добичу газа мы забули надовго(

stranger-1• 09 ноября 2015
А деякі люди думають, що історія не повторюється

Metelitsa• 09 ноября 2015
Ответ дляstranger-1

- вислів про то, що історія не повторюється дуже вигідний піарщикам та спеціалістам по роботі з масами)
таким чином вони видають плагіат за свої новаторські ідеї)
ще таким чином вони змушують забувати ті моменті їсторії, які залишили після себе негативні наслідки.
і, потрібно сказати що, на жаль, їм вдається задурити людям голови...

від репортажів з Москви 7 листопада було дурно
stranger-1• 09 ноября 2015
Ответ дляkadril

Так.
Фактично досить було ініціювати збройний конфлікт і проведення ’референдумів’ щоб заморозити проект, як і любі інші технологічні, фінансові чи інші інвестиції.

Якщо ми в майбутньому зависнемо хоча б в ’стабільно не військовому’ стані придністров’я, то це не завадить розвивати проект, наприклад, на Полтавщині, Чернігівщині чи Харківщині.
Не кажу вже про Львісько-Волинський бассейн. Хоча всі ініціативи там, ймовірно, будуть максимально блокуватися з боку ДТЕК Ахметова.
stranger-1• 09 ноября 2015

sense• 09 ноября 2015
Вітаю Українців з святом
sense• 09 ноября 2015
Вчорашній бій під Горлівкою, де бойовики атакували сили АТО і понесли втрати, показав, що російські військові так і не відвели свої важкі озброєння від лінії фронту на належну відстань.
Сьогодні, починаючи з 05.50, бойовики вели вогонь по позиціях силовиків з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Вогонь вівся по Новгородському, Троїцькому, Пісках та Майорску. Двічі Майорску і Зайцево терористи відкривали вогонь з 82 мм мінометів, які, згідно з Мінських домовленостей, повинні бути відведеними. Всього за день прихильники тероризму відкривали вогонь у бік сил АТО 15 разів.
sense• 09 ноября 2015
Ксюша давно не заходила,Ксенія відгукнись
sense• 09 ноября 2015

ИЗ ИНТЕРВЬЮ ДЭНИЕЛА КРЕЙГА ...

- В России многие считают, что чем старше ты становишься, тем больше похож на нашего президента. Если предложат сыграть Путина в кино, согласишься?
- Нет.
- Что так категорично?
- Не люблю, когда мои персонажи погибают в конце фильма.
sense• 09 ноября 2015
Олег Пономарь
Доброе утро, друзья.
На календаре понедельник- новая неделя, новые заботы и новые надежды опять . Неделя обещает быть захватывающей.
Что мы имеем интересного?
Главный мотор нашей Механической Пьесы- англосаксы- демонстрируют и подтверждают то, что давление на Россию снижать не собираются и будут и дальше толкать этот локомотив. Пока Россия не превратится в предсказуемое государство и пока не оставит всех своих соседей в покое. И Украину, и Грузию, и Молдову и Беларусь и так далее.
- Великобритания каждые 5 лет представляет Стратегию национальной безопасности. 23 Ноября будет представлена очередная и там будут обозначены всего три основные угрозы национальной безопасности- наплыв иммигрантов, Россия и ИГИЛ. Поздравляем Россию с попаданием в такую заветную тройку.
Но это предусматривает и конкретные действия британцев в очередные 5 лет. Наблюдаем.
- США тоже не отстают и очень прикольную вещь озвучил Министр обороны Картер. США модернизируют свои боевые силы, включая ядерное и высокоточное оружие, включая взаимодействие с союзниками для сдерживания российской агрессии. И.. (барабанная дробь)..скоро у США появится такое новое и волшебное оружие, которое никто не ожидает и про которое он пока не может рассказать!)
Ничего вам не напоминает? Мне сразу вспомнились ’звездные войны’. Эта мистическая программа наряду с опусканием цены на нефть до 6 баксов развалила СССР- бюджет СССР просто не потянул расходов, ибо с бюджетом США тягаться невозможно. Тем более когда нужно тратить огромные деньги на изобретение противоядия оружию, про которое никто ничего не знает, кроме того, что оно мега-волшебное и мега-страшное) Ну что, готова Россия выбросить миллиардов $200, чтобы найти то, не знаю что для того, не знаю для чего?)
А пока это планы далекие,- есть действия и сегодняшние.
США перебросили в Турцию 6 истребителей F-15. Данный вид самолетов противостоит в основном самолетам, а у ИГИЛ авиации нет..
И с кем тогда они будут воевать?
Пока так, друзья.

Не забываем помогать нашей дорогой Армии и нашим любимым защитникам. Ребята с фронта благодарят за напоминание и говорят, что это для них действительно важно- чувствовать поддержку народа.
А вам всім бажаю- майте чудовий день.

Тримайте голову холодною, бо буде дуже багато фейків.
Гуд лак)
annashahan• 09 ноября 2015
Ответ дляkadril

клас, я за , тільки чур не іржати)-а то я азіровка

Нічого страшного, я свого чоловіка років з 8 смішила, ліпила таке, що Азіров сам був би в шоці))))Вдосконалюйтесь, мова дуже гарна
annashahan• 09 ноября 2015
Ответ дляsense
Чи є в нас поранені, або, БОРОНИ ГОСПОДИ втрачені назавжди воїни?
kadril• 09 ноября 2015
Ответ дляannashahan

я мову розумію добре,фільми дивлюсь легко, но немає навичок розмовних, ніде доки тренуватися, но то сподиваюсь, тимчасове. може десь з місяць тому їхала в автобусі і школяри гарно розмовляли між собою, бачу шо вони навмістно, може тренуються, може данина моді, но приємно було чути. так що усе буде добре!
sense• 09 ноября 2015
Ответ дляannashahan

інформація перевіряється,але поки все вкидання не правдиві.Якщо буде інфа,відпишу в темі.Поки ні чого не підтвердилося
stranger-1• 09 ноября 2015
Если б я был молодым, пошел бы на Донбасс воевать за Украину, - Кикабидзе

sandy EFA• 09 ноября 2015
Ответ дляMetelitsa

а что ж свое факельное шествие в киеве со свастикой и портретами бандеры сюда не воткнули.Вам есть, чем гордиться!
Metelitsa• 09 ноября 2015
Ответ дляsandy EFA

-яка дотепна мова
я вас, нью-монаківців, не розумію
kadril• 09 ноября 2015
Ответ дляsandy EFA
то у Вас повилазило, у нас діти в Бандеру не переодягаються та зі свастикою не марширують, то ви з Рашкой переплутали, там паради нацистів дуже охоче проводять

stranger-1• 09 ноября 2015
Ответ дляkadril

Elya123• 09 ноября 2015
Ответ дляsandy EFA
Дякую, що нагадали про те, що нам, дійсно, було, є і завжди буде чим пишатися: безмежна, як і простори нашої няньки України, душа людей, що тут живуть, мова співуча, земля родюча, історія, богата не тільки Бандерою, а тисячами талановитих людей... он вище почитайте, виклали коротенький екскурс в нашу історію
Metelitsa• 09 ноября 2015
«ЛНР» і «ДНР» не можуть поділити горілчані вироби

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» на тимчасово окупованих територіях Донбасу розгортається чергове серйозне економічне протистояння між двома самопроголошеними республіками. Пов’язане воно з бажанням лідера «ЛНР» Ігоря Плотницького заробити грубі гроші, ввівши на території ЛНР монополію на продаж лікеро-горілчаних виробів луганського виробника «Луга-Нова», витіснивши при цьому з ринку донецьких виробників цієї продукції.

Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомляв раніше про те, що Плотницький вклав велику суму власних грошей у бюджетоутворююче підприємство «республіки» — Луганський лікеро-горілчаний завод, який випускає продукцію під брендом «Луга-Нова».

Наразі, луганський ринок насичений більш дешевою лікеро-горілчаною продукцією,яку виробляють на територіях підконтрольних «ДНР». Такий стан речей не влаштовує лідера «ЛНР» Плотницького, який хоче отримувати прибуток від «інвестованих» їм в «Луга-Нову» грошей. Відзначу,що за останні два місяці обсяг виробництва горілки під брендом «Луга-Нова» значно збільшився.

У з’вязку з цим Міністерство економічного розвитку і торгівлі «ЛНР» і фіскальні органи самопроголошеної республіки отримали від Плотницького розпорядження провести «бесіди» з власниками торгових точок і забезпечити відповідні умови для того, щоб на території «ЛНР» продавалася лише «своя, рідна» горілка, а не виготовлена у «братній республіці». Враховуючи той факт, що на теренах окупованої Донеччини виробництво і продаж горілки також знаходяться у сфері інтересів очільників «республіки»,то торгова війна обіцяє бути масштабною і запеклою.
http://socportal.info/2015/11/09/lnr-i-dnr-ne-mozh...
stranger-1• 09 ноября 2015
Российские военные замечены в трех сирийских провинциях

Это данные российской мониторинговой группы Conflict Intelligence Team. В отчете группы содержатся фотографии, опубликованные российскими военнослужащими в Сирии и анализ мест съемок. Эксперты CIT указывают, что российские военные пребывают далеко за пределами базы «Хмеймим», которую по официальной версии охраняют.В частности, они замечены возле Хамы, Хомса и Алеппо. (ФОТО, СХЕМЫ ....).

Их роль в наземных операциях неясна. В то же время западные источники сообщали, что наземный контингент на базе «Хмеймим» в провинции Латакия удвоился и достиг 4000 человек.

Несколько дней назад повстанцы опубликовали фотографию убитого, продемонстрировав бронежилет от формы «Ратник», с надписью «Сулимов», на обратной стороне

http://ruslanleviev.livejournal.com/44582.html
Minerva• 09 ноября 2015
Після початку формування на добровольчій основі спеціальних підрозділів у зону АТО почали самостійно прибувати іноземці з військовим досвідом. Частина з них, попри відсутність на те правових підстав, брали та беруть участь у бойових діях.
Однак чинне законодавство України не передбачало проходження військової служби іноземцями.
Намагаючись врегулювати це питання, ВРУ внесла зміни до низки законодавчих актів, якими, зокрема, дозволила іноземцям та особам без громадянства, що на законних підставах перебувають на території України, у добровільному порядку (за контрактом) проходити військову службу у Збройних Силах України...
Закон України ’Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства’ (N 716-VIII від 06.10.2015 р.)
Дата набрання чинності: з дня, наступного за днем офіційного опублікування
Metelitsa• 09 ноября 2015
Бойовики в Майорську вперше за два місяці зважилися на штурм українських позицій

За словами спікера Адміністрації президента України з питань АТО Андрія Лисенка, ситуація в зоні АТО залишається напруженою, зафіксовані провокації по всій лінії розмежування:

’Група бойовиків вийшла з села Зайцево і рушила на штурм нашого опорного пункту.Військовослужбовці ЗСУ прийняли бій і відкрили вогонь у відповідь. Перестрілка тривала близько години, після чого окупанти відступили’, - цитує спікера АП Інтерфакс-Україна.

В АП зазначили, що за минулу добу в зоні АТО один український військовослужбовець отримав поранення, це сталося в Майорську. Серед військовослужбовців загиблих немає, додав Лисенко.
http://nv.ua/ukr/ukraine/events/bojoviki-v-majorsk...
stranger-1• 09 ноября 2015
Goldman Sachs ликвидирует фонд инвестиций в страны БРИК
Отказаться от фонда БРИК, инвестировавшего деньги в экономики Бразилии, России, Индии и Китая, банк Goldman Sachs вынудили финансовые потери. За последние пять лет активы фонда упали на 88 процентов.
http://www.dw.com/ru/goldman-sachs-ликвидирует-фон...

’Развивающиеся’ страны С гирей на ноге в виде рашки дорога только на дно.... причем вместе
Sunny_Anny• 09 ноября 2015
Ответ дляstranger-1

Metelitsa• 09 ноября 2015
новий погляд на український алфавіт)
stranger-1• 09 ноября 2015
Ответ дляMetelitsa
новий погляд на український алфавіт)

Ой, які великі .... очі
Metelitsa• 09 ноября 2015
Ответ дляstranger-1

Ой, які великі .... очі

- так, саме очі.....
а не те, що Ви подумали)