{СоJIнТсЕ}• 20 июля 2015
чи можна дома тримати попугая,якщо
чи можна дома тримати попугая,якщо дитина часто хворіє ларингітами?спочатку просив котика,но я котів не люблю взагалі,собачку чоловік проти, тепер малий просить попугая, но він у нас схильний до ларингітів, за 4міс,4рази був ларингіт, малому майже 5р зараз.меншому черепашки подобаються, но старший черепашки не хоче ніяк.
як думаєте можна завести попугая чи не варто? дякую.
Вечно недо...• 20 июля 2015
попугая я бы точно не заводила, лучше курицу. не придётся ко двору животина - хоть сожрать можно
Ло Шарик• 20 июля 2015
Ответ дляВечно недо...
Папина дочка• 20 июля 2015
мы взяли на лето у знакомых, чтобы понять нужен ли он нам вообще. Прикольная птичка. Корела.
{СоJIнТсЕ}
• 20 июля 2015
Ответ дляluda-00
На вкус и цвет как говорят. Я обожаю попугаев.
мені теж попугай подобається, ще до того як малого почались ларингіти, нам знакомі на місяць давали попугая,щоб подивились за ним поки ті приїдуть з відпочинку, но тоді він у малого ніяких емоцій не визвав,но тоді і йому тільки рік був, а тепер тільки виходимо гуляти малий відразу в зоомагин біжить на попугаїв дивитись і незнаю що робити уже.
Ответ для{СоJIнТсЕ}
А клетка у Вас есть? Попугай,волнистик не дорого стоит. Клетка дорогая. С какого Вы города? Знакомая мне своего хочет подсунуть на время. У меня мальчик спокойный,у нее девка злюка,я не очень то и хочу. Она может б Вам на время дала.
{СоJIнТсЕ}
• 20 июля 2015
Ответ дляluda-00
клітки теж немає. я з Волинської обл.
по знакоми питала,но у всіх або котики,собачки, або черепашки,хомячки,криси,шиншили, черепашки,а попугая ніхто не має.
{СоJIнТсЕ}
• 20 июля 2015
Ответ дляМорская свинка
Если делали аллергопробы и у Вас нет аллергии на перья и пух.
не робили проби