{СоJIнТсЕ}• 20 июля 2015

чи можна дома тримати попугая,якщо

чи можна дома тримати попугая,якщо дитина часто хворіє ларингітами?спочатку просив котика,но я котів не люблю взагалі,собачку чоловік проти, тепер малий просить попугая, но він у нас схильний до ларингітів, за 4міс,4рази був ларингіт, малому майже 5р зараз.меншому черепашки подобаються, но старший черепашки не хоче ніяк.

як думаєте можна завести попугая чи не варто? дякую.
Морская свинка• 20 июля 2015
Если делали аллергопробы и у Вас нет аллергии на перья и пух.

luda-00• 20 июля 2015
А на время не у кого взять?
Вечно недо...• 20 июля 2015
попугая я бы точно не заводила, лучше курицу. не придётся ко двору животина - хоть сожрать можно
автор {СоJIнТсЕ} • 20 июля 2015
Ответ дляluda-00
А на время не у кого взять?
немає на жаль(
Ло Шарик• 20 июля 2015
Ответ дляВечно недо...

luda-00• 20 июля 2015
Ответ дляВечно недо...
На вкус и цвет как говорят. Я обожаю попугаев.
Папина дочка• 20 июля 2015
мы взяли на лето у знакомых, чтобы понять нужен ли он нам вообще. Прикольная птичка. Корела.
автор {СоJIнТсЕ} • 20 июля 2015
Ответ дляluda-00
мені теж попугай подобається, ще до того як малого почались ларингіти, нам знакомі на місяць давали попугая,щоб подивились за ним поки ті приїдуть з відпочинку, но тоді він у малого ніяких емоцій не визвав,но тоді і йому тільки рік був, а тепер тільки виходимо гуляти малий відразу в зоомагин біжить на попугаїв дивитись і незнаю що робити уже.
luda-00• 20 июля 2015
Ответ для{СоJIнТсЕ}
А клетка у Вас есть? Попугай,волнистик не дорого стоит. Клетка дорогая. С какого Вы города? Знакомая мне своего хочет подсунуть на время. У меня мальчик спокойный,у нее девка злюка,я не очень то и хочу. Она может б Вам на время дала.

автор {СоJIнТсЕ} • 20 июля 2015
Ответ дляluda-00
клітки теж немає. я з Волинської обл.
по знакоми питала,но у всіх або котики,собачки, або черепашки,хомячки,криси,шиншили, черепашки,а попугая ніхто не має.
автор {СоJIнТсЕ} • 20 июля 2015
Ответ дляМорская свинка
не робили проби