Аноним• 25 июля 2012
Новая Волна в Юрмале
Сьогодні вже закінчується 2-ий день Нової Хвилі-напишіть будьласка свої враженя і звісно ж за кого вболіваєте?
Roksolana_p• 25 июля 2012
Поки 1-ий конкурсний день у розпалі :) Виступи більшості конкурсантів попереду - тому остаточно визначить з вибором важко. Але вболіваю, звісно, за Україну (зараз, до речі, виступ нашої Марії Яремчук) :) А також подобається Нілу.
Аноним
• 25 июля 2012
Марічка супер заспівала-має поки що 1місце-Ура!
А за Нілу я також вболіваю-ще сподобалась на Голосі Країни!
Roksolana_p• 26 июля 2012
Так. Гарно заспівав :)
До речі, ЗМІ пишуть, що наша Марія вже встигла з ним закрутити роман:
Аноним
• 26 июля 2012
Ну вони гарна пара і гарно співають-співучий буде дует! А може це піар???
Roksolana_p• 26 июля 2012
Я вчора дивилась в повторі 1 випуск ось тут:
Другий випус теж вже ніби там є :)