Аноним Первый• 27 июля 2015
Машина на польских номерах. Нужен совет. Помогите
Добрый день. Помогите, кто знает, советом.
Есть друг в Польше. Очень может помочь в покупке машины. Не рассматриваем растаможку. Как долго, не выезжая за границу, украинет может ездить на польских номерах, если в документах указаны два владельца - поляк и украинец.
Ответ дляlady82
У нас знакомый недавно был в Киеве на польских ,за 1 мес.только 2 раза остановили.
В Києві величезний потік машин і скоріше всього він просто губився в загальній масі + машин на польських номерах не так багато.У нас в Луцьку дуже багато,то шманають їх як паршивих котят
,було багато,зараз вже нема стільки.
Железная тетя• 27 июля 2015
Ответ дляhrushyk
І будьте готові,що всі ДАЇшники на дорозі Ваші
зовсім ні, у нас машина на закордонних номерах уже 2 роки. Жодного разу не зупинили.
Ширли-Мырли• 27 июля 2015
пардон а обьясните недалекой(с брифами работаю) где в брифе 2 владельца одновременно написано за последние лет 23 ни разу такого не было
Ответ дляЖелезная тетя
ні, на словацьких, раніше ще одна була на чешських.
Може того й не прискіпуються.Просто у нас 2 роки тому була дуже популярна схема,типу купуєш машину в Польщі,там же її оформляють на фірму і ти нею катаєшся як працівник тієї фірми з обовязковим вїздом в Польщу раз в 6 місяців.Машини почали рости як гриби,відповідно держава швиденько зреагувала і там вже якісь нові закони і все дуже не просто.Ми самі з чоловіком хотіли взяти так машину,але тільки надумали і зважились - зразу лавочку прикрили.
Железная тетя• 27 июля 2015
У нас майже все Закарпаття на закордонних номерах, на венгерських, чеських, словацьких.... Ніяких проблем немає, пересікати кордон кожний 5 день у нас не важко і з гаї також все нормально, якщо звичайно не порушуєш правила дорожнього руху.