...аяприкольная• 11 августа 2015

Зриваюсь і віщу

Дівчата, як навчитись тримати себе в руках?
Постійно злять і бісять діти. Вони в мене золоті, 4 і 2 рочки, але постіно бються і сваряться. Або збираємось гуляти, планую вийти в 10 годин, а вони вже в дверях з 9, мекають і мамкають, в я бігаю по квартирі і нічого не вмтигаю. Як навчити їх бути слухняними і зберегти собі нервову систему?
Там-тарарам• 11 августа 2015
попейте успокоительное

автор ...аяприкольная • 11 августа 2015
Ответ дляТам-тарарам
попейте успокоительное

Магне Б6 упаковку вже випила - нічого.
Крапипопка• 11 августа 2015
Сочувствую, у меня один за ваших двоих ;)
tanusiki• 11 августа 2015
главное спокойствие
Лама_мама• 11 августа 2015
НОВОПАСИТ - рівновага Вам пасує...
По теме - у самой такие же, только возраст 8 и 11, пацаны, так они ещё и 20-ть раз подратся успевают.
Там-тарарам• 11 августа 2015
Ответ для...аяприкольная

Магне Б6 упаковку вже випила - нічого.

значит коньячку
Мне без сахара• 11 августа 2015
Ночью лучще кричите...
Крапипопка• 11 августа 2015
Займите их чем-то
Лама_мама• 11 августа 2015
Ответ дляМне без сахара
Ночью лучще кричите...

... от оргазма

Чумачечая Весна• 11 августа 2015
Ответ для...аяприкольная

Магне Б6 упаковку вже випила - нічого.
Игнорируйте ’мамканье’. Сказали, что сначала сделаете то и это, а потом выйдете и все.
И не переживайте так, это еще цветочки.
Зоркая Зорро• 11 августа 2015
Тю, вместе с ними напишите распорядок дня, часы обозначайте как на электронном табло, нада чтобы дома обязательно такие были , понимать они не могут пока, но сличать цифры вполне, и пусть прилерживаются графика сами. Если кто то молодец ему +1конфета, кто то проштрафился -1 конфета. Конфеты считаются и выдаются вечером со всеми пояснениями. Конфеты я как вариант предложила, можно что угодно.
Засомневаю• 11 августа 2015
я думаю це проблема практично кожної матусі.... не вистачає рук і часу, от і біситесь. В мене така ж фігня з одним.... співчуваю вам з двома...
Тримайтесь. В майбутньому буде вам поміч ))
Лаванд@• 11 августа 2015
Я пью валериану и соблюдаю режим-если выходим в 10, то до этого времени смотрят мультики и не мамкают
Лама_мама• 11 августа 2015
Ответ дляКрапипопка
Займите их чем-то

...ам, а сколько у Вас деток?
автор ...аяприкольная • 11 августа 2015
Я дивлюсь по знайомим - дуже часто що діти між собою сваряться і не слухняні і мами стоять сміються, а мене такі коники і фокуси так бісять що просто не можу!
Я ще думаю що може це в знаки дається 5-й рік дерету, за останні роки я жодного дня без вихідного, постійно на посаді мами, ніхто не помагає...
Зоркая Зорро• 11 августа 2015
Распорядрк в картинках имелось ввиду)))
Все возможно• 11 августа 2015
а я збираюсь вийти в 8 а ледь випихую в 10 одну дитину!! така ж як її татко, наганяйка на неї треба!

вчіть годинником користуватись, моя вже знаю що таке одна година))) й 5 хвилин!)
автор ...аяприкольная • 11 августа 2015
Ответ дляКрапипопка
Займите их чем-то

Займеш їх дуже! Як в них вже є ціль йти гуляти, то ти їм 100 прочин наведи по яким треба почекати 15 хв - ноль реакції.
Ревнивая жена• 11 августа 2015
Пусть делами занимаются, а не стоят просто у дверей. Я своих занимаю, потому что невозможно слушать ’мама, мам, мам, ааааааааааааааа, она меня укусилаааа’, даю расческу расчесать друг друга и закрываю дверь и собираюсь спокойно. Пусть игрушки свои соберут на прогулку, тоже дело.

А вообще это и есть тот материнский труд и подвиг, который нужно преодолеть. У всех почти так.

автор ...аяприкольная • 11 августа 2015
Ответ дляВсе возможно

Прислухаюсь до поради, дякую.
автор ...аяприкольная • 11 августа 2015
Ответ дляРевнивая жена

Поняла, дякую.
я Кукарача• 11 августа 2015
шо такое ’віщу’ ?
Бармалеина• 11 августа 2015
Я с вами, у меня двойняшки и подросток, открыла для себя бифрен,держитесь, дети подрастут будет спокойней
Доктор Варвар• 11 августа 2015
«Дети никогда не слушались взрослых,
но зато исправно им подражали»
Д. Болдуин
автор ...аяприкольная • 12 августа 2015
Ответ дляя Кукарача
шо такое ’віщу’ ?

Кричу.
автор ...аяприкольная • 12 августа 2015
Ответ дляБармалеина

Були вчора в гостях у родички, її дітям 11, 13, 15 років. Дівчата, в порівнянні з її дітьми мої не мамкають. За годину її діти разів по двадцять кожен забіг, то дай їсти, то де гроші, де той чи інший одяг.... Мої просто мамкають, а дорослі тільки ориєнтири для пошуку задають. Я поняла що треба самій мінятись, діти зі своїм мамканням нікуди не дінуться...
автор ...аяприкольная • 12 августа 2015
Ответ дляДоктор Варвар
«Дети никогда не слушались взрослых,
но зато исправно им подражали»
Д. Болдуин

З цими словами згідна на 95%