Анастасія Серебрякова• 13 августа 2015

Виділення після родів,пройшло вже 1,5місяця

Підкажіть будь ласка незнаю що робити, народжувала 29червня,матка погано скорочувалась то зробили мені чистку. Виділення продовжують йти,сьогодні ходила до лікаря сказав що ще місяць почекаєм має вийти природним шляхом бо шийка відкрита, а якщо не пройде то знову на чистку.
У кого таке було,що порадите робити?..
ЗлойанОним• 13 августа 2015
а чому оксітоцин не кололи? в мене теж пгано скорочувалася, але мені зробили 3 уколи і все ок.
правда потім скорочувалася так, що я ходити не могла.
але за пару днів все пройшло і виділень через пару тижнів уже не було як такових

Не обижаюсь• 13 августа 2015
У меня были 45 дней после обоих кесаревых.
Если сомневаетесь, сходите к другому врачу на УЗИ.
автор Анастасія Серебрякова • 13 августа 2015
мені метрогіл капали ще якісь кололи уколи я вже не помню і чистку робили..
лікар каже я можу направити на узд але якщо виділення йдуть значить там ще щось є і відправлять знову на чистку,тому каже почекай трошки може природнім шляхом все вийде..
katenokkharkov• 13 августа 2015
У меня было 56 дней! Читала что лохии выходят от 7 до 60 дней! Но правильно говорят, если сомневаетесь проконсультируйтесь!
Пасти Ла• 14 августа 2015
у меня были выделения полтора мес., но у меня оказалось не до конца рассосался шовный материал и был нарост какой-то, мне его срезали прямо во время осмотра и все выделения закончились. сходите к другому врачу