Настасья Пицун• 16 августа 2015
Питання до ясновидиць!!!
Питання до ясновидиць!Мене цікавить мужчина по імені Володимир,він зараз на лікуванні,чи воно йому допоможе чи ні?А також цікавить чи будуть у мене зміни найближчим часом в особистому житті?І ще одне куди зник з дому фотоапарат,ніде не можу знайти))).Дякую за відповіді!
Настасья Пицун
• 16 августа 2015
Ответ дляПаспортный стол
Фотоапарат украл Владимир.И от импотенции он вылечится триппером
Настасья Пицун
• 16 августа 2015
Ответ дляПаспортный стол
До ясновидиці вам далеко.Фантазія у вас теж не дуже...Але дякую,що розсмішили.
Паспортный стол• 16 августа 2015
Ответ дляНастасья Пицун
Да и вопросы у вас не очень умные честно сказать
Настасья Пицун
• 16 августа 2015
Ответ дляПаспортный стол
Чим вони нерозумні?Я ж не питаю ім´я любовниці чоловіка чи коли поїду на Мальдіви!Досить скромні питання.
Паспортный стол• 16 августа 2015
Ответ дляНастасья Пицун
Особенно куда фотик пропал?
Настасья Пицун
• 16 августа 2015
Ответ дляПаспортный стол
Особенно куда фотик пропал?
Я його справді не можу знайти.Можливо хтось побачить де він вже всю квартиру перевернула.
Паспортный стол• 16 августа 2015
Ответ дляНастасья Пицун
Представляете каким надо обладать даром что бы видеть.Вы наивно думаете что здесь есть такие.Не смешно.По факту могу задать такой же вопрос ясновидящим.Купила носки и один пропал.Кто может увидит ,где мой носок?
Апрель Ивановна• 16 августа 2015
Ответ дляНастасья Пицун
Цитата:
Я його справді не можу знайти.Можливо хтось побачить де він вже всю квартиру перевернула. [/cit
В чемодане ваш фотик.
графиняВишенка• 16 августа 2015
Ответ дляПаспортный стол
У Вас в квартире живет домовой. Это он постоянно тырит один носок с пары. Чтоб он перестал это делать надо в каждый правый носок класть зубчик чеснока
Настасья Пицун
• 16 августа 2015
Ответ дляПаспортный стол
Можек наївна але вірю,тому що таких людей зустрічала.Можливо для когось носок це цінність,а мені фотоапарат потрібний а він десь заховався,чи може хтось йому допоміг заховатись.І ви прирівняли носок за 5грн і фотік за 3тисячі.
Настасья Пицун
• 16 августа 2015
Ответ дляАпрель Ивановна
Цитата:
В чемодане ваш фотик.
В якому чемодані?
Паспортный стол• 16 августа 2015
Ответ дляНастасья Пицун
Я знаю что на этом сайте их нет. Мне тут такой бред рассказывали.Не стоить здесь их искать
Настасья Пицун
• 16 августа 2015
Ответ дляПаспортный стол
Ну побачимо,можливо все таки знайдуться.