Самый умный• 18 августа 2015
хтось переоформив примусово валютний депозит на 7 міс.в БАНКУ ФІНАНСИ І КРЕДИТ?
Закінчується депозит валютний, в касі валюти немає,що робити хай лежить мертвим грузом на пот.рах.і чекати з моря погоди чи переложити під 5% на 7 міс.% Відсотки віддавати можуть лиш по курсу їхньому,дуже низькому,в грн.менше чим НБУ.Збирала дитині,ну що робити?
Самый умный
• 18 августа 2015
Ответ дляКоко Шанель
вам лучше тут спросить
не відкривається сайт
Ло Шарик• 18 августа 2015
у меня там депозит тоже в валюте((( но у меня в ноябре заканчивается,сказали может что то решится к тому времени
Самый умный
• 18 августа 2015
Ответ дляЛо Шарик
сумніваюсь,люди давним давно тримають на 2620 на поточному рахунку.у вас якого числа?
Аноним_Русалка• 18 августа 2015
я с привата снимала валютный депозит, в грн, потом сразу же купила наличку в обменке. потеряла на тот момент по 1 грн с доллара, но это ведь лучше, чем ждать с моря погоды.
Коко Шанель• 18 августа 2015
Ответ дляСамый умный
не відкривається сайт
видно потому, что это закрытая группа
Самый умный
• 19 августа 2015
Ответ дляАноним_Русалка
А ви що перевели гроші з Фінасів і кредит в Приват?
Самый умный
• 19 августа 2015
Ответ дляАноним_Русалка
я б теж так зробила б ,та напевне неможна перевести