В танке• 01 сентября 2015

як вирвати зуб 2 роки?

дитини 2 роки впав зуб трісну і хитається ,тре вирвати !Як можна вирвати такій дитині зуб тільки під наркозом чи як?????передній зуб
Рыжик-пыжик• 01 сентября 2015
К стоматологу сходите!

Таки в курсе• 01 сентября 2015
нам без наркозу вирвали обрубок у 1 рік і 2 міс
Куратор дебошей• 01 сентября 2015
це вам стоматолог порадив видалити зуб?
Бабушка мороз• 01 сентября 2015
вы что
какой наркоз в таком возрасте-это сразу торможение в развитии
сходите к стоматологу нормальному
Пуки-куки• 01 сентября 2015
к стоматологу сходите, он вам все сделает. может не надо вырывать, а пломбу модно. еще рано без зуба оставлять
автор В танке • 01 сентября 2015
Ответ дляБабушка мороз
вы что
сходите к стоматологу нормальному
тоді як дитина дасть вирвати зуб?без наркозу
автор В танке • 01 сентября 2015
Ответ дляПуки-куки
були в стоматолога робив ренгент показали тріщину в корні
Молчалка• 01 сентября 2015
Ответ дляБабушка мороз
вы что
сходите к стоматологу нормальному
А можно подробней про торможение в развитии?! Моей дочери делали общий наркоз в 2 года. Биопсию. Никакого торможения в развитии не было. Всегда была очень развитая девочка!
Бабушка мороз• 01 сентября 2015
Ответ дляМолчалка
это проявится в школе

Молчалка• 01 сентября 2015
Ответ дляБабушка мороз
это проявится в школе
К какому классу? Сейчас 9-й.
Бабушка мороз• 01 сентября 2015
Ответ дляМолчалка
а как вы поняли что она развитая
потому что вы ее мама
Молчалка• 01 сентября 2015
Ответ дляБабушка мороз
а как вы поняли что она развитая
потому что вы ее мама
Я это поняла когда она в садике деткам книжки читала, вместо воспиталок. И в школе отличница в физмате. Вам мало? Вы бред ляпнули! А признать не можете!
ktstar• 01 сентября 2015
В нас теж таке було. Син невдало впав, зуб розколовся надвоє((( В мене кума стоматолог, поїхали до неї. Вона місцево знеболила якоюсь пастою і кусок вирвала, частина корня залишилися, сказала, якщо не буде запалення, нехай так і буде. Син дуже добре переніс, навіть не заплакав, бо дуже швидко все пройшло. Нам на той час було 2.3 рочки.
ktstar• 01 сентября 2015
Якщо ваша дитина не боїться лікарів, то все буде добре)