Лиса Патрикевна• 24 апреля 2013
Цікаві такі тепер покупці. зробити скидку або подаруєте
Написала мені одна тут така дівчина за тональний..зробите скидку...відасте за 55 грн..я кажу..на жаль ні...це оригінал...не можу відати так дешево....у відповідь дівчина написала можливо ви зможете зможете його мені подарити,і відправити укрпочтою....
я кажу вибачте..але я не Дід Мороз))))
Я дивуюсь з тепершніх покупців..чесно))))))
Але настрій мені підняла на ура))))))
я кажу вибачте..але я не Дід Мороз))))
Але настрій мені підняла на ура))))))
Цветок Мира• 24 апреля 2013
Ответ дляКто крайний?
Пополняйте черный список...ну или придется дарить
Я бы предложила сообщить всем как зовут покупателя...думаю многие черные списки пополнились бы
Зубачистка• 24 апреля 2013
Зря дали ссылку на фото)))
Крем оригинал или лицензия(т.е.подделка)???
Нетутешня• 24 апреля 2013
Ответ дляvelikiy32@rambler.ru
блин,везет вам,автор,посмешили вас с утра,и чё мне такие не пишут,хоть посмеялась бы от души,может и подарила бы чё-нитьза предоставленную минуту позитива

А че там у вас за подарки за позитив?
Чур трусы б\у не предлагать
nik-oli4ka• 24 апреля 2013
Ответ дляvelikiy32@rambler.ru
и как?пожалели?
Та ні))) Відправила її в чорний список,а плаття за кілька днів продала)))
Лиса Патрикевна
• 24 апреля 2013
Ответ дляЗубачистка
Зря дали ссылку на фото)))
ні це оригінал,я не втуляю підробок
Лиса Патрикевна
• 24 апреля 2013
Ответ дляAllalo
Автор продает тональный лицензия за 150грн, а она наверное сочла что дороже 50грн он не стоит
ну все можливо..він стояв дорожче в мене...але спустила. не хочу тримати один..всі розкупили на клумбі..(
Лиса Патрикевна
• 24 апреля 2013
Ответ дляЦветок Мира
та я не хочу її тут виставляти...хай живе собі..кумедна дівчина)
Ответ дляЛиса Патрикевна
ні це оригінал,я не втуляю підробок
https://www.kidstaff.com.ua/tema-5644296.html уберите тогда слово лицензия из объявления и напишите оригинал
velikiy32@rambler.ru• 24 апреля 2013
Ответ дляНетутешня
А че там у вас за подарки за позитив?
Чур трусы б\у не предлагать
вы Шо,мне трусы бу самой нужны,скупаю,Хде только можно!
Лиса Патрикевна
• 24 апреля 2013
Ответ дляЗвезда в шоке
а скільки він коштує у вас? це б\у?
ні це оригінал,150 грн відам...(дешевше вже не можу..закупка була набагато дорожче(((він новий
Нетутешня• 24 апреля 2013
Ответ дляAllalo
Ха, приплыли......................
Лиса Патрикевна
• 24 апреля 2013
Ответ дляAllalo
А как народ на кидстаффе якобы своим детям игрушки и одежду бесплатно выпрашивает, а потом перепродает - тут про это уже писали девочки. Без лоха и жизнь плоха.
в мене було таке..дівчина виміняла в мене речі..а за пару днів їх продавала на клумбі..совісті люди не мають
Зубачистка• 24 апреля 2013
Ответ дляAllalo
+1000
velikiy32@rambler.ru• 24 апреля 2013
Ответ дляAllalo
ну да,я бы тоже так подумала,оригинал от 300 и выше,а в объявке-лицензия написано
Нетутешня• 24 апреля 2013
Ответ дляvelikiy32@rambler.ru
Скупаете - и на люстру ?
Креативненько и вдруг поможет ?
Лиса Патрикевна
• 24 апреля 2013
я закриваю тоді питання щоб люди зараз тут не подумали шо я його продати хочу..тема починалась за дотепного покупця..а закінчується помилкою в оголошення..))
дякую вже редагувала)
бажаю і вам таким смішних і радісних людей тут зустріти які піднімають настрій)
дякую вже редагувала)
Ответ дляЛиса Патрикевна
дякую вже редагувала)
Лиса Патрикевна
• 24 апреля 2013
Ответ дляvelikiy32@rambler.ru
так 280 і стоїть на клумбі..(в мене всі вже подруги розгребли їх..і продала багато..сама юкористуюсь..залишився один..незнаю коли продам...
velikiy32@rambler.ru• 24 апреля 2013
Ответ дляНетутешня
Скупаете - и на люстру ?
Креативненько и вдруг поможет ?
нет,у меня для них отдельная гардеробная,собираюсь через 5 лет продать обширную коллекцию,как минимум за пол-лимона зелени.А что ,интересуетесь?
velikiy32@rambler.ru• 24 апреля 2013
Ответ дляЛиса Патрикевна
и где это вы такой дешевый оригинал нашли?
Дона Ко Ко• 24 апреля 2013
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так, наверное, маленькую цену за них просили)) вот и решила она подзаработать