ket kit• 20 сентября 2015

Як вибрати термобілизну для дитини?

Доброго дня всім.Допоможіть будь ласка ,не знаю яку краще вибрати термо білизну для дитини.Яку краще повністю синтетика ,чи напаловину .Знайшла з меріносовою шерстю і вагаюсь ,можливо хтось брав.Порадьте будь ласка.
Zvezdochkina• 20 сентября 2015
Какой возраст ребенка?
с мериносом однозначно лучше. но и цена обычно выше.

nnnnika• 20 сентября 2015
Долго в прошлом году выбирала. И в итоге взяла Kifa, подумала за такие деньги можно попробовать. И осталась довольна на 100%. И на лыжи ездили, и в лес при минусе, и школу под штаны дочь носила, когда было холодно.
автор ket kit • 20 сентября 2015
Ответ дляZvezdochkina
Какой возраст ребенка?
Дитині два з половиною роки.Дуже активний,тобто гіпер активний))
автор ket kit • 20 сентября 2015
Ответ дляnnnnika
Я кіфу для росту 98 не знайшла.Знайшла турецьку і з меріносом.Всі решта ціна космо