Ноу коммент• 23 сентября 2015
Срочно потрібно на роботу ! Тільки Львів!!
Дівчата, дуже срочно потрібно на роботу охоронців.
Робота у супермаркеті.
Маю наповнити 2магазини.
1. магазин- час роботи з 8-23, змінність 2/2 або 3/2.Оплата від 2500 грн - може бути більше, все залежить від бажання працювати.
2. магазин цілодобовий, змінність сутка через2, або сутка через 3 (переважно) оплата від 2300 грн, при нормі, але оплата зазвичай теж більша на 200-250грн...
оплачуємо 3 рази на міс, вчасно без затримок.
Оформляємо по трудовій.
Робота не важка, просто треба витривалих мужчин щоб стояти на касах... чи на рампі...
пишу уже сюди ( тут уже 6 років) бо замахалася клеїти оголошення, слухати бредні алкашів.. на сайтах люди по 18-20 років просять оплату від 4000 грн... а що ти вмієш на 4 тис грн???
а старші мужчини чомусь бояться офіційного працевлаштування...
загалом вроді і проблем немає, і оплатили, і час маєш вільний для сімї чи дому... а у мене складається враження що люди просто робити не хочуть....
отож, приховую себе,але чекаю на відписування.Ввечері загляну :)
Робота у супермаркеті.
Маю наповнити 2магазини.
Оформляємо по трудовій.
Светка-пипетка• 23 сентября 2015
Автор я работала сутку через две.Вы сейчас очень лукавите когда говорите о массе свободного времени.Человек после сутки как выжатый лимон,он просто хочет спать.Эта оплата неадекватна для мужчины у которого есть семья.
Кондуктор маршрутки• 23 сентября 2015
Ответ дляСветка-пипетка
Сутки через двое это жесть. Только через трое.
Ноу коммент
• 23 сентября 2015
Ответ дляСлоник-тоник
2500 смешно,жене на сапоги не хватит.
ну поки що, промоніторивши ринок праці не бачу, щоьб звичайний охоронець, який візуально слідкуєза порядком і можливо вміє користуватися радіостанцією заробляв би більше....
я пропоную роботу для тих, хто хочещось хоча б принести додому... коли взагалі нічого немає.
Ноу коммент
• 23 сентября 2015
Ответ дляКондуктор маршрутки
взагалі робота 1/3 сутки, але у мене зараз на даному обєкті 2 бракує - пішло в АТО по призову, 2 на лікарняному.. і реально люди працюють сутка через 2..
плата звичайно більша, зп вони отрмають звичайно не 2300, а мінімум 2900
Ноу коммент
• 23 сентября 2015
тому я шукаю на даний момент ще 2 людини.
Мені потрібно 2 на один обєкт і 2 на інший.
Думаю як тільки прийдуть рахунки за комуналку, мужчини швиденько будуть шукати підзаробіток до зарплати...
от тільки чи потім треба буде....
Ноу коммент
• 23 сентября 2015
Ответ дляСлоник-тоник
2500 смешно,жене на сапоги не хватит.
ті які йдуть в охорону, купують на секонді дружині сапожки...
повірте знаю..бо бачу хто працює. В охорону людина з директора чи ПП не піде.. повірте. Я уданійсфері уже 2 роки але такої жо..и з набором небуло ніколи, як за останні 2міс.
А студентики працюють справно і похвально,бо сім’ї не мають.
Кондуктор маршрутки• 23 сентября 2015
Ответ дляНоу коммент
Мориторить можно сколько угодно, но люди набрались ума видимо немного и в рабство идти не хотят. Удачи.
Ноу коммент
• 23 сентября 2015
Ответ дляКондуктор маршрутки
можливо. Але не всі тут жони айтішніків і не всі пп... :)
і таких повірте багато...умене тільки по Львову на обєктах 108 людей, а це ще Луцьк та Тернопіль і Івано-Франківськ.
Там інодіє вакансії але люди швидше набираються.
А тут по Львову - і без освіти, і досвіду немає і робити не хоче.
От тільки такий висновок напрошується.