Наизнанку• 26 сентября 2015
як прати речі з металізованих тканин? (вміст металу - 4%)
купила плащ - бавовна і 4 % металу. на етикетці позначка - тільки сухе чищення. але вже виникла потреба в пранні, боюся зіпсувати річ(
може хтось має досвід з такими тканинами?
Зоркая Зорро• 26 сентября 2015
У меня есть из такой ткани летнее платье, стираю как обычно, а вот погладить это проблема, глажу на максимуме с паром и все равно выглядит слегка помяты
Муроводчица• 26 сентября 2015
Ответ дляЗоркая Зорро
З паром такі речі прасувати не можна, може та нитка поплавитись і пожмакатись(