Мастер Пис• 07 октября 2015
Вразила косметика яка
Замовила собі тонік, умивалку і крем від "яки". Я в легкому шоці..в мене настільки покращився стан шкіри. обличчя на дотик тепер, як і в дитини моєї 3 річної.
Мені порадила подруга, якій якоби порадив косметолог. Незнаю, чи це правда)))але я дуже задоволена))
а у вас які відгуки про цю марку? я просто не очікувала за таку ціну таку якість..читала склад-ідеальний..як у кремів дорогих. срок придатності тільки 1 рік...хм...)))
тому мене тепер дуже цікавлять відгуки про інші засоби цієї марки, були такі, кому не підійшло?
Катастрофа• 07 октября 2015
Брусок дегтярного мыла супер,умываюсь им и для интим,для интим очень хорошее-не раздражает и не сушит.
Воздух в банке• 07 октября 2015
Ответ дляМастер Пис
дякую, скрабчик якраз треба)))
хех, до речі на мейк апі ще є дали пробнік 5 мл в подарок якогось корейського крему з екстрактом улитки))мелочь, а приємно))може і вам поставлять)
они в каждую покупку кладут пробники разные, очень приятные мелочи)) но на Кидстафе есть Яка дешевле, я когда собиралась заказывать - мониторила всех))
Мастер Пис
• 07 октября 2015
Ответ дляВоздух в банке
дякую за інфу)))
Птица секретарь• 07 октября 2015
Ответ дляМастер Пис
я кинула вище силку, що брала)))
я просто почитала склад, потім є така фігнюшка в неті, що вбиваєш склад продуктуф. і вибиває або зеленим кольором(якщо вони всі безпечні) жовтим-якщо так собі..і червоні-якщо хіматоз..так от тут весь склда зеленим вибило...і мене за вразило))бо мені подружка ще одна перше др. санте радила..але там не всюди склад ахті..а тут прям не докопаєшся..от і цікаво, чи всі такі задоовлені, як я, чи ні)
А что это за программка про состав? Как это сделать?
Мастер Пис
• 07 октября 2015
я тут багато чого тепер перевіряю. читала, що писали дівчата, що вводили склад олійки бюбхен то жахались..наскільки там хіматозу
Мастер Пис
• 07 октября 2015
Ответ дляTatyanaagafonova1
А на мейк-апе минималка 150 гривен? Жаль если так
там немає мінімалки..я якось лиш шампуньку замовила за 40 грн була ))і доставка додому безкоштовно)
Не гоню• 07 октября 2015
Ответ дляМастер Пис
там указанно минимальный заказ 150 грн., может изменение
Повелительница лампочек• 07 октября 2015
Тоже повелась на натуральность и цену. Взяла несколько шампуней, пену для ванны, мыло в мочалке. Мыло - прикольное. Остальное - полное бэ. Это был первый и последний раз, когда взяла эту марку.
Мастер Пис
• 07 октября 2015
Ответ дляНе гоню
незнаю, я брала в понеділок, то набрала лиш на 80 грн
annetta888• 07 октября 2015
Ответ дляizymin
В Ватсоні дорого.
Да? Не знаю... Я тут брала
Читала, что и в ватсонсе есть
Мастер Пис
• 07 октября 2015
дівчатка, доставка від 150 грн і тоді безплатно новою почтою..ви неправильно зрозуміли..а так, то без мінімалки. просто тоді доставка платна. але якщо ви живете в місті, то вибирайте дотсавку додому-вона є безкоштовною))
Живчик-счастливчик• 07 октября 2015
Ответ дляTatyanaagafonova1
может єто по Киеву? А мне в Харьков..
Там в крупные города курьер домой бесплатно привозит без минималки
Живчик-счастливчик• 07 октября 2015
Мне больше понравилась вот эта умывалка , а сейчас пенка как у автора, тоже хорошая.
Масло для тела использую как крем для рук, как по мне, так для тела жирновато, кстати состав очень хороший.
Ирина Картина• 07 октября 2015
Мне очень понравился гель с коллагеном, эффект был и летом вместо крема на лицо, просто супер. Сливки, флюид, гель для душа, тоники, скраб, легкий крем для тела и кофейное мыло -тоже понравились. Не понравился бальзам для волос и бутылочка геля для лица с брызгающим дозатором -неудобно и поломалась через неделю. Тара у них дешевая, но это не смертельно, в общем состав хороший и косметика неплохая.
Птица секретарь• 07 октября 2015
Ответ дляМастер Пис
Дуже дякую))
любименькая• 08 октября 2015
Автор , а сливки поры не забивают ? Или девочки кто пользовался - подскажите пожалуйста .