Ошеламиссимо• 11 октября 2015
Ощадбанк і ru.aliexspress.
Доброго вечора!у мене є карточка від ощадбанку на зачислення грошей від центру зайнятості,чи можу я нею скористатися для розрахунку на aliexspess?
І ще одне чи можу я з неї перечисляти гроші на іншу картку ощадбанку.
Плету интриги• 11 октября 2015
можна.Но с aliexspess я б не рисковала, а то можна остаться без соц.выплат. Она не имеет надежной защиты