Бесбардак• 14 октября 2015

Який тонометр і де купити?

Зовсім не розуміюся. Підкажіть - без наворотів, але зручний, якісний. Може, десь вигідніше можна придбати. Буду вдячна за допомогу.
Соня777• 14 октября 2015
Добрый вечер, у меня такой, я очень довольна.
http://med-magazin.com.ua/item_N404.htm
tar-anna• 14 октября 2015
Ответ дляСоня777
http://med-magazin.com.ua/item_N404.htm

И у меня такой, тоже довольна
Tanya_1409• 14 октября 2015
Я маме в аптеке покупала полуавтомат Тонометр Microlife BP A 50 и мама довольна, удобно. Ещё знаю что AND хороший аппарат (у соседки такой).
Любительница• 15 октября 2015
Ответ дляTanya_1409
у мене теж такий.
Рекомендую!
автор Бесбардак • 15 октября 2015
Усім дякую, але які вони дорогі((((((( у районі 1000((((( за 400-500 ніхто не порадить якогось?
Любительница• 15 октября 2015
Ответ дляБесбардак
Цитата:
Усім дякую, але які вони дорогі((((((( у районі 1000((((( за 400-500 ніхто не порадить якогось?[/cit за такі гроші хіба-що самий найпростіший, механічний.
Мій Мікролайф ще минулої весни 490 грн коштував. Але він того вартує.
Любительница• 15 октября 2015
Ответ дляБесбардак

за такі гроші хіба-що самий найпростіший, механічний.