yl4uk21• 20 октября 2015

Підскажіть як можна похудати після родів?

Крім того як нічого не їсти..бо сижу в декреті і не можу сісти на дієту..я не знаю що зі мною робиться але мене так смокче і я завжди їм і їм..коли ходила на роботу то не їла після 18:00 а зараз не можу себе заставити))ПІДСКАЖІТЬ може хтось стикався з такою проблемою..важу 60 кг..до родів важила 55 кг хочу повернути їх назад)Як це зробити?
Cruella de Vil• 20 октября 2015
Эммм. Вообще-то нужно диеты придерживаться во время гв
ШКОДА 99• 20 октября 2015
когда хочется есть пейте воду! у меня в термосе всегда имбирю+лимон, наливаю четверть кружки и разбавляю с водой. лимон перебивает чувство голода, имбирь ускорят обмен вещ-в.
ну и воду в чистом виде.
диета не нужна, нужно правильное питание, если ребенок на ГВ, то тем более!
вікусік• 20 октября 2015
От беда-5 кг. Мне бы ваши проблемы
автор yl4uk21 • 20 октября 2015
Ответ дляCruella de Vil
Я вже не кормлю дитинку з 6 місяців їй зараз 10 міс
Cruella de Vil• 20 октября 2015
Ответ дляЗвездолётчица

Не поняла тогда про смокче) ну, греча, грудка- ваше всё;) пейте чай зеленый и метаболизм разгоните и немного горяченьким организм надурите. +пост 2 имбирь и лемон
автор yl4uk21 • 20 октября 2015
Ответ длявікусік
От беда-5 кг. Мне бы ваши проблемы
мені тільки 25 і я не привикла зараз до своєї фігури..все що вдіваю за тісне вдіну джинси живіт тирчить і боки..і взагалі все поправилось..жиру багато появилося(
Cruella de Vil• 20 октября 2015
Ответ дляЗвездолётчица

Ой)))) лимон)))
автор yl4uk21 • 20 октября 2015
Ответ дляCruella de Vil

Ой)))) лимон)))
Дякую дуже за пораду попробую ще такого не чула за імбир і лимон..а можна так похудати??В мене просто не має сили волі я не знаю що зі мною робиться))Круг купила десь 2 тижні крутила і закинула..зарядки робила закинула після 18:00 не їла закинула..я дуже вимучуюсь з малою коли вона спить я тоді під´їдаю..і собі кажу ’ой все завтрашнього дня худаю’ і так кожного дня))Чекаю коли буде опалювальний сезон..хочу ходити на аква аеробіку..може там візьму себе в руки))
Cruella de Vil• 20 октября 2015
Ответ дляЗвездолётчица

Почитайте в инете про имбирь, грейпфрут. Очень много жиросжигающих продуктов есть. С ребеночком можно дома заниматься, есть уйма видео. Вы же для себя это делаете, для своего мужчины. Гадость свою любимую с хлебом ешьте до 12 часов. У вас все получится, главное - захотеть
автор yl4uk21 • 20 октября 2015
Ответ дляCruella de Vil

дуже хочу..а хочу дуже на роботу я не привикла сидіти дома..це мене дуже виснажує..дім..оборка кожний день..їсти готувати кожний день ..а за дитину взагалі мовчу всі сили йдуть для неї...і просто коли вона вже лягає спати..то я така виснажена що вже нічого не хочеться..хочеться трохи приділити час для себе..в неті посидіти..щось подивитися...і так триває кожний день..хто зараз в декреті напевно мене розуміють)
Cruella de Vil• 20 октября 2015
Ответ дляЗвездолётчица

Ну, да, конечно. Но это дело привычки, многие находят время на работу удаленно. Это и отвлекает очень
автор yl4uk21 • 20 октября 2015
Ответ дляCruella de Vil

ну та ви праві в тому)я дуже щаслива що маю донечку яку мені подарував Бог....бо це довгоочікуюча..я щаслива що я МАМА..просто дуже важко виховувати дитинку сама..чоловік постійно на роботі..переважно я з дитиною..і не вистачає часу на себе)на дієти, спорт і т.д.
Erschaffer• 20 октября 2015
Ответ дляЗвездолётчица

А що у вас погане молоко - лікарі заборонили кормити?
Cruella de Vil• 20 октября 2015
Ответ дляЗвездолётчица

Чуть позже будет вырисовываться режим и будет легче. Поверьте. Но к этому вы тоже приложите усилия. Тогда найдется время на все. Вы же не одна такая, у всех мужья на работе и все хотят хорошо выглядеть
автор yl4uk21 • 20 октября 2015
Ответ дляErschaffer

Ні просто мала не добирає у вазі..ми поїхали до Львова в чорнобильську поздавали всі аналізи..нічого не виявили..сказали догудовувати кашами Гв+прикорм..і все дитина почула що легше тянути з бутилочки і не хотіла брати грудь..ще вночі коли спала я їй давала то ще смоктала..а потім і вночі почала закатувати істерики..мусила давати каші ..потім перейшли на козяче молоко..зараз випиваємо 1літр козячого молока із кашою(Мілопою, Нестле) і + даю вже більш менш те що ми їмо бо дієтичного вона не хоче їсти..а те що я зварю для нас то їсть))але все одно важить 7,600 в 10 місяців ..вона худа і довга))(а молока було достатньо і жирне було, якби знала що вона лише її то би не давала ніякого прикорму, послухалася лікарів на свою голову)а тепер витрачаю 20 грн. кожний день на козяче молоко)
автор yl4uk21 • 20 октября 2015
Ответ дляCruella de Vil

Я тоже так думаю що все в мене налагодиться..нехай трошки малятко моє виросте і я обов´язково сяду на дієту і буду виглядати як я хочу))Дякую за ваші поради..підтримали морально)Будьте щасливі)
Cruella de Vil• 20 октября 2015
Ответ дляЗвездолётчица

Питайтесь правильно и мучать себя не надо. С утра и в наши дни позволяйте себе любимые гадости. Я в вас верю потому что знаю, что если вам это правда надо, то у вас выйдет
автор yl4uk21 • 20 октября 2015
Ответ дляCruella de Vil

Велике дякую)
Erschaffer• 20 октября 2015
Ответ дляЗвездолётчица
Як утворюється жир? Коли в крові піднімається цукор вище норми то він (якщо не має інтенсивного фізичного чи інтелектуального навантаження) підшлунковою і печінкою переводиться в дряблий жир в якості спасіння організму. Щоб похудати потрібно відключити джерела постачання жиру, а це продукти які ШВИДКО піднімають рівень цукру в крові.

Сюди відносять продукти: виноград, банани, картопля, білий цукор, біла мука.
Складайте раціон так, щоб було більше білкової їжі, жиру, менше переліченмх продуктів вгорі. Більше молочного білку/жиру: творог, твердий сир, жирне масло, молоко; далі тваринний білок і рослинний білок(найменш цінний). Якщо хочеться тістечко зїсти - їжте, але після цього протягом 15-30 хв займайтесь спортом, або, хочат табату на прес і присідання виконуйте.
автор yl4uk21 • 20 октября 2015
Ответ дляErschaffer

Дякую за пораду попробую)
Erschaffer• 20 октября 2015
Ответ дляЗвездолётчица
Дякую за пораду попробую)

Ось гарний дієтолог. Якщо буде бажання - познайомтесь ближче з практичною дієтологією.