Підкажіть, можливо знаєте у кого можна замовити якісні і стильненькі подушки-букви???! Дайта будь ласка ссилочку, контакт! Дякую!!!!
Katyushe4ka78• 20 октября 2015
Ответ дляРусалка на ветвях
Сенкс, це прекрасно мені не погано у іванр-франківську замовляти;) там і будем святкувати!!!
Пожалуйста) Я ещё там гирлянду из флажков заказывала, осталась очень довольна))
ІВ-ФРАНКІВСЬК...• 20 октября 2015
Ответ дляРусалка на ветвях
підіть в 16училище замовте)))