Стопудова• 22 октября 2015
З яких каш краще вводити прикорм?
Результат:
вже голосів:
24 (92.31%)
з безмолочних
2 (7.69%)
свій варіант
0 (0%)
з молочних
0 (0%)
подивитися результат
Спасатель Малибу• 22 октября 2015
Безглютеновых. Но помнить, что рис крепит, поэтому ребенку со склонностью к запорам осторожно вводить.
@risto_kratka• 23 октября 2015
Ответ дляseverceva
А чому не з гречки?
Нам наша педіатр-іммунолог радить починати саме з гречки, потім овсянка, кукуруза, і лише тоді рис
Гречка - аллерген
@risto_kratka• 23 октября 2015
Ответ дляseverceva
Вперше таке чую. У малої аллергія на деякі продукти.. і наша лікарь радить з неї починати.....хм...перепитаю завтра в неї.
Дякую
не за что.. у моего ребенка атоп. дерматит.. поэтому и знаю что говорю