Просто болталка• 31 октября 2015
Які каплі від насмарку можна при вагітності?
Доктор Хаос• 31 октября 2015
Ответ длявсе по ГОСТу!
якщо просто постійно закладений (не під час ГРЗ), то це якраз і є риніт вагітних, проходить після пологів
у меня раньше прошел, но спала с открытым окном с октября по декабрь, только так и дышала
Просто болталка
• 31 октября 2015
Ответ дляЯ тут Живу
Дляобщего развития насморк это нежить, а насмарку- пропадать пропадом.
я все життя розмовляю по українські але нежить ,порохотяг, горщики, горнятка тд тп не кажу тому це мабуть залежить від того в якій місцевості людина живе така в неї і вимова і мова.
Просто болталка
• 31 октября 2015
Ответ дляicelady25
только не аптечные. у меня есть врач,который сможет вам помочь. пишите, в личку напишу номер)
я не Київська))) чула стрептоміцинові капельки дуже помічні але... чи можна їх вагітним незнаю)
Просто болталка
• 31 октября 2015
Ответ дляicelady25
она поможет по телефону, посоветует, что купить в вашем случае. Не химия, не переживайте) она спасает всех моих подруг беременных))))
дякую обовязково відпишусь вам в приват)))
Хочу в БАНю• 31 октября 2015
Ответ дляПросто болталка
ну соплів немає лише крепко закладений ніс дихати неможу
О то схоже на риніт вагітних. Але сольовим розчином трохи допомагає але якщо то він - то допоможуть тільки пологи) Я брала морську сіль і розводила теплою водою і добре промивала - просто закапувати спреями тими то не поможе і дорогі вони - треба так гарно промивати. Отак як на відео приблизно
Ответ дляПросто болталка
дякую) точно незнаю що то за заложеність але попробую промити тим роствором сольовим)
Вам це нічого не допоможе,повірте,я прошла через риніт вагітних.Моя лікар казала,шкода від ліків для дитини набагато менша,ніж киснева недостатність яку вона відчуває через неправильне диханняя мами.Без фанатизму,я капала судинозвужуючі місяців чотири мабуть.