Радость моя• 03 ноября 2015
Должен платить или нет????
У меня дочь поступила на контракт, хочу стянуть с бывшего половину оплаты за учебу, с дочкой вообще не общается около 10 лет, алименты не платил- потом судом заставила, доход у него прям отличный, моя дочь у него единственный ребенок.Завтра суд на продление алиментов до 23 лет, бывший соглашается платить только 350 гр ребенку.Есть какой то закон что обязывает платить 1/2 за учебу????
Трынди-брынди• 03 ноября 2015
а я считаю надо пробовать
есть еще такое понятие как -додаткові витрати
Трынди-брынди• 03 ноября 2015
Стаття 185. Участь батьків у додаткових витратах на дитину
1. Той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов´язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).
2. Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення.
Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.
Трынди-брынди• 03 ноября 2015
Стаття 199. Обов´язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які продовжують навчання
1. Якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв´язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов´язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.
2. Право на утримання припиняється у разі припинення навчання.
3. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання.
Стаття 200. Розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина
1. Суд визначає розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина у твердій грошовій сумі і (або) у частці від заробітку (доходу) платника аліментів з урахуванням обставин, зазначених у статті 182 цього Кодексу.
2. При визначенні розміру аліментів з одного з батьків суд бере до уваги можливість надання утримання другим з батьків, своїми дружиною, чоловіком та повнолітніми дочкою, сином.
Ответ дляТрынди-брынди
спасибо большое очень важная информация