Маманя• 04 ноября 2015

Можу привезти Новариг

Навіяло топовою темою про контрацепцію. Буду закуповувати для себе Новаринг, можу і комусь привезти, якщо треба.
автор Маманя • 04 ноября 2015
ціна дуже приємна.
Госпожа Белладонна• 04 ноября 2015
почем? Где-то дешевле чем в аптеке?
Подкустовый выползень• 04 ноября 2015
Огласите цену!
автор Маманя • 04 ноября 2015
Ответ дляГоспожа Белладонна
почем? Где-то дешевле чем в аптеке?
350 грн. за кордону
Сам себе Петросян• 04 ноября 2015
це кольцо?
автор Маманя • 04 ноября 2015
Ответ дляСам себе Петросян
це кольцо?
так
автор Маманя • 04 ноября 2015
Ответ дляСам себе Петросян
це кольцо?
його там не відчуваєш і партнер теж не відчує. дуже просте в користуванні і контрацеція хороша.
у мене стояла спіраль чоловік відчував вусіки а кольце не відчуває.
Сам себе Петросян• 04 ноября 2015
воно одноразове?
Тра Ля Ля• 04 ноября 2015
Откуда будете закупать?
С Китая?
Безпринципная• 04 ноября 2015
автор, как с Вами связаться для заказа? и что по срокам, когда привезете?
автор Маманя • 04 ноября 2015
Ответ дляСам себе Петросян
воно одноразове?
так. воно як таблетки на 21 день. Але ліки прохотять через весь організм, а тут дяє в певному одному місці.
Я довго рішалась на цей крок, багато читала отзиви, і не жалію що спробувала. для себе вирішила що це на даний час саме підходяший спосіб і моя лікар впевнила що це дуже добре краще за ОК
автор Маманя • 04 ноября 2015
Ответ дляТра Ля Ля
Откуда будете закупать?
С Китая?
ні ні вякому разі.Румунія
Svet_Lana87• 04 ноября 2015
Автор, напишите в личку. Интересуют сроки и условия хранения и транспортировки. Спасибо
автор Маманя • 04 ноября 2015
Ответ дляSvet_Lana87
його треба зберігати від 2 до 8 градусів тому можна перевезти спокійно коли тепліше є холодильник для авто.
Vetas78• 04 ноября 2015
Ответ дляМаманя

меня интересует. напишите, пожалуйста, сроки годности и да ! очень важны условия транспортировки и хранения. Это единоразовая покупка ? Или на постоянной основе ?