яночка рамапп• 12 ноября 2015
Могу ли я забрать посылку на новой почте если мне 15 лет она оформлення на меня
Бензопирен• 12 ноября 2015
мне с картой еще без паспорта ни разу не выдали посылку!!! сказали - карточка - не подтверждение личности
Паравозик• 12 ноября 2015
Ответ дляБеллаДонна
якщо маєте їх карту.. можна тоді без паспорта
нет нельзя
ГейТуда• 12 ноября 2015
Ответ дляБензопирен
Зато права или загран должны подействовать.
Автор попробуйте
вАлнуюся сильнА• 12 ноября 2015
св-во о рожждении и паспорт одного из родителей, 2 дня назад спрашивала на Новой почте)
Для зручності клієнтів компанія ’Нова Пошта’ з 19 серпня спрощує формальності та розширює перелік документів, з якими отримувачі зможуть забрати свої посилки.
Відтепер клієнти можуть, окрім паспорта, показати співробітникам компанії посвідчення міліціонера та студентський квиток. Крім того, учасники програми лояльності мають можливість забрати посилку за допомогою клієнтської картки, якщо дані власника картки та отримувача в експрес-накладній збігаються.
Неповнолітні особи можуть отримати відправлення за умови надання свідоцтва про народження та паспорта одного з батьків.
Зазначені умови діють для відправлень оголошеною вартістю до 10 000 грн.
БеллаДонна• 13 ноября 2015
Ответ дляПаравозик
нет нельзя
Можна.. сама ніколи неберу паспорт щоб забрати посилку.. просто диктую номер паспорта і все.. З картою клієнта забираю.. Вже місяць як так дозволили.
БеллаДонна• 13 ноября 2015
Ответ дляAnicha
От і я про теж... вже з картою забираю всі посилки.. а дані паспорта диктую просто