яночка рамапп• 12 ноября 2015

Могу ли я забрать посылку на новой почте если мне 15 лет она оформлення на меня

Куплю орехи• 12 ноября 2015
нет

культУра• 12 ноября 2015
а разве сейчас не уроки в школе? прогуливаете?
Пупуговка• 12 ноября 2015
с мамо-папой
spring81• 12 ноября 2015
по ученическому или загран паспорту можно
БеллаДонна• 12 ноября 2015
якщо маєте їх карту.. можна тоді без паспорта
автор яночка рамапп • 12 ноября 2015
у меня есть загран
автор яночка рамапп • 12 ноября 2015
маю карту
Бензопирен• 12 ноября 2015
мне с картой еще без паспорта ни разу не выдали посылку!!! сказали - карточка - не подтверждение личности
Паравозик• 12 ноября 2015
Ответ дляБеллаДонна

нет нельзя

ГейТуда• 12 ноября 2015
Ответ дляБензопирен

Зато права или загран должны подействовать.
Автор попробуйте
вАлнуюся сильнА• 12 ноября 2015
св-во о рожждении и паспорт одного из родителей, 2 дня назад спрашивала на Новой почте)
автор яночка рамапп • 12 ноября 2015
спасибо
Anicha• 12 ноября 2015

Для зручності клієнтів компанія ’Нова Пошта’ з 19 серпня спрощує формальності та розширює перелік документів, з якими отримувачі зможуть забрати свої посилки.

Відтепер клієнти можуть, окрім паспорта, показати співробітникам компанії посвідчення міліціонера та студентський квиток. Крім того, учасники програми лояльності мають можливість забрати посилку за допомогою клієнтської картки, якщо дані власника картки та отримувача в експрес-накладній збігаються.

Неповнолітні особи можуть отримати відправлення за умови надання свідоцтва про народження та паспорта одного з батьків.

Зазначені умови діють для відправлень оголошеною вартістю до 10 000 грн.
https://novaposhta.ua/news/rubric/2/?id=2398
БеллаДонна• 13 ноября 2015
Ответ дляПаравозик

нет нельзя

Можна.. сама ніколи неберу паспорт щоб забрати посилку.. просто диктую номер паспорта і все.. З картою клієнта забираю.. Вже місяць як так дозволили.
БеллаДонна• 13 ноября 2015
Ответ дляAnicha

От і я про теж... вже з картою забираю всі посилки.. а дані паспорта диктую просто