НуКаНаКа• 19 ноября 2015
подскажите
підкажіть,чи є програми для створення штампів?шукаю і ніде немає бекоштовної програми...може хто знає?підкажіть..скиньте силку...або фотошоп у якому можна..скиньте силку..дякую..
Печенюшка• 19 ноября 2015
Они есть, только они платные)а так я пробовала скачивать - то демо-версия, то с глюком (((
НуКаНаКа
• 19 ноября 2015
Ответ дляПеченюшка
я тоже...можно в каком то фотошопе..но я не знаю в каком и как