Мама Карло• 20 ноября 2015
Що це у дитинки, підкажіть????? Фото.
Дитинці 3,5 міс., на ГВ, раптово вискочила ось така біда - під правою ручкою, а також таке є та в паху, пішли до дерматолога, сказала, стрептодермія, назначила розчин синьки, але він нього стало ще гірше і я припинила таке лікування. Педіатр каже, що це опрілість. Що робити? Кому вірити і як лікувати? Педіатр назначили промивати травою череди та ромашки. Але, якщо це стрептодермія, но мочити ж не можна, хоча дерматолог такого не казала. Я у відчаї...
Кинг-Конгша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Водна була? Бо є ще спиртова.
не пам’ятаю, пару років тому було, стоматолог виписував. Зараз вдома є нова синька, яку виписав стоматолог, спеціально подивилась - водна. Та що гадати, візьміть собі ранку якусь намажте і побачите. Чесно, перший раз чую, щоб ту синьку не в стоматології призначали.
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляОпля Картопля
Стрептодермия - гнойное поражение кожных покровов, которое вызывается стрептококками. У меня в детстве было, ваше фото, на мой взгляд не похоже. Вот, что нашла про стрептодермию:
На период лечения запрещаются водные процедуры (ванна, душ) с целью предупреждения распространения заболевания. Здоровую кожу рекомендуется протирать отваром ромашки.
Важно исключить ношение одежды из синтетики и шерсти, так как это провоцирует потоотделение и способствует увеличению и распространению очагов поражения. Пациентам настоятельно рекомендуется отдавать предпочтение натуральным тканям.
После вскрытия пузырей и их опорожнения инфицированные участки кожи обрабатывают анилиновыми красителями (метиленовый синий или бриллиантовый зеленый) дважды в день.
Для того чтобы остановить рост очагов, здоровую кожу вокруг них смазывают борным или салициловым спиртом. Чтобы мокнущие поверхности подсохли, их покрывают нитратом серебра (ляписом) или резорцином.
На корочки накладывают повязки с антибактериальными мазями:
левомицетиновой;
тетрациклиновой;
эритромициновой;
физидермом;
фицидином.
Подробнее на
Та не схоже це на С-ю.
Бензопирен• 21 ноября 2015
Ответ дляVA-LJUSA
так и у меня такое было,
куча диагнозов и анализов, громада мазей,
согласна была на всё,
а здесь такой простой метод помог.
согласна была на всё,
а здесь такой простой метод помог.
Вапш совет самый паганый из всех высшеизложеных идите в топку со своей бабкой колдуньей и её жёлтым салом. В Европу они блин хотят! Врачи есть для того, чтобы лечить болезни особенно детям которым 3 месяца. Как можно такое советовать!? Откуда вы вылезти? Тундра?
Опля Картопля• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Та не схоже це на С-ю.
Вот и я об этом же!!! Я тоже говорю , что при стрептодермии гнойные корочки, а у вас их нет!!
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляУточка
Синька хороший антисептик .
МЕні просто сташно навіть дихати на ту ранку, не те, що щось мазати...
І ще згадала, що приватний педіатр, що був сьогодні, сказала прикладали порошок із стрептоциду на ранку на ніч замість присипки.
Кинг-Конгша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Старшому у пнеділок у школу, чоловікові-на роботу. Це мені з двома їхати в рівне самій маршруткою...
до понеділка спробуйте судокрем і дієту, якщо ГВ. Ще такі штуки дехто рекомендує бепантеном мазати, моему малому краще було з судокремом.
Ответ дляМама Карло
Пусть муж с работы отпросится, посидит с ребёнком. А машиной никак не получится? Может кто из знакомых есть?
Если Вы в Дермед - то сначала перезвоните туда.
Жаль Вашего малыша.
Кинг-Конгша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
можливо, щоб зараження не було. Ви вже робіть щось, а не тільки бійтеся.
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляБензопирен
Виявляється, місцеві дівчата куди більш обізнані, ніж ті троє спеціалістів, які нас дивилися
В танке• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
От бачите, я кидаюся від однієї рекомендації лікаря до іншої...
Попробуйте судокрем- він продається в невеличких баночках- його можна використовувати від народження.- яі в ніякому разі не давайте краплі феністил дитині -він досить маленький- реакція може бути сильна. синька, мазі які не підсушують нічого не дадуть тільки гірше зроблять. І до лікаря обов’язково.
Бесбардак• 21 ноября 2015
Ответ дляДядя Жора
ужас, не знаю(((
ну раз не знаешь ,не фиг панику нагонять на человека своим УЖАСОМ. читай молча...
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляВ танке
Феністил-жах, як почитала, навіщо ж назначати таке???? Синька також назначена, до лікарів ходила. далі що? Йти до 4,5,10 і отримати ще нові призначенні і нові діагнози?
Дружная семейка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Та не схоже це на С-ю.
Здравствуйте. Мамочка скажите, как давно и какие Вы сделали лялюсику прививки?
Крапипопка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Так от тепер і дивіться: три лікарі, три лікування і що далі? я вже не знаю, може, треба було і далі мазати тією синькою, може, так і повинно було бути...
Але, не схожа ця рана ні на стрептодермію, ні на піодермію...
значит надо искать четвертого врача, лучшего. Девочки дали Вам верный совет, езжайте в Ровно, прозвоните, может они завтра работают, если нужно - ложитесь на полное обследование в детскую областную больницу. Мы так делали, сдавали все анализы, в том числе и на пищевые аллергены (но Вы еще маленькие для этих анализов(( ), проходили УЗИ внутрен.органов, врачам все ж лучше знать. Что Вы можете сделать сейчас - строжайшая диета, я выше писала обязат. исключить курицу, и давайте крошке фенистил в каплях, его можно в таком возрасте, энтеросгель тоже можно для выведения токсинов, от этого вреда не будет. Пока ничем не мажьте до выяснения диагноза. Не купать. Чем быстрее попадете к толковому врачу - тем лучше! Желаю Вам его найти!
Уточка• 21 ноября 2015
Автор , сегодня поздно , завтра покажу ваше фото подруге - она дерматолог . (
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляДружная семейка
НЕ давно. Ніколи.
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляДружная семейка
Дитина не вакцинована взагалі. яя вже пислаа про ще і неодноразово
Уточка• 21 ноября 2015
Ответ дляДружная семейка
Нет никаких прививок
Кинг-Конгша• 21 ноября 2015
Ответ дляВ танке
а чого феністил не давати? Моїм з немовлячого віку наша педіатр виписувала, а вона дуже досвідчений спеціаліст. Якраз навпаки я би дала щось від алергії.
Опля Картопля• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Я не всю тему читала, может ошибаюсь, но у вас недавно ангина была???
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляУточка
ДЯкую.
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляОпля Картопля
Так, наче гнійна, бо трішки наліт був. Ліків ніяких не приймала.
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляОпля Картопля
А що?
Уточка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Я бы этого не делала ....
Помажте одну подмышку синькой и не мочите , завтра утром посмотрите , только нагрейте в руке , мажьте когда малыш спит,
Мама Карло
• 21 ноября 2015
А ще у синочка наривають чотири пальчики, на великих пальчиках біля основи нігтика-гній....
І нігтики зрізаю обережно, от чому це все?
Тамбовский мел• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Автор! Попробуйте обычный Судокрем. От него хуже точно не будет, и подсушивает он отлично.
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляУточка
Я бы этого не делала ....
Дитинка прокидається. Зараз не можу помазати, бо спить і дитина запеленана, на ніч пеленаю завжди, о ручками дере собі обличчя...
Кинг-Конгша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
наліт і ангіна - це різні речі. З ангіни без антибіотиків не вилізти і навіть краще не пробувати, бо може дати ускладнення на серце.
Мама Карло
• 21 ноября 2015
Ответ дляТамбовский мел
У мене є Бепантен.
Уточка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Так , врачи что сказали ?
Возможно ! Возможно ! Это грибок ? ...