Мама Карло• 20 ноября 2015

Що це у дитинки, підкажіть????? Фото.

Дитинці 3,5 міс., на ГВ, раптово вискочила ось така біда - під правою ручкою, а також таке є та в паху, пішли до дерматолога, сказала, стрептодермія, назначила розчин синьки, але він нього стало ще гірше і я припинила таке лікування. Педіатр каже, що це опрілість. Що робити? Кому вірити і як лікувати? Педіатр назначили промивати травою череди та ромашки. Але, якщо це стрептодермія, но мочити ж не можна, хоча дерматолог такого не казала. Я у відчаї...
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляДобрый Жук
Мамочка,мне вот одно интересно,вы ведь грудью кормите,ребёнку всего 3 мес,вы головой думаете перед тем,как непонятно что кушаете?
Это все-результат вашего питания!
Я знаю. НЕ старйтесь так, я себе ы так звинувачую, Вам уже не потрыбно. ДЯкую за допомогу.

автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка

Приватний прав, пока не выясните точный диагноз-никаких трав! они аллергенны
Так приватний заборонив ромашку, але дозволив череду.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляdantistka
А пляма має лаковий характер, так ніби блищить? І коли купаєте, мочите ці місця дитина якось реагує, можливо ій не подобається? І я вже запитувала, коли була у Вас ангіна, був аб?
Я Вам відповіла про лаковий вигляд і про те, о сочиться. Коли промивала водою під пахвами, то ніби починав плакати, але я не знаю, чи це від води, чи просто від того, що я намаался ручку підняти силою. Ніяких ліків під час ангіни я не приймала.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляЗубачистка
а вас я смотрю, это очень даже устраивает
Да ну Вас! ДЛя чого ви так?
Крапипопка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Странно... нам наш доктор-аллерголог запретил все травы, и для внешнего использования, и для внутреннего. Лучше не рискуйте.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляУточка

Як Гiреши ? Что именно произошло ?
Автор - а какие диагнозы ставят ?
1. Алерг дерматит ( исключаете аллергены , обязательно курицу )
2.
3.
Я писала: стрептодермію, пітничку, АД+піодермію.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляТимаша

я посоветовала уже

Адреса: вулиця Остафова, 8, Рівне, Ровенская, 33000
Телефон:03622 67769
ДЯкую.

Тимаша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
ДЯкую.

Автор,найдите время и призжайте в Ровно.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка

Так от тепер і дивіться: три лікарі, три лікування і що далі? я вже не знаю, може, треба було і далі мазати тією синькою, може, так і повинно було бути... Але, не схожа ця рана ні на стрептодермію, ні на піодермію...
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляТимаша

Лише в понеділка, завтра ж вихідний, а лікувати потрібно ці дні.
Тимаша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
ДЯкую.

если надумаете, за гостиницей Мир проулочек есть. Там мин. хотьбы
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляТимаша

Я знайду, дякую.
Тимаша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Если не пройдёт, то в пн. утором звоните и договаривайтесь о приёме, обьясните ситуацию. Я бы и сама могла сбегать туда, но нужны фото лучшего качества. Сбегать смогу только в среду,
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляТимаша

А Ви не знаєте, може, можна завтра хоча бі фото вислати, показати.
Тимаша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Я знайду, дякую.

Если что - можете позвонить мне ( в личку дам номер)
Тимаша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Там сб. вроде выходной
18 мнеУЖЕ• 21 ноября 2015
Автор,маленькая,не надо мазать,протирать.... ничем!!!Это может только усугубить ситуацию.Воспользуйтесь советом Тимаша,ежайте в эту клинику да побыстрее!Максимум,что Вы можете самостоятельно сделать- придерживаться диеты и как можно больше ребёнку воздушные ванны делать. Выздоравливает побыстрее и никогда больше не болейте!
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляТимаша

А на вихідних як же лікувати... Вже тиждень майже ця ранка
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ
ДЯкую.

Уточка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Потница не совсем так проявляется , не мокнет.
Вы говорите что смотрели комаровского и по симптоматике это не ат.дерм
Тогда стрептодермия ( я больше склоняюсь что она )
Уточка• 21 ноября 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ

Плюсуюсь
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляУточка

Так от при стрептодермії назначили синьку
Уточка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

А что происходило когда вы синькой мазали?
Уточка• 21 ноября 2015
И попробуйте не мочить
В танке• 21 ноября 2015
В мене сина таке було- на личку . Все перепробували нічого не помагало Зневірившись я поділилися на вулиці з мамами- порадили судокрем- він підсушить це місце, побіліє, утвориться суха шкірка, потім можна помастити дитячою олійкою - за 10 днів в нас зійшло,а зіскоб все таки здайте.Ні в якому разі не мочити.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляУточка

Дитина плакала, а рана стала більш червонішою чи щось таке
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Може, синькою все-таки мазати? Але, деякі дівчата пишуть, що вона може попекти рану, бо дуже сушить, а дерматолог казала. що рану потрібно висушити...
Уточка• 21 ноября 2015
Если ранка мокнет , то её нужно подсушивать ?!
Максимально воздушные ванны , и попробуйте не мочить , и опять же , смотрите что приносит улучшение
Тимаша• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

я даже не знаю, что посоветовать, что бы не навредить. К сожалению у меня нет телефона этого врача(((
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляВ танке
Діагноз?