Трахтибидох• 22 ноября 2015
Як викупити залізничний білет якщо не має можливості роздрукувати?
Підкажіть, зарезервувала місце на потяг, оплатила. Як можна його викупити щоб не роздруковувати?
Попадалочка• 22 ноября 2015
Перед відправкою підходитее в касу, показуєте прямо з телефона, вам роздрукують.
МошеЙница• 22 ноября 2015
Резерв необхідно викупити через касу до вказаної дати/часу. Якщо не можете роздрукувати для пред´явлення в касі, то можете просто переписати номер резерву (000В3АВ4-.....) і про диктувати його касиру
Бюст Березуцкого• 22 ноября 2015
Девочки, а если купить билет в интернете, то достаточно номер переписать или можно распечатать и это и будет билет? Даже в черно-белом и не на бланке зализныци?
Вездевлазиющая• 22 ноября 2015
Ответ дляБюст Березуцкого
Да, давно только так и покупаю, ЧБ отлично подходит, только паспорт возьмите :)
Автор, вы купили только бронь на место, а не сам билет. Если не выкупите до указанной даты, он сгорит. Скидывате на флешку или переписываете номер заказа, идете в кассу с паспортом и там вам все напечатают.
Вездевлазиющая• 22 ноября 2015
В крайнем случае, фоткаете на телефон разборчиво, можно частями, и показываете кассиру.