Ще з цiкавого У кого детки заикались? Не знаю, куда бросаться(( +40 Няня для детей... как? +25 Ваш ідеальний Др- напишіть який він має бути, але щоб не їхати за 30 км від дому +27 Що робити, якщо дитина 10 років замикається в кімнаті після школи й не хоче +19 Кровь на белье у девочки 8 лет +49 Застосунок Мрія +13 Забула олівець - вигнали з уроку +80 Депрессия из за школы +21 Как же хорошо без детей …. +108 Вам нравится этот малыш? +39
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Для чого насправді нам міняють дати свят?7+1307 Как я стала меркантильной, продолжение 5+1035 Сьогодні помітила новий годинник у чоловіка. Щоб Ви подумали?4+884 Квартирне питання3+853 Какой кринж был у вас во время секса или после и вы поняли что вам не по пути?3+843 Який дієвий порядок дій коли чоловіка забрало ТЦК?2+382 Інколи думаю, що краще було померти під час пандемії2+342 ещё
Сейчас читают! Який дієвий порядок дій коли чоловіка забрало ТЦК?2+292 Сьогодні помітила новий годинник у чоловіка. Щоб Ви подумали?4+294 Самая страшная смерть +211 Для чого насправді нам міняють дати свят?7+197 Как я стала меркантильной, продолжение 5+155 Какой кринж был у вас во время секса или после и вы поняли что вам не по пути?3+103 До 250 тисяч ФОПів в Україні потраплять під серйозний удар через обовязковий ПДВ8+98