ПироженкА• 02 декабря 2015
Помогите,постоянно повторяющийся афтозный стоматит
У мужа постоянно на протяжении 5 лет стоматит в виде язвочек во рту.Перепил много препаратов для повышения иммунитета и местного лечения.Периодами была ремиссия,сейчас опять обострение.Посоветуйте,к кому из врачей обратиться Киев,где можно не дорого сделать бакпосев изо рта и стоит ли,может кто сталкивался?
КошкинДом• 02 декабря 2015
В мого чоловіка подібна фігня все життя. Тільки не постійно, а повторюється кожні кілька місяців. В однієї з дітей те саме( Все що вдалося вияснити - це така особливість, генетика. пару відсотків людей таким страждає.
Бакпосів робити немає сенсу - це не якийсь один мікроб який треба вбити, це особливість місцевої флори, а це мільйони видів мікроорганізмів (бакпосів покаже титр 10- 20 найпопулярніших). Можна пробувати кардинально міняти харчування.
ПироженкА
• 02 декабря 2015
Ответ дляКошкинДом
у мого раніше не було,а років 5.Можливо реакція на якусь іжу.не знаю.
КошкинДом• 02 декабря 2015
Ответ дляПироженкА
з віком багато що міняється, і зазвичай не в кращу сторону(
Железная тетя• 02 декабря 2015
а вы заметили, после чего именно появляются афты?
У моего мужа та же проблема, но появляется после чеснока, лука, копченостей и как ни странно шоколада. Исключил все эти продукта - нет проблем, но стоит один раз попоробовать - опять появляется