дякую велике
Blondi Irishec
за небулайзер
фото звіт=)
я віддала в дитячу обласну лікарню відділ Гематології в Івано-Франківську
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1246659
на фото завідуюча віділу гематології і старша медсестра
Blondi Irishec
за небулайзер
фото звіт=)
Blondi Irishec• 04 декабря 2015
Ответ дляnati371
И я присоединяюсь!! Ирина замечательный человечек, добрый и приятный!
Большая Умничка

Наташа, спасибо Вам за тёплые слова в мой адрес!
мама 2 зайців• 10 декабря 2015
Перейшла по ссилці по небулайзер і неможу пройти поруч,щоб ненаписати найкращі слова про найкращу і найпозитивнішу людину!!Я автор,якому призначався Небулайзер!!Спасибі вам за доброту!!Я дуже рада, що так сталося-ми уже купили, а він в пригоді стане неодному!!Дай Боже вам і вашій сімї міцного приміцного здоровя і мирного неба над головою!!Ви людина з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ!!!
««Скільки зроблено справ не для себе,
Скільки буде, ще створено далі...
І за це ми усі, хто отримав подарки,
Вам здоров’я і радості бажаєм..»»»»»
««Скільки зроблено справ не для себе,
Скільки буде, ще створено далі...
І за це ми усі, хто отримав подарки,
Вам здоров’я і радості бажаєм..»»»»»