Крем для арбуза• 16 декабря 2015
Який гребінець краще купити?
Хочеться з натуральних матеріалів, але очі розбігаються. дякую.
або порадьте ще інший.
Результат:
вже голосів:
10 (62.5%)
результати
4 (25%)
макадамію
1 (6.25%)
сандаловий
1 (6.25%)
роговий
0 (0%)
турмаліновий
Крем для арбуза
• 16 декабря 2015
Ответ дляmarena2
Танг тизер
густе довге прочеше? спочатку хотіла, але начиталася відгуків розчарованих нею... вирішила не ризикувати) Якщо є 10 % невдоволених користувачів, то я явно попаду до їх числа))
Крем для арбуза
• 16 декабря 2015
Ответ дляКапитанльнаЯ
Макадамию берите.
Саме гребінь чи Ви маєте на увазі щітку?
КапитанльнаЯ• 16 декабря 2015
Ответ дляКрем для арбуза
Щетку.
Щетка для ухода и восстановления поврежденных волос Coconat Oil
При использовании этой щётки на волосы и кожу головы наносится небольшое количество целебного кокосового масла . В края основы щётки вмонтированы пластинки с масл ом, которое и постоянно подаётся на волосы в небольших количествах специальным устройством. Щётка не оставляет жирных следов.
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16643026.html