Белочкой зови• 16 декабря 2015
какую сумму налога в этом месяце платить 2 группа?
Нетутешня• 16 декабря 2015
в мене ставка 20%, я плачу:
єдиний податок 1218*20%=243,60
єдиний внесок 1378*34,7%=478,17
єдиний податок 1218*20%=243,60
єдиний внесок 1378*34,7%=478,17
Фима Собак• 16 декабря 2015
лучше сходить и узнать,а то они в конце года то счета меняют,то ставки.
Нетутешня• 16 декабря 2015
Ответ дляФима Собак
ставка не міняється, вона фіксується на початку року на цілий рік.
Єдиний внесок вираховується відповідно до мінімальної з/п
Коленная ложечка• 16 декабря 2015
Ответ дляНетутешня
в мене ставка 20%, я плачу:
єдиний податок 1218*20%=243,60
єдиний внесок 1378*34,7%=478,17
єдиний податок 1218*20%=243,60
єдиний внесок 1378*34,7%=478,17
А чого єдиний не з 1378?
Нетутешня• 16 декабря 2015
Ответ дляКоленная ложечка
А чого єдиний не з 1378?
Цитата:
А чого єдиний не з 1378?[/c]
вона фіксується на початку року згідно з/п на початку року
Нетутешня• 16 декабря 2015
Ответ дляКоленная ложечка
А чого єдиний не з 1378?
і не міняється напротязі року
Коленная ложечка• 16 декабря 2015
Ответ дляНетутешня
і не міняється напротязі року
Змінюється мін. зп, відповідно змінюється і сумма податку! Хто це Вам її так фіксує?
Нетутешня• 16 декабря 2015
Ответ дляКоленная ложечка
Єдиний податок не міняється! Де ви бачили що міняється? Закон можна?
Нетутешня• 16 декабря 2015
Ответ дляКоленная ложечка
як що незнаєте, то не заводьте людей в неразбєріху! Як мінімум, гугл вам в допомогу.
Єдинники першої та другої групи сплачують фіксовану суму податку щомісяця у вигляді авансових платежів. Згідно пункту 293.1 Податкового кодексу фіксовані ставки єдиного податку встановлюються у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року. Тобто розмір єдиного податку за фіксованою ставкою розраховується від розміру мінімальної заробітної плати, яка встановлена тільки на 1 січня року. Якщо мінімальна заробітна плата у подальшому, протягом року, збільшується, то ставка єдиного податку не змінюється.
Коленная ложечка• 16 декабря 2015
Ответ дляНетутешня
Це податківці так консультували!
Нетутешня• 16 декабря 2015
Ответ дляКоленная ложечка
Це податківці так консультували!
Тоість ваша консультація має вищу вашу ніж консультація податківців?
Коленная ложечка• 16 декабря 2015
Ответ дляНетутешня
При чому тут моя консультація, коли змінилась мін., я запитала в консультації, мені так відповіли! Такі компетентні! Ну, нічого, переплату зарахують в рах. майбутніх платежів!