]Mrs.Сексуальность[• 16 декабря 2015
Заспокійливе кормячій мамі
Дівчата після роддів стала дуже нервова, як спічка запалююся..Кормлю груддю...Що можна попити? таблетки?
КАПСЛОЧНИЦА• 16 декабря 2015
попейте Нотта, это гомеопатия, никакого вреда не принесет, мне помогло)
Мааарковная• 16 декабря 2015
Крім Нотта які порадили вище, можна ще персен в розумних дозах. Врахуйте тільки що і це і інше має накопичувальний ефект, тобто результату від першої таблетки чекати не варто (хоча мені персен практично відразу допомагає).
З того чим користуюсь особисто - ’квіти Баха’ з айхербу. Є в спреї, цукерках і краплях. Ефект не сильний, зате швидкий. Допомагає зняти паніку і трохи заспокоїтись у важкі моменти.