Белочкой зови• 24 декабря 2015
як би ви поступили?
ситуація така-минулого тижня дитина прийшла з садочка з тем-рою високою,зїздили на дит.від-ня,лікування дали, сказали ГРВІ. тем-ра не збивалась і вночі визвали швидку,щоб укол дали, після уколу тем-ра не падала і чоловік з малим поїхав в інфекцію, лежали 5днів, 2суток тем-ра була під 40, збивалась лиш на 2,максимум 3год. зараз малий вже дома, все добре вже і от в садочку має бути свято до Нового Року, чоловік категорично не хоче,щоб малий йшов суто на сам виступ, я - і хочу, все ж таки вчив вірші,пісеньки, но з 2 сторони імунітет ослаблений,боюсь,щоб знову щось не підцепив,бо гарантій немає,що абсолютно всі діти,їх батьки,родичі будуть здорові.
вихователька каже,щоб були,бо все ж таки в малого багато слів і є пісеньки,які він сам має співати і вони не можуть замінити його ніким уже.
свекруха теж каже,щоб ми йшли,за 1-2год нічого з малим не станеться, вона працює в садочку тому і просто не хоче,щоб їй потім щось наші вихователі говорили.
якби ви поступили???завели б дитину на свято,незважаючи на те,що дитина тільки перехворіла чи все ж таки лишилися б дома?
дякую.
Белочкой зови
• 24 декабря 2015
Ответ дляФрикаделька
А малий що каже?
малий каже, що трішки хоче, но все ж каже,що боїться знову захворіти, і ліки і уколи більше не хоче получати
Фрикаделька• 24 декабря 2015
Ну що тоді сказати: захворіти він може і дома - чхне хтось в транспорті на Вас чи чоловіка/свекруху - і знову будуть проблеми...
А от свято буде раз в житті.
***
От що варто, якщо садочок далеко, це потратитись туда/назад на таксі, а дитину проінструктувати, щоби сильно не бігав.
А от свято буде раз в житті.
***
Белочкой зови
• 24 декабря 2015
Ответ дляФрикаделька
А от свято буде раз в житті.
***
А от свято буде раз в житті.
***
чоловік каже все ж таки не останній НР, ще рік ходитимемо в садочок, а я вагаюсь і незнаю, як поступити.
садочок близько, 3-4хв йти.
СиренаФеоктистовна• 24 декабря 2015
я б повела ,не в садик на целый день ,а именно на утренник.
Потом дома носик промыть .
Начальник Анонимов• 24 декабря 2015
У нас утренник был во вторник и я точно знаю ,что две мамы сбили детям температуру и привели на утренник,кашель стоял весь утренник,но я считаю раз мама боится она уже притягивает болезни,если решили ,отогнали все негативные мысли,нос закапали интеферон и вперед
Рябушка Ку• 24 декабря 2015
Автор, не надо подвергать ребенка риску. Он только у вас переболел, да еще и так серьезно. Утренники - это не только веселье и радость, но и рассадник инфекций. Многие приводят больных деток, с кашлями и соплями.
Поберегите его. Будут у него еще и другие выступления. Обязательно будут!